Година спілкування «Що означає бути справедливим?»

6 лют 2021 о 11:51 180 Головний редактор
    

На завершення місячника «Справедливості та рівноправ’я» в рамках Програми виховання «НУШ: у поступі до цінностей» Оленою Дацюк, класним керівником 4-А класу "Інтелект України" була проведена година спілкування з елементами тренінгу на тему : «Що означає бути справедливим?».
Класний керівник застосувала різні інтерактивні виховні технології, що є шляхом до формування творчої особистості учня. Діти інсценували притчі ″ Справедливий суддя″, ″ Притча про царя Соломона″, обговорювали висловлювання про справедливість Аристотеля, Марка Аврелія, Філона, підготували заздалегідь малюнки на дану тематику, на завершення склали правила взаємодії у сім’ї та у класному колективі.
Під час заходу учні сформували уявлення про справедливість, навчилися оцінювати події в навколишньому світі та власному житті з позицій справедливості, сформували вміння дотримання принципу справедливості у взаєминах з оточуючими, розвивали вміння протидіяти несправедливості.
Все було організовано на високому професійному рівні. Запрошені представники адміністрації закладу освіти відмітили, що проведений захід у 4-А класі був сучасним, нестандартним, цікавим та пізнавальним.

Година спілкування «Що означає бути справедливим?»    Година спілкування «Що означає бути справедливим?»    Година спілкування «Що означає бути справедливим?»    Година спілкування «Що означає бути справедливим?»
Година спілкування «Що означає бути справедливим?»    Година спілкування «Що означає бути справедливим?»    Година спілкування «Що означає бути справедливим?»    Година спілкування «Що означає бути справедливим?»
td align=

Інформація

"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Пошук у новинах
Знайти
Навігація
Погода
Контактна інформація
(03848) 9-02-96 — Директор
(03848) 9-02-90 — Методичний кабінет
e-mail: zoshnet1_2016@urk.net
Наша адреса
Хто онлайн?
Всього на сайті: 7

Користувачів: 0


Роботів: 1
Yandex

Гостей: 6

Інформаційний куточок
Навчальний заклад, в якому Ви навчаєтесь, обслуговує інспектор ювінальної превенції поліції м.Нетішина
Демчук Олег Сергійович
p.т. 3 – 47 – 95 каб. № 23
приміщення Нетішинського МВ
З усіма питаннями, що належать до компетенції кримінальної міліції у справах дітей, Ви можете звернутись за телефонами:
Чергова частина Нетішинського МВ УМВС України в Хмельницькій області працює цілодобово
Адреса: м. Нетішин, вул. Енергетиків, 4
Телефони: 102 або 3-25-02
e-mail: ditypolice@mvs.gov.ua
Місцевий час
Календар
}