Інтегрований тиждень з предметів художньо-естетичного циклу

18 кві 2021 о 11:20 106 Головний редактор
    

З метою ціннісного ставлення до трудового навчання, в рамках інтегрованого тижня з предметів художньо-естетичного циклу та трудового навчання вчителями були проведені виставки, виховні заходи, втілення проєктів.
Ольга Оксюта, вчитель трудового навчання, разом із учнями 5-6 класів провела майстер-клас та виставку великодніх символів (писанок) з фетру. Фетр - це одне з найулюбленіших виробів у рукодільниць. Працювати з ним одне задоволення, адже цей простий і в той же час багатогранний матеріал дозволяє створювати дивовижно красиві, теплі і затишні вироби своїми руками. Бо ж не за горами світле свято Великодня, тому ці вироби стануть не тільки прекрасною святковою прикрасою для будинку, а й оригінальним подарунком рідним і близьким людям.
Також Ольгою Оксютою впродовж тижня проводився онлайн-челендж «Смачна картопелька : готуємо швидко і просто», у якому учениці 5-6-их класів продемонстрували свої вміння в кулінарії. Як-не-як, а «другим хлібом» називають в нас картоплю. Смачна вона і розварена, і в токманах, і в лушпинні, і бульбаники смачні. Без неї не можна уявити сучасної кухні.
Степан Васильчишин, вчитель трудового навчання під час тижня провів виставку робіт учнів «Створено своїми руками : Проєкти будівель майбутнього». Активну участь у виставці робіт брали учні 11-А ,8-А ,8-Б,10-Б класів.

Інтегрований тиждень з предметів художньо-естетичного циклу    Інтегрований тиждень з предметів художньо-естетичного циклу    Інтегрований тиждень з предметів художньо-естетичного циклу    Інтегрований тиждень з предметів художньо-естетичного циклу    Інтегрований тиждень з предметів художньо-естетичного циклу    Інтегрований тиждень з предметів художньо-естетичного циклу
Інтегрований тиждень з предметів художньо-естетичного циклу    Інтегрований тиждень з предметів художньо-естетичного циклу    Інтегрований тиждень з предметів художньо-естетичного циклу    Інтегрований тиждень з предметів художньо-естетичного циклу
td align=

Інформація

"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Пошук у новинах
Знайти
Навігація
Погода
Контактна інформація
(03848) 9-02-96 — Директор
(03848) 9-02-90 — Методичний кабінет
e-mail: zoshnet1_2016@urk.net
Наша адреса
Хто онлайн?
Всього на сайті: 6

Користувачів: 0


Роботів: 0


Гостей: 6

Інформаційний куточок
Навчальний заклад, в якому Ви навчаєтесь, обслуговує інспектор ювінальної превенції поліції м.Нетішина
Демчук Олег Сергійович
p.т. 3 – 47 – 95 каб. № 23
приміщення Нетішинського МВ
З усіма питаннями, що належать до компетенції кримінальної міліції у справах дітей, Ви можете звернутись за телефонами:
Чергова частина Нетішинського МВ УМВС України в Хмельницькій області працює цілодобово
Адреса: м. Нетішин, вул. Енергетиків, 4
Телефони: 102 або 3-25-02
e-mail: ditypolice@mvs.gov.ua
Місцевий час
Календар
}