Інтегрований тиждень історії української мови та літератури

16 лис 2018 о 19:26 84 Головний редактор
    

Інтегрований Тиждень пройшов під гаслом "Хто не знає рідної мови та історії — той не має майбутнього", у рамках якого були проведені найрізноманітніші заходи, що давали можливість поглибити знання учнів з історії, мови та літератури, зацікавити вивченням предметів, поглибити знання про звичаї і традиціями нашого народу.
«І першим було Слово…» під такою назвою було проведено відкриття інтегрованого тижня історії, української мови та літератури. Захід було організовано Назімко Л.С., учителем української мови та літератури та Комарецька Г.Є., учителем історії разом з учнями 6-Б та 8-А класів . Звучали поетичні рядки, пісні, історичні повідомлення про її величність – Українську Мову.

Інтегрований тиждень історії української мови та літератури    Інтегрований тиждень історії української мови та літератури    Інтегрований тиждень історії української мови та літератури    Інтегрований тиждень історії української мови та літератури    Інтегрований тиждень історії української мови та літератури

Після урочистого відкриття Тижня було проведено перший шкільний етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, у якому взяли участь учні 3-11 класів.

Інтегрований тиждень історії української мови та літератури    Інтегрований тиждень історії української мови та літератури    Інтегрований тиждень історії української мови та літератури    Інтегрований тиждень історії української мови та літератури

12 листопада для учнів 6-х класів було проведено квест «Краща мова єднання – це українська». Команди шестикласників одержали маршрутні листи, виконували завдання, читали гуморески, представляли свої команди.
Цікавою та пізнавальною 13 листопада пройшла лінгвістична вікторина «Мова моя калинова» серед учнів 6 класів під керівництвом Шаправської Н. М., учителя української мови та літератури.

Інтегрований тиждень історії української мови та літератури    Інтегрований тиждень історії української мови та літератури

У рамках тижня 14 листопада Базан Л. П., учителем початкових класів, та учнями 2-Б класу було проведено змістовний захід «Свято казки», на якому було представлено інсценізацію української народної казки "Колосок" на новий лад.
Краси та неповторності додали дитячі костюми, декорації та чітка, виразна мова дітей.. Другокласники вели себе на сцені, як справжні актори. Глядачі були задоволені та підтримували акторів бурхливими оплесками.

Інтегрований тиждень історії української мови та літератури    Інтегрований тиждень історії української мови та літератури    Інтегрований тиждень історії української мови та літератури
Упродовж інтегрованого тижня було проведено конкурс серед учнів 5-6 класів «Найкращий ілюстратор народної казки» (Афанасьєва С.В., Чмелюк М.В.), виставка «Слово про мову» (8-В клас, учитель Афанасьєва С.В.), лінгвістична дуель серед учнів 8-х класів «У світі рідної мови» (Герасимчук Н.П.), народознавчі хвилинки у 5-11 класах, виховні години на тему «Моя мова материнська» (класні керівники 5-8 класів), літературна вікторина «Пісенні скарби України» у 7-В класі (учитель Гізун Т.В.), учителями історії - Комарецькою Г.Є., Козак Н.О. - проведено просвітницькі дайджести серед учнів 5-11 класів «Творці української історії» (конкурс малюнків, мультимедійні презентації «Чудеса України та світу»).
Підсумком тижня був захід «Історія України у віршах» , який підготували Афанасьєва С.В., учитель української мови та літератури та Козак Н.О., учитель історії.
Інтегрований тиждень історії української мови та літератури    Інтегрований тиждень історії української мови та літератури    Інтегрований тиждень історії української мови та літератури    Інтегрований тиждень історії української мови та літератури    Інтегрований тиждень історії української мови та літератури
td align=

Інформація

"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Пошук у новинах
Знайти
Навігація
Погода
Контактна інформація
(03848) 9-02-96 — Директор
(03848) 9-02-90 — Методичний кабінет
e-mail: zoshnet1_2016@urk.net
Наша адреса
Хто онлайн?
Всього на сайті: 1

Користувачів: 0


Роботів: 0


Гостей: 1

Інформаційний куточок
Навчальний заклад, в якому Ви навчаєтесь, обслуговує інспектор ювінальної превенції поліції м.Нетішина
Демчук Олег Сергійович
p.т. 3 – 47 – 95 каб. № 23
приміщення Нетішинського МВ
З усіма питаннями, що належать до компетенції кримінальної міліції у справах дітей, Ви можете звернутись за телефонами:
Чергова частина Нетішинського МВ УМВС України в Хмельницькій області працює цілодобово
Адреса: м. Нетішин, вул. Енергетиків, 4
Телефони: 102 або 3-25-02
e-mail: ditypolice@mvs.gov.ua
Місцевий час
Календар
}