Всеукраїнська науково-практична конференція

2 лют 2021 о 10:58 196 Головний редактор
    

27-28 січня 2021 року на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Рівненського обласного наукового ліцею відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Особистість на шляху до духовних цінностей: інноваційна практика, набутий досвід» (дистанційний формат), співорганізаторами якої є ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України та Інститут проблем виховання НАПН України. За участю учасників експерименту Всеукраїнського рівня з апробації нової Програми виховання «НУШ: у поступі до цінностей», науковців, викладачів, методистів. Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 разом із 5 школами Хмельниччини вже 3-ій рік працює в рамках експерименту з означеної проблеми.
Виступаючи на І дискусійній платформі, Таміла Соболик, директор школи, презентувала досвід роботи колективу за темою : «Інноваційні стратегії формування особистості учня в умовах сучасних викликів». З використанням мультимедійної презентації, розкрито сучасні підходи до формування духовного зростання підростаючої особистості з урахуванням стратегій розвитку школи, та представлено активні напрацювання творчої групи класних керівників по реалізації заходів ІІІ етапу (формувального) з апробації нової Програми виховання «Нова Українська школа: у поступі до цінностей», по створенню цілісної системи виховання особистості в закладі освіти.
За результатами роботи учасниками конференції ухвалено резолюцію. Завдання, які розв'язуватимуть освітяни спроєктовані на поширення апробації Програми виховання «Нова Українська школа: у поступі до цінностей», розвиток педагогіки духовності, виховання цінностей особистості з урахуванням регіональних особливостей.

Всеукраїнська науково-практична конференція    Всеукраїнська науково-практична конференція    Всеукраїнська науково-практична конференція    Всеукраїнська науково-практична конференція    Всеукраїнська науково-практична конференція
td align=

Інформація

"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Пошук у новинах
Знайти
Навігація
Погода
Контактна інформація
(03848) 9-02-96 — Директор
(03848) 9-02-90 — Методичний кабінет
e-mail: zoshnet1_2016@urk.net
Наша адреса
Хто онлайн?
Всього на сайті: 3

Користувачів: 0


Роботів: 0


Гостей: 3

Інформаційний куточок
Навчальний заклад, в якому Ви навчаєтесь, обслуговує інспектор ювінальної превенції поліції м.Нетішина
Демчук Олег Сергійович
p.т. 3 – 47 – 95 каб. № 23
приміщення Нетішинського МВ
З усіма питаннями, що належать до компетенції кримінальної міліції у справах дітей, Ви можете звернутись за телефонами:
Чергова частина Нетішинського МВ УМВС України в Хмельницькій області працює цілодобово
Адреса: м. Нетішин, вул. Енергетиків, 4
Телефони: 102 або 3-25-02
e-mail: ditypolice@mvs.gov.ua
Місцевий час
Календар
}