Вітаємо з перемогою!!!

2 травня 2022 о 08:26 30 Головний редактор
    

    Перемога! Солодке слово після такої довгої роботи та очікувань.

    Від усього серця шкільна родина Нетішинської ЗОШ №1 вітає - Віталіну Войтюк, ученицю 10-Б класу, яка під керівництвом досвідченого педагога Наталії Яцюк, впевнено взяла участь та отримала найвищу нагороду - золоту медаль та екоквиток-перепустку до Америки у GENIUS Olympiad (Олімпіада Геніїв) – найбільшому конкурсі проєктів екологічного спрямування у світі для школярів 8–11 класів, який щорічно проводиться у Сполучених Штатах Америки з 2011 року.

    Тож, попереду новий етап боротьби – Міжнародного рівня! Ми пишаємося тим, що навіть попри такі жахливі обставини, які сьогодні відбуваються в нашій країні, Віталіні вдалося круто презентувати свій проєкт і вибороти можливість з гордістю підіймати український стяг на світовій арені!

    Щиро бажаємо нових, не менш яскравих звершень та злетів. Ніколи не зупиняйся на досягнутому – вчись, дізнавайся нове, розвивайся. Успіхів тобі, натхнення, творчості і позитиву кожен день!

    Конкурс спонукає до вирішення викликів та створює можливості отримання знань і розвитку навичок, необхідних лідерам та агентам майбутнього, які сприятимуть забезпеченню екологічної сталості протягом усього їхнього життя. Саме тому GENIUS є абревіатурою від «Global Environmental Issues and Us» (Глобальні екологічні проблеми та ми), а девіз конкурсу – заклик «Збудуємо краще майбутнє разом!».

    #GENIUS Olympiad Olympiad

Вітаємо з перемогою!!!    Вітаємо з перемогою!!!    Вітаємо з перемогою!!!    Вітаємо з перемогою!!!    Вітаємо з перемогою!!!

Вітаємо з перемогою!!!    Вітаємо з перемогою!!!    Вітаємо з перемогою!!!    Вітаємо з перемогою!!!    Вітаємо з перемогою!!!
td align=

Інформація

"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Пошук у новинах
Знайти
Навігація
Погода
Контактна інформація
(03848) 9-02-96 — Директор
(03848) 9-02-90 — Методичний кабінет
e-mail: zoshnet1_2016@urk.net
Наша адреса
Хто онлайн?
Всього на сайті: 5

Користувачів: 0


Роботів: 0


Гостей: 5

Інформаційний куточок
Навчальний заклад, в якому Ви навчаєтесь, обслуговує інспектор ювінальної превенції поліції м.Нетішина
Демчук Олег Сергійович
p.т. 3 – 47 – 95 каб. № 23
приміщення Нетішинського МВ
З усіма питаннями, що належать до компетенції кримінальної міліції у справах дітей, Ви можете звернутись за телефонами:
Чергова частина Нетішинського МВ УМВС України в Хмельницькій області працює цілодобово
Адреса: м. Нетішин, вул. Енергетиків, 4
Телефони: 102 або 3-25-02
e-mail: ditypolice@mvs.gov.ua
Місцевий час
Календар
}