Методичне об’єднання вчителів зарубіжної літератури

11 кві 2019 о 20:34 323 Головний редактор
    

Використання комп’ютерних технологій та Інтернету є одним із інноваційних засобів вивчення літератури, який дозволяє стимулювати інтерес учнів до художніх творів і вивільнити чимало часу для творчої співпраці учителя і учнів.
Застосування ІКТ є необхідною умовою освітнього простору. Оскільки сучасні діти – це діти екранної інформації. Інформація екрану монітора, інтерактивної дошки, проектора, телевізора, смартфону сприймається ними набагато краще, ніж книжна інформація. І це той важливий фактор, який на сьогодні треба враховувати організації сучасного уроку.

Методичне об’єднання вчителів зарубіжної літератури    Методичне об’єднання вчителів зарубіжної літератури    Методичне об’єднання вчителів зарубіжної літератури

У свій час Жуль Верн передбачив, що настане день, коли наука випередить фантазію. Цей час прийшов. Учні хочуть бачити вчителя сучасним, вчителі зарубіжної літератури довели, що вони ними є!
Учителі зарубіжної літератури 10 квітня провели засідання методичного об’єднання, на якому обговорили питання «Використання ІКТ на уроках зарубіжної літератури».
Девізом засідання було «Не можна залишатися вчорашнім учителем завтрашньої школи!!!»
На засіданні було доведено, що на уроках можна використовувати на тільки комп’ютер, а й смартфони. Овечко Н. Д, учитель зарубіжної літератури, керівник МО вчителів зарубіжної літератури, закцентувала увагу присутніх на використання додатку до смартфонів, який читає QR-коди, а також на можливостях ІКТ при підготовці та проведенні позакласних заходів.

Методичне об’єднання вчителів зарубіжної літератури    Методичне об’єднання вчителів зарубіжної літератури    Методичне об’єднання вчителів зарубіжної літератури

У засіданні взяли участь Поліщук Л. П.,керівник методичного об’єднання вчителів іноземної мови, та Афанасьєва С. В., керівник методичного об’єднання вчителів української мови та літератури.

td align=

Інформація

"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Пошук у новинах
Знайти
Навігація
Погода
Контактна інформація
(03848) 9-02-96 — Директор
(03848) 9-02-90 — Методичний кабінет
e-mail: zoshnet1_2016@urk.net
Наша адреса
Хто онлайн?
Всього на сайті: 1

Користувачів: 0


Роботів: 0


Гостей: 1

Інформаційний куточок
Навчальний заклад, в якому Ви навчаєтесь, обслуговує інспектор ювінальної превенції поліції м.Нетішина
Демчук Олег Сергійович
p.т. 3 – 47 – 95 каб. № 23
приміщення Нетішинського МВ
З усіма питаннями, що належать до компетенції кримінальної міліції у справах дітей, Ви можете звернутись за телефонами:
Чергова частина Нетішинського МВ УМВС України в Хмельницькій області працює цілодобово
Адреса: м. Нетішин, вул. Енергетиків, 4
Телефони: 102 або 3-25-02
e-mail: ditypolice@mvs.gov.ua
Місцевий час
Календар
}