Урок-тренінг «Подорож у безпечний інтернет»

9 лют 2021 о 12:09 171 Головний редактор
    

В рамках тижня «Безпечний інтернет» протягом 08-09 лютого 2021р. Лесею Кострич, вчителем інформатики, були проведені уроки з елементами тренінгу для учнів 3-іх класів «Подорож у безпечний інтернет». Основною метою проведення таких занять було сформувати в учнів розуміння правильного користування Інтернетом, виявити всі плюси та мінуси бездумного та грайливого ставлення до ресурсів глобальної мережі, визначити фактори ризику для дітей у цій сфері та навчити їх, як себе убезпечити в кіберпросторі.
Уроки-тренінги проходили в ігровій формі. Учні вчилися працювати за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки. Вправи «Всесвітня павутина», «Мозковий штурм», гра «Квітка» та «Напиши листа другу» формували інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність та дисциплінованість.
Діти можуть створити кращий Інтернет, поводячись позитивно та ввічливо онлайн. Вони можуть допомогти, реагуючи на негатив та підтримуючи ровесників, які стикаються з проблемами онлайн, виступаючи проти кібербулінгу, повідомляючи про неналежний або нелегальний контент, який вони бачать.
Батьки можуть створити кращий Інтернет через підтримку відкритого та чесного діалогу з дітьми щодо їх онлайн життя, через допомогу під час виникнення складнощів або проблем, допомагаючи дітям знаходити та використовувати якісні цифрові ресурси. Вони мають як приклад, демонструвати власну позитивну онлайн поведінку.

Урок-тренінг «Подорож у безпечний інтернет»    Урок-тренінг «Подорож у безпечний інтернет»    Урок-тренінг «Подорож у безпечний інтернет»    Урок-тренінг «Подорож у безпечний інтернет»    Урок-тренінг «Подорож у безпечний інтернет»
td align=

Інформація

"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Пошук у новинах
Знайти
Навігація
Погода
Контактна інформація
(03848) 9-02-96 — Директор
(03848) 9-02-90 — Методичний кабінет
e-mail: zoshnet1_2016@urk.net
Наша адреса
Хто онлайн?
Всього на сайті: 4

Користувачів: 0


Роботів: 0


Гостей: 4

Інформаційний куточок
Навчальний заклад, в якому Ви навчаєтесь, обслуговує інспектор ювінальної превенції поліції м.Нетішина
Демчук Олег Сергійович
p.т. 3 – 47 – 95 каб. № 23
приміщення Нетішинського МВ
З усіма питаннями, що належать до компетенції кримінальної міліції у справах дітей, Ви можете звернутись за телефонами:
Чергова частина Нетішинського МВ УМВС України в Хмельницькій області працює цілодобово
Адреса: м. Нетішин, вул. Енергетиків, 4
Телефони: 102 або 3-25-02
e-mail: ditypolice@mvs.gov.ua
Місцевий час
Календар
}