Інтегрований Тиждень іноземної мови та зарубіжної літератури

15 лют 2021 о 10:07 139 Головний редактор
    

З 08.02.2021 р. по 12. 02 .2021р. у Нетішинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 було проведено інтегрований Тиждень іноземної мови та зарубіжної літератури, який пройшов під гаслом «Відкриваємо світ».
Відкриття інтегрованого Тижня англійської мови та зарубіжної літератури було організовано вчителем англійської мови Поліщук Ларисою Петрівною та проведено відкритий позакласний захід "English Poetry". Учні 9-В класу декламували вірші, озвучували різні поетичні переклади, слухали авторське виконання поезії Роберта Бернса "My heart's in the highlands" Ніни Личик під акомпанемент гітари, розіграли сцену зустрічі Ромео та Джульєтти. Протягом тижня був оформлений стенд «Калейдоскоп цікавих висловів», організована виставка малюнків для молодших школярів «My favourite toys», створено відео «Навіщо вчити англійську мову?» , поетичний відеоколаж та фотоквест.
Учні 6-А та 6-Г класів, під керівництвом Пасічник Вікторії Олександрівни, взяли участь у грі брейн-ринг, у ході якої школярі вчилися співпрацювати між собою заради досягнення спільної мети, виконували різноманітні завдання, розгадували загадки, ребуси, пригадували героїв улюблених мультфільмів.
Весело та цікаво пройшов урок - квест « Країна веселощів» для учнів 5-А класу, який провела вчитель Пасічник Вікторія Олександрівна. Учні мали змогу проявити свої інтелектуальні здібності виконуючи різноманітні завдання на аудіювання , логічне мислення, пам’ять та увагу, продемонстрували знання лексики та граматики.


Ситник Валентиною Тадеушівною, учителем зарубіжної літератури, була організовано літературну зустріч «Читай зі мною», участь в якій взяли усі охочі, як учні так і вчителі.
9 лютого Овечко Надією Дмитрівною, учителем зарубіжної літератури, був проведений «фейсбук» -конкурс сторінок улюбленого героя , мета якого вчити учнів бачити багатство та особливість внутрішнього світу героя, який запам'ятався. У конкурсі взяли участь учні 10-А класу . Богатир Каріна., яка стала призером конкурсу, всесторонньо розкрила образ героя, захищаючи проєкт, робила акцент на дії персонажа та на його комунікацію із іншими персонажами твору.
Цікаво був проведений урок у 8-А класі «Лайфхаки для вивчення англійської мови» вчителями - Гусар Ольгою Василівною та Івчук Іриною Вікторівною. На уроці учні познайомились із структурою ЗНО, переглянули відеоряд порад для вивчення англійської мови. Виконували тренувальні завдання.
Учні 8-Б класу спробували практично застосувати англійську мову. На уроці «Про важливе англійською мовою» вчитель Гусар Ольга Василівна заохочувала учнів до діалогічного та монологічного висловлювань на актуальні та повсякдення теми.
Вовколуп Оксана Анатоліївна на уроці , присвяченому Дню Святого Валентина, ознайомила учнів 4-Г класу із традиціями та історією святкування Дня Святого Валентина в різних країнах світу.
Учитель англійської мови Іванець Ольга Михайлівна разом із учнями 4-А класу відкривали всесвіт. На уроці учні захищали міні-проекти, кожен з яких був присвячений окремій планеті.
Учні 1-ого класу здійснили подорож до шкільної медіатеки, де вчитель англійської мови, Онойко Оксана Володимирівна , ознайомила їх із літературою англійською мовою.
10 лютого Пасічник Вікторією Олександрівною, вчителем англійської мови та Стасюк Світланою Олександрівною, вчителем зарубіжної літератури, був проведений урок у 5-А класі « Безсмертний твір Марка Твена «Пригоди Тома Соєра та Геккельберрі Фінна», де учні познайомились із уривками твору в оригіналі, із задоволенням перевтілювались у головних героїв, вели бесіди мовою оригіналу, а також могли дати власну оцінку твору.
Учителем англійської мови Бондарчук Світланою Валерієвною спільно із Овечко Надією Дмитрівною, учителем зарубіжноі літератури було проведено урок-квест "Коли починаються пригоди". Учні 5-В класу мали змогу пригадати вивчені твори із зарубіжної літератури та відчути себе трохи відкривачами, трохи акторами, трохи загадковими персонажами, про яких потрібно було здогадатись всім іншим...учні насправді випробовували долю : крутили колесо і отримували бали за відповіді. Також в четвер та п'ятницю ( 11 та 12 лютого ) для учнів 7 Г та 7Б класів відповідно було проведено навчальну інтерактивну гру "Кахут" за темою " The biggest English-speaking cities".
Завершився тиждень літературним тренінгом « На крилах мрії» для учнів 6-Б та 6-В класів, який провела Ситник Валентина Тадеушівна, учитель зарубіжної літератури, та відкритим заходом «Крок за кроком відкриваємо світ», який провела Івчук Ірина Вікторівна, учитель англійської мови, для учнів 6-В класу, де школярі познайомились із традиціями, які існують багато століть у Великій Британії, а також мали змогу поринути у таємниці королівської родини.
Заходи, проведені впродовж тижня, поглибили та розширили знання учнів з іноземної мови, зарубіжної літератури, сприяли розширенню культурного світогляду, ерудиції та розвитку їх творчої активності, духовно-моральної сфери, естетичних смаків, підвищили мотивацію до вивчення навчальних предметів.
td align=

Інформація

"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Пошук у новинах
Знайти
Навігація
Погода
Контактна інформація
(03848) 9-02-96 — Директор
(03848) 9-02-90 — Методичний кабінет
e-mail: zoshnet1_2016@urk.net
Наша адреса
Хто онлайн?
Всього на сайті: 3

Користувачів: 0


Роботів: 1
Yandex

Гостей: 2

Інформаційний куточок
Навчальний заклад, в якому Ви навчаєтесь, обслуговує інспектор ювінальної превенції поліції м.Нетішина
Демчук Олег Сергійович
p.т. 3 – 47 – 95 каб. № 23
приміщення Нетішинського МВ
З усіма питаннями, що належать до компетенції кримінальної міліції у справах дітей, Ви можете звернутись за телефонами:
Чергова частина Нетішинського МВ УМВС України в Хмельницькій області працює цілодобово
Адреса: м. Нетішин, вул. Енергетиків, 4
Телефони: 102 або 3-25-02
e-mail: ditypolice@mvs.gov.ua
Місцевий час
Календар
}