Тиждень педагогічної майстерності «Через творчість до успіху»

5 лют 2021 о 17:21 183 Головний редактор
    

Тиждень педагогічної майстерності «Через творчість до успіху» проходив у період з 01 лютого по 05 лютого .
Згідно з Планом проведення тижня педагогічної майстерності було проведено інструктивно-методичну нараду –ознайомлення зі структурними елементами творчого портрету, творчого звіту вчителя «Атестація — творча сходинка до Евересту» (Людмила Шпарук, заступник директора з навчально-виховної роботи).
У рамках проведення заходів Тижня учителями, що атестуються, та Катериною Панкіною, практичним психологом закладу освіти, було проведено методичний захід - педагогічні розсипи «Педагогічна ідея –це крила, на яких злітає педагогічна творчість», під час якого в інтерактивному режимі активізовано творчий потенціал кожного педагога та бажання підвищувати свій професійний рівень, самооцінку та впевненість у собі та у своїх знаннях, адже часто педагоги сумніваються у своїх можливостях та доборі оптимальної стратегії професійної діяльності.
04 лютого проведено чергове засідання атестаційної комісії І рівня та творчі звіти вчителів, що атестуються в поточному навчальному році, якими було представлено напрацьовану систему роботи та шляхи реалізації науково-методичних проблем.

Тиждень педагогічної майстерності «Через творчість до успіху»    Тиждень педагогічної майстерності «Через творчість до успіху»    Тиждень педагогічної майстерності «Через творчість до успіху»    Тиждень педагогічної майстерності «Через творчість до успіху»    Тиждень педагогічної майстерності «Через творчість до успіху»

У роботі комісії І рівня взяли участь члени атестаційної комісії ІІ рівня управлінні освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради: Євгенія Мичківська, головний спеціаліст з питань освіти та Олена Петрук, спеціаліст управління освіти .
Надання якісної сучасної освіти не можливе без постійного професійного розвитку педагогічних працівників та їх відповідності нагальним потребам суспільства в процесі формування компетентнісного, усебічно розвиненого та конкурентоспроможного фахівця.
Творчий звіт –це одна із форм науково-методичної роботи, високий рівень професійної компетентності , комплексне узагальнення роботи, досвід педагогів за міжатестаційний період, індивідуальна робота над науково-методичною та психолого-педагогічною темами (у рамках загальношкільної науково-методичної проблеми).
Педагогічні працівники, які атестуються в 2020/2021 н. р., творчо підійшли до презентації та узагальнення системи роботи за міжатестаційний період, використовуючи мультимедійні засоби, а саме: Людмила Нижня учитель математики, Світлана Бондарчук, учитель англійської мови, Ірина Підопригора, Олена Ткачук, Людмила Автушенко , Наталія Бурик, учителі початкових класів, Олена Локайчук, Наталія Козак, учителі історії, Степан Васильчишин, учитель трудового навчання та технологій, Ірина Муштук , учитель музичного мистецтва та мистецтва.
Члени атестаційної комісії І та ІІ рівнів мали змогу скласти всебічну комплексну оцінку про професіоналізм педагогічних працівників за міжатестаційний період.

Тиждень педагогічної майстерності «Через творчість до успіху»    Тиждень педагогічної майстерності «Через творчість до успіху»    Тиждень педагогічної майстерності «Через творчість до успіху»    Тиждень педагогічної майстерності «Через творчість до успіху»
td align=

Інформація

"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Пошук у новинах
Знайти
Навігація
Погода
Контактна інформація
(03848) 9-02-96 — Директор
(03848) 9-02-90 — Методичний кабінет
e-mail: zoshnet1_2016@urk.net
Наша адреса
Хто онлайн?
Всього на сайті: 4

Користувачів: 0


Роботів: 0


Гостей: 4

Інформаційний куточок
Навчальний заклад, в якому Ви навчаєтесь, обслуговує інспектор ювінальної превенції поліції м.Нетішина
Демчук Олег Сергійович
p.т. 3 – 47 – 95 каб. № 23
приміщення Нетішинського МВ
З усіма питаннями, що належать до компетенції кримінальної міліції у справах дітей, Ви можете звернутись за телефонами:
Чергова частина Нетішинського МВ УМВС України в Хмельницькій області працює цілодобово
Адреса: м. Нетішин, вул. Енергетиків, 4
Телефони: 102 або 3-25-02
e-mail: ditypolice@mvs.gov.ua
Місцевий час
Календар
}