Пришкільний табір з денним перебуванням дітей "Сонечко"

21 чер 2019 о 19:37 156 Головний редактор
    

Літо триває, а у вихованців пришкільного табору з денним перебуванням дітей «Сонечко» кожен день насичений новими цікавими подіями, захоплюючими екскурсіями та пізнавальними конкурсами і розвагами.
З метою покращення та зміцнення фізичного та психологічного здоров’я дітей при складанні плану роботи табору враховувались уподобання школярів, можливості для розвитку творчого потенціалу, задоволення їх особистісних інтересів у процесі ігор та розваг.

Пришкільний табір з денним перебуванням дітей "Сонечко"    Пришкільний табір з денним перебуванням дітей "Сонечко"    Пришкільний табір з денним перебуванням дітей "Сонечко"    Пришкільний табір з денним перебуванням дітей "Сонечко"

Пріоритетним напрямком роботи табору була організація здорового способу життя дітей в умовах літнього відпочинку. Цьому сприяли:
 ефективне використання природних ресурсів (рухливі ігри на свіжому повітрі);
 збалансоване харчування ( наявність у щоденному раціоні свіжих овочів та фруктів);
 чітке дотримання санітарно-гігієнічних норм відпочинку дітей;
 формування навичок особистої гігієни;
 належна організація фізкультурно-оздоровчої роботи (спортивні змагання, рухливі ігри, походи, формування навичок безпечної поведінки);
 дотримання режиму дня.
Особлива увага приділялась також виховній роботі, зокрема, національно-патріотичному вихованню школярів. Це дало змогу ефективно спланувати виховну роботу та провести велику кількість заходів: гра «Веселі старти», гра-секрет «Карта», «Веселий експрес», турнір з шахів, природна композиція «Флористичний декор», конкурс малюнків «Моя Україна», малюнків на асфальті, акція «Чарівні долоньки» (виготовлення плакату «Долоньки єднання»), тощо.
За період роботи табору були проведені екскурсії до:
- Нетішинського професійного ліцею;
- Художньої школи;
- Музичної школи;
- Клубу «Юний технік;
- Будинку дитячої творчості;
- Пожежної частини;
- Національної поліції;
- Краєзнавчого музею;
- Дитячої бібліотеки;

Пришкільний табір з денним перебуванням дітей "Сонечко"    Пришкільний табір з денним перебуванням дітей "Сонечко"    Пришкільний табір з денним перебуванням дітей "Сонечко"    Пришкільний табір з денним перебуванням дітей "Сонечко"

Кожен день у таборі розпочинався «Колом зустрічі», на якому оголошувався план роботи на день, підведення підсумків конкурсів та розваг, лунали назви і девізи загонів.
Крім проведення змістовного відпочинку школярів перед пришкільним табором стояло завдання правильного харчування дітей. Особлива увага приділялася організації роботи харчоблоку: дотримання санітарно-гігієнічних вимог харчування дітей, забезпеченість продуктами тощо..
Кожний вихід груп (загонів) табору на екскурсії супроводжувався відповідним бесідами. З вихователями і дітьми проводилися інструктажі з правил безпеки життєдіяльності, правил дорожнього руху та правил поведінки в громадських місцях.

Пришкільний табір з денним перебуванням дітей "Сонечко"    Пришкільний табір з денним перебуванням дітей "Сонечко"    Пришкільний табір з денним перебуванням дітей "Сонечко"    Пришкільний табір з денним перебуванням дітей "Сонечко"

Виховання підростаючого покоління є безперервним педагогічним процесом, який продовжувався в літньому таборі відпочинку. Його діяльність була спрямована на організацію дозвілля і відпочинку, зміцнення здоров’я, задоволення інтересів і духовних запитів дітей. Зміст, форми і методи будувалися на принципах самоврядування та демократії, пріоритетності загальнолюдських надбань і цінностей. Працівники табору забезпечували необхідні умови для повноцінного, змістовного відпочинку дітей, розвитку їх творчих здібностей, розширенню їх світогляду, зміцненню здоров’я.
Взагалі, життя у таборі дітям запам’ятається надовго, і вони неодноразово забажають бути його активними учасниками. Бо кожен день життя табірної зміни допомагав дітям зрозуміти, що потрібно бути спритними і сміливими, дружніми і чесними, добрими і творчими.

td align=

Інформація

"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Пошук у новинах
Знайти
Навігація
Погода
Контактна інформація
(03848) 9-02-96 — Директор
(03848) 9-02-90 — Методичний кабінет
e-mail: zoshnet1_2016@urk.net
Наша адреса
Хто онлайн?
Всього на сайті: 5

Користувачів: 0


Роботів: 0


Гостей: 5

Інформаційний куточок
Навчальний заклад, в якому Ви навчаєтесь, обслуговує інспектор ювінальної превенції поліції м.Нетішина
Демчук Олег Сергійович
p.т. 3 – 47 – 95 каб. № 23
приміщення Нетішинського МВ
З усіма питаннями, що належать до компетенції кримінальної міліції у справах дітей, Ви можете звернутись за телефонами:
Чергова частина Нетішинського МВ УМВС України в Хмельницькій області працює цілодобово
Адреса: м. Нетішин, вул. Енергетиків, 4
Телефони: 102 або 3-25-02
e-mail: ditypolice@mvs.gov.ua
Місцевий час
Календар
}