Тиждень історії та правознавства

2 лют 2018 о 17:50 342 Головний редактор
    

Одне з першочергових завдань історії, на думку Мокрогуза О.П., „допомогти молоді побачити образи сучасності у світлі минулого, дати можливість зрозуміти суперечливі питання власного суспільства” Саме на це спрямовується зміст позаурочних заходів у рамках предметного тижня історії.
На сучасному етапі нагальною потребою є виховання у школярів активної громадянської позиції, рис патріотизму, релігійної та національної терпимості, що не можливо без поширення правових та історичних знань. Тому в Нетішинській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №1 ведеться активна робота з метою залучення підростаючого покоління до пізнання історичного минулого людства та надбань сучасної правової науки.

Тиждень історії та правознавства    Тиждень історії та правознавства    Тиждень історії та правознавства    Тиждень історії та правознавства

Із 22 по 29 січня у школі проходив тиждень історії та правознавства. Учні поринули у світ цікавого «історичного» життя, відчули себе справжніми мандрівниками складними, але захоплюючими стежинами минувшини.
Протягом усього тижня учні та гості школи мали можливість ознайомитися із книжковими виставками, що були присвячені визначним подіям січня (День Соборності, Голокост, Пам’ять героїв Крут), які організували бібліотекарі школи Біловус Т.Д. та Смичок М. М.

Тиждень історії та правознавства    Тиждень історії та правознавства

Розпочався тиждень з загальношкільного заходу, присвяченого 99 річниці Акту злуки УНР та ЗУНР «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг», який провела вчитель історії Комарецька Г.Є. разом із учнями 10-х та 7-х класів. Підготовка до свята стала додатковим стимулом до вивчення і переосмислення подій, що відбувалися під час національно-визвольних змагань 1917-1920 рр. Підібрані уривки кінохроніки, проникливі поетичні рядки, вдале музичне оформлення, презентовані історичні дослідження учнів на вказану тематику не залишили байдужими присутніх на святі.

Тиждень історії та правознавства    Тиждень історії та правознавства

В рамках Тижня історії та правознавства вчитель історії Козак Н.О. та її вихованці провели загальношкільний урок мужності «Це Голокост – всього одне лиш слово, та його сенс – пекучий болі жар», на якому познайомили учнів з темою Голокост, як одним із прикладів жорстокого ставлення фашистів до людей; поглибили знання з проблемних тем вітчизняної історії, виховували почуття гуманності та сприяли формуванню толерантності у міжнаціональних відносинах.

Тиждень історії та правознавства    Тиждень історії та правознавства

Для учнів 9-х класів було проведено правовий марафон.
Також протягом тижня вчителями історії було проведено вікторину для учнів 6-х класів «Подорож до Стародавнього світу» та історичний брейн-ринг для учнів 8-х класів.
Завершився Тиждень історії та правознавства іще одним загальношкільним заходом «Вшануймо пам’ять патріотів полеглих за свободу і незалежність України», який підготувала вчитель історії Ковальчук В.Л та учні 11-Б класу. Прикладом поваги і гордості до юних патріотів часів національно-визвольних змагань початку 20 століття та вшанування істинної здатності до самопожертви в ім’я Вітчизни юнаків початку 21 століття став проведений виховний захід, присвячений Пам’яті героїв Крут.


Тиждень історії та правознавства    Тиждень історії та правознавства    Тиждень історії та правознавства
td align=

Інформація

"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Пошук у новинах
Знайти
Навігація
Погода
Контактна інформація
(03848) 9-02-96 — Директор
(03848) 9-02-90 — Методичний кабінет
e-mail: zoshnet1_2016@urk.net
Наша адреса
Хто онлайн?
Всього на сайті: 2

Користувачів: 0


Роботів: 0


Гостей: 2

Інформаційний куточок
Навчальний заклад, в якому Ви навчаєтесь, обслуговує інспектор ювінальної превенції поліції м.Нетішина
Демчук Олег Сергійович
p.т. 3 – 47 – 95 каб. № 23
приміщення Нетішинського МВ
З усіма питаннями, що належать до компетенції кримінальної міліції у справах дітей, Ви можете звернутись за телефонами:
Чергова частина Нетішинського МВ УМВС України в Хмельницькій області працює цілодобово
Адреса: м. Нетішин, вул. Енергетиків, 4
Телефони: 102 або 3-25-02
e-mail: ditypolice@mvs.gov.ua
Місцевий час
Календар
}