Тиждень іноземних мов

25 жов 2017 о 19:45 419 Головний редактор
    
В школі різні вчимо мови,
Навіть ближчим став кордон.
Стало всім нам рідним слово
Гутен таг! Гуд бай! Пардон!
А якби ми краще вчили
Те, що кажуть вчителі,
Англічан би зрозуміли б
Й німцям відповідь дали б.
Іноземна дивна мова
Так потрібна зараз всім
Саме в ринкових умовах
Особливо молодим.


З 17 по 20 жовтня 2017 року у Нетішинській загальноосвітній школі I-III ст. № 1 Тиждень іноземних мов.
Метою проведення тижня іноземних мов є удосконалення знань, вмінь та навичок отриманих на уроках англійської, німецької та французької мови, розширення світогляду та ерудиції учнів; розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків; виховання любові й шанування людей свого рідного краю і країн, мова яких вивчається, а також формування вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати учнів до роботи над собою; виховувати інтерес до вивчення іноземних мов.

Тиждень іноземних мов    Тиждень іноземних мов    Тиждень іноземних мов    

Тиждень іноземних мов    Тиждень іноземних мов


17 жовтня 2017року була проведена святкова програма “Let’s study foreign languages” де звучали англійські пісні у виконанні Медлярської Вікторії ( 9-Б клас ), Арнаутової Катерини ( 9-Б клас ), вірші англійською, німецькою та французькою мовами. Учні 3 класу під керівництвом вчителя Івчук І.В. інсценували у віршованій формі вивчення днів тижня англійською мовою. Сценка виявилася дуже цікавою завдяки костюмам, декораціям та акторському виконанню. Було оголошено план заходів Тижня іноземних мов.
Учні 8-А класу під керівництвом вчителя Власюк М.В. презентували історію Лондона.
Учні 3- х класів взяли участь у конкурсі малюнків «Оживи літеру». Діти проявили свої здібності, талант і фантазію, відтворивши свою уяву на папері.
Усі бажаючі мали змогу відвідати галерею стінгазет «Let’s discover new countries».

Тиждень іноземних мов    Тиждень іноземних мов    Тиждень іноземних мов    Тиждень іноземних мов

18 жовтня був методичний день вчителів іноземних мов. Вчителем Власюк М.В. було проведено відкритий урок у 11-Б класі.
Цього ж дня вчителі іноземних мов Гусар О.В., Кравець Н.А. та Дудар А.М. провели майстер-клас «Я роблю це так». Вчителі поділились досвідом використання віршів, скоромовок, цікавих висловлювань відомих людей на уроках під час вивчення різних тем. Майстер- клас пройшов на високому рівні. У середу також відбувся І тур олімпіад з іноземних мов.

Тиждень іноземних мов    Тиждень іноземних мов    Тиждень іноземних мов    Тиждень іноземних мов    Тиждень іноземних мов

19 жовтня 2017 року під керівництвом Власюк М.В. ,з учнями 8-А класу було проведено вікторину «Do you know Great Britain?». Учні вибирали правильні відповіді на запитання вікторини. Учні мали можливість продемонструвати свої знання. Метою цього заходу було розширення знань учнів про Великобританію, її традиції і звичаї, формування в учнів позитивного ставлення до англійської мови, розвивати інтелектуальні та пізнавальні здібності учнів, виховувати бажання більше дізнатися про країну, мову якої вивчаємо. Перемогу вибороли учні 8-А класу.
Цього ж дня вчителями Власюк М.В., Івчук І.В.,Пасічник В.О. було проведено «Брейн-ринг» серед учнів 8-А, 8-В та 8-Г класів. Під час гри всі учні показали гарну ерудицію, знання англійської мови, згуртованість і вміння працювати в команді. Метою даного заходу було узагальнити уміння та навички учнів з вивченого матеріалу, розширити лінгвістичний кругозір, розвивати інтелектуальні здібності учнів. Учні із задоволенням виконували цікаві завдання та намагалися бути кращими. Під час проведення цього заходу учні навчалися співпрацювати в командах для досягнення спільної мети, а також конкурентоспроможності та впевненості у своїх силах та знаннях.

Тиждень іноземних мов    Тиждень іноземних мов    Тиждень іноземних мов    Тиждень іноземних мов


Вчитель Гусар О.В. провела виховний захід з учнями 10-х класів «Шекспір: класика і модерн». Мета заходу: ознайомити учнів з життям і творчістю великого поета, деякими його сонетами в оригіналі і перекладах; практикувати навички монологічного мовлення; тренувати уміння виразного читання сонетів, розвивати комунікативні компетенції, виховувати любов до літератури країни мови, що вивчається; розвивати естетичний смак. Особливе враження на присутніх справило читання монологу Гамлета «To be or not to be» у виконанні учня 10-Б класу Овчіннікова Володимира. Захід був проведений на високому рівні.

Тиждень іноземних мов    Тиждень іноземних мов    Тиждень іноземних мов    Тиждень іноземних мов

Закінчився предметний тиждень святковою програмою під назвою «Lets travel together». Глядачі мали змогу послухати пісні у виконанні Арнаутової Катерини, Медлярської Вікторії (9-Б клас), учнів 9-Г класу, вірші іноземними мовами. Самойлович Анастасія (8-В клас) подарувала присутнім танець. Свято виявилося дуже цікавим та змістовним. Глядачі із задоволенням підтримували всіх учасників концерту своїми щирими посмішками та гучними оплесками.
Дякуємо вчителям кафедри іноземних мов за організацію заходів. Дякуємо учням навчального закладу за активну участь у проведенні тижня. Бажаємо й надалі перемагати та показувати гарні результати!!!

td align=

Інформація

"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Пошук у новинах
Знайти
Навігація
Погода
Контактна інформація
(03848) 9-02-96 — Директор
(03848) 9-02-90 — Методичний кабінет
e-mail: zoshnet1_2016@urk.net
Наша адреса
Хто онлайн?
Всього на сайті: 4

Користувачів: 0


Роботів: 1
Yandex

Гостей: 3

Інформаційний куточок
Навчальний заклад, в якому Ви навчаєтесь, обслуговує інспектор ювінальної превенції поліції м.Нетішина
Демчук Олег Сергійович
p.т. 3 – 47 – 95 каб. № 23
приміщення Нетішинського МВ
З усіма питаннями, що належать до компетенції кримінальної міліції у справах дітей, Ви можете звернутись за телефонами:
Чергова частина Нетішинського МВ УМВС України в Хмельницькій області працює цілодобово
Адреса: м. Нетішин, вул. Енергетиків, 4
Телефони: 102 або 3-25-02
e-mail: ditypolice@mvs.gov.ua
Місцевий час
Календар
}