Загальношкільні збори батьків майбутніх першокласників

23 лют 2019 о 20:23 150 Головний редактор
    

21.02.2019 року проведено організаційні загальношкільні збори батьків майбутніх першокласників. З вітальною програмою усіх присутніх зустріли учні 1-А класу,які навчаються за науково-педагогічним проектом « Інтелект України»( кл.кер.Ковальчук М.Л,) та учні 2-Б класу з флеш-мобом «Україна –це ти» (кл.кер.Базан Л.П.)

Загальношкільні збори батьків майбутніх першокласників    Загальношкільні збори батьків майбутніх першокласників    Загальношкільні збори батьків майбутніх першокласників

Батьків було ознайомлено з Порядком зарахування учнів початкової школи до 1-го класу закладу освіти, Порядком проведення жеребкування у разі наявності вільних мість, рекомендаціями та порадами щодо підготовки дітей до навчання в школі в умовах нового Державного стандарту початкової освіти. Зазначено, що право на першочергове зарахування до початкової школи мають діти, які проживають на території обслуговування закладу освіти.
Проінформовано про сутність, особливості впроваджння науково-педагогічного проекту «Інтелект України» в закладі загальної середньої освіти. Ґрунтовно проаналізовано нормативно-правову базу з питань його реалізації,освітні програмами та навчально-методичне забезпечення, чинних в межах науково-педагогічного проекту «Інтелект України». З позитивними відгуками виступили батьки 2-А та 1-А класу, діти яких навчаются за науково-педагогічним проектом «Інтелект України».

Загальношкільні збори батьків майбутніх першокласників    Загальношкільні збори батьків майбутніх першокласників    Загальношкільні збори батьків майбутніх першокласників

Батьків проінформовано про те, що у 2019 -2020 н.р. у Нетішинській ЗОШ І-ІІІ ст.№1 комплектується 4 перших класи, з них 3 класи за шкільним режимом, один з яких працюватиме за науково-педагогічним проектом «Інтелект України» та один клас - за режимом закладу дошкільної освіти.
Батьки отримали буклет: «В центрі уваги-першокласник!» (з порадами та інформацією, яка допоможе батькам належно підготувати дитину до навчання в школі).

td align=

Інформація

"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Пошук у новинах
Знайти
Навігація
Погода
Контактна інформація
(03848) 9-02-96 — Директор
(03848) 9-02-90 — Методичний кабінет
e-mail: zoshnet1_2016@urk.net
Наша адреса
Хто онлайн?
Всього на сайті: 4

Користувачів: 0


Роботів: 0


Гостей: 4

Інформаційний куточок
Навчальний заклад, в якому Ви навчаєтесь, обслуговує інспектор ювінальної превенції поліції м.Нетішина
Демчук Олег Сергійович
p.т. 3 – 47 – 95 каб. № 23
приміщення Нетішинського МВ
З усіма питаннями, що належать до компетенції кримінальної міліції у справах дітей, Ви можете звернутись за телефонами:
Чергова частина Нетішинського МВ УМВС України в Хмельницькій області працює цілодобово
Адреса: м. Нетішин, вул. Енергетиків, 4
Телефони: 102 або 3-25-02
e-mail: ditypolice@mvs.gov.ua
Місцевий час
Календар
}