Презентація книги "Де народжується світло"

27 жов 2019 о 16:40 199 Головний редактор
    

25.10.2019 за ініціативи Інформаційного центру ХАЕС, спільно з адміністрацією Нетішинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, педагогами, біліотекарями, учнями проведено презентацію книги місцевої авторки Катерини Сад «Де народжується світло», яка є першим доробком співпраці з ХАЕС,
На заході були присутні: Т.Соболик, директор Нетішинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1; Т.Лиситчук, начальник відділу роботи з громадкістю Інформаційного центру ВП «Хмельницька АЕС»; О.Кононюк, директор Нетішинського краєзнавчого музею; представники батьківської громадськості та мас-медіа.

Презентація книги "Де народжується світло"    Презентація книги "Де народжується світло"    Презентація книги "Де народжується світло"    Презентація книги "Де народжується світло"    Презентація книги "Де народжується світло"

Т.Лиситчук, начальник відділу роботи з громадкістю Інформаційного центру ВП «Хмельницька АЕС», у привітанні учасників презентації зазначила, що книга Катерини Сад «Де народжується світло є своєрідним результатом співпраці молодої авторки, нашої землячки, та ВП ХАЕС.

Презентація книги "Де народжується світло"

Учні 3-А класу, які навчаються за програмою «Інтелект України», під керівництвом О.Дацюк, класного керівника, підготували цікаве театралізоване дійство за сюжетом книги «Де народжується світло». Герої ніби зійшли зі сторінок видання і всі присутні стали свідками реальної казки: діти познайомилися і з сімейством поважних Бобренків, і з мудрою Лисицею, яка дуже багато розповіла усім про атомну електростанцію, і з веселими атомами, ядром, нейтронами та протонами.
Талановита гра учнів, яскраві костюми виконавців захопили гостей та усіх присутніх.

Презентація книги "Де народжується світло"    Презентація книги "Де народжується світло"    Презентація книги "Де народжується світло"    Презентація книги "Де народжується світло"

До заходу також долучились працівники Нетішинського краєзнавчого музею, які розповіли школярам і дорослим про рідкісну флору нашого регіону, адже на форзаці книги зображені рослини, що занесені до Червоної книги України.

Презентація книги "Де народжується світло"

Учні, учасники презентації, отримали від представників Інформаційного центру ХАЕС у подарунок книгу Катерини Сад.
Т. Соболик, директор Нетішинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 подякувала ініціаторам презентації та висловила впевненість, що книга зацікавить ґрунтовною, цікавою та доступною інформацією про роботу батьків на ВП ХАЕС, допоможе учням у виборі майбутньої професії.

Презентація книги "Де народжується світло"    Презентація книги "Де народжується світло"    Презентація книги "Де народжується світло"
td align=

Інформація

"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Пошук у новинах
Знайти
Навігація
Погода
Контактна інформація
(03848) 9-02-96 — Директор
(03848) 9-02-90 — Методичний кабінет
e-mail: zoshnet1_2016@urk.net
Наша адреса
Хто онлайн?
Всього на сайті: 5

Користувачів: 0


Роботів: 0


Гостей: 5

Інформаційний куточок
Навчальний заклад, в якому Ви навчаєтесь, обслуговує інспектор ювінальної превенції поліції м.Нетішина
Демчук Олег Сергійович
p.т. 3 – 47 – 95 каб. № 23
приміщення Нетішинського МВ
З усіма питаннями, що належать до компетенції кримінальної міліції у справах дітей, Ви можете звернутись за телефонами:
Чергова частина Нетішинського МВ УМВС України в Хмельницькій області працює цілодобово
Адреса: м. Нетішин, вул. Енергетиків, 4
Телефони: 102 або 3-25-02
e-mail: ditypolice@mvs.gov.ua
Місцевий час
Календар
}