Загальношкільна батьківська конференція

10 гру 2021 о 21:17 421 Головний редактор
    

    Ми всі вчимося жити та працювати, бути гнучкими в умовах пандемії.

    09 грудня 2021 року в закладі освіти проведено загальношкільну батьківську конференцію в режимі онлайн, у формі батьківського пленеру за темою: «Співпраця школи та сім’ї, вектори якості та успіху». В її роботі взяли участь: Петро Чесновський, поліцейський офіцер громади, Ольга Семенюк, інспектор ювенальної превенції, Тетяна Захаревич-Любченко, психолог, вчителі закладу освіти, батьки (на платформі Google Meet, зареєструвалося 100 чоловік).

Загальношкільна батьківська конференція    Загальношкільна батьківська конференція    Загальношкільна батьківська конференція

    Серед викликів, пов’язаних з поширенням COVID-19, як підкреслив Сергій Шкарлет, міністр Освіти, «...головне завдання шкіл в період пандемії полягає у забезпеченні безперервності освітнього процесу».

    Співпраця школи та батьків є складовим компонентом успішного виховання, навчання та розвитку дітей.

    Вела батьківський форум Світлана Ільченко, голова Ради школи. Затишок, відчуття єдиної родини, приналежності до важливого процесу, сформував відеосюжет «Шкільні миттєвості – 2021».


Загальношкільна батьківська конференція

    Директор, Таміла Соболик, конструктивно, змістовно проаналізувала особливості освітнього процесу в умовах карантинних обмежень в 2021–2022, розкрила переваги та недоліки віддаленого навчання (наголосила на тому, що батьки є суб’єктами дистанційного навчання та спільно з педагогічним колективом несуть відповідальність за якість навчання).

    Увагу звернуто на питання: Як працює школа, які актуальні проблеми та завдання вирішуються, яке бачення процесу реформування старшої профільної школи в Нетішинській МТГ, які особливості та нові підходи до безпечного та здорового харчування за новим меню (з 1 січня 2022 року), зроблено грунтовний аналіз виконання норм харчування та шляхи його покращення з урахуванням думки батьків.

Загальношкільна батьківська конференція

    Значний акцент зроблено на аналізі шкільної мережі, формуванні безпечного освітнього середовища та роботі з профілактики дитячого травматизму.

    Проаналізовано якісний показник успішності здобувачів освіти за 2020-2021 рік, в розрізі ступенів та зниженні якості знань випускників, які проходили ЗНО в 2021 році. Названі ймовірні безпосередні та опосередковані фактори. Увагу батьків зосереджено на впровадженні нового Державного базового стандарту освіти з 1 вересня 2022 року, та новітніх підходах до освітнього процесу. Проаналізовано стан відвідування учнів, стан підвезення, стан захворюваності, дотримання протиепідемічних вимог, стратегічні проблеми, які необхідно вирішувати.

    Директор школи, ознайомила батьків із результатами самооцінювання якості освітньої діяльності закладу освіти за 2020-2021 рік та відповіла на запитання батьків.

    Тетяна Захаревич-Любченко, психолог професійно звернула увагу батьківської спільноти на важливості формування навичок та якостей, які допоможуть дитині самореалізуватися в житті та соціумі. Виступ супроводжувався відеопрезентацією.

Загальношкільна батьківська конференція    Загальношкільна батьківська конференція

    Петро Чесновський, офіцер громади наголосив на обов’язках батьків щодо виховання та розвитку дитини. Також, звернув увагу на адміністративну відповідальність батьків за неналежне виконання обов’язків.

Загальношкільна батьківська конференція

    За результатами роботи прийнято Рекомендації з урахування пропозицій. Проведено довибори Ради школи.

    Великий педагог В.О.Сухомлинський зазначив "У дитині ми повинні бачити завтрашню дорослу людину – ось в цьому і полягає життєва мудрість батька, матері, педагога".

Загальношкільна батьківська конференція
td align=

Інформація

"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Пошук у новинах
Знайти
Навігація
Погода
Контактна інформація
(03848) 9-02-96 — Директор
(03848) 9-02-90 — Методичний кабінет
e-mail: zoshnet1_2016@urk.net
Наша адреса
Хто онлайн?
Всього на сайті: 9

Користувачів: 0


Роботів: 0


Гостей: 9

Інформаційний куточок
Навчальний заклад, в якому Ви навчаєтесь, обслуговує інспектор ювінальної превенції поліції м.Нетішина
Демчук Олег Сергійович
p.т. 3 – 47 – 95 каб. № 23
приміщення Нетішинського МВ
З усіма питаннями, що належать до компетенції кримінальної міліції у справах дітей, Ви можете звернутись за телефонами:
Чергова частина Нетішинського МВ УМВС України в Хмельницькій області працює цілодобово
Адреса: м. Нетішин, вул. Енергетиків, 4
Телефони: 102 або 3-25-02
e-mail: ditypolice@mvs.gov.ua
Місцевий час
Календар
}