З Днем працівників освіти!!!

2 жов 2020 о 12:37 31 Головний редактор
    

Кожної першої неділі жовтня у більшості країн світу святкують День працівника освіти, вітаючи людей, які своєю невтомною працею дають знання та відкривають дорогу в світ науки своїм учням.
Це свято є традиційним та особливим і у Нетішинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. Заздалегідь учні готували теплі привітання, веселкові плакати та листівки, святково прикрашали школу. В теперішніх реаліях в умовах карантину та з запровадженням посилених протиепідемічних заходів, святкування у закладі освіти пройшло з дотриманням усіх санітарно-гігієнічних вимог.

З Днем працівників освіти!!!    З Днем працівників освіти!!!    З Днем працівників освіти!!!    З Днем працівників освіти!!!
З Днем працівників освіти!!!    З Днем працівників освіти!!!    З Днем працівників освіти!!!    З Днем працівників освіти!!!

02 жовтня 2020 року - день у Нетішинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 розпочавсь з привітання вчителів: у холі школи звучала гарна музика, учні вітали вчителів прекрасними словами. Двері у класні кімнати діти прикрасили святковими плакатами та листівками.

З Днем працівників освіти!!!    З Днем працівників освіти!!!

Приємною нотою в цей день також були онлайн привітання від усіх класів школи для вчителів. Учні дарували своїм наставникам тепло та радість з усмішкою на обличчі. Одні співали, інші танцювали, розповідали смішні історії про вчителів, учні 2-А та 3-А класів підіймали настрій цікавими віршами.
Атмосфера цього дня для всіх працівників закладу освіти була теплою та дружньою.

З Днем працівників освіти!!!    З Днем працівників освіти!!!    З Днем працівників освіти!!!    З Днем працівників освіти!!!    З Днем працівників освіти!!!

Ми бажаємо всім вчителям наснаги, терпіння, нових успіхів в роботі, миру в оселях та країні, добробуту та процвітання в усіх справах.

td align=

Інформація

"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Пошук у новинах
Знайти
Навігація
Погода
Контактна інформація
(03848) 9-02-96 — Директор
(03848) 9-02-90 — Методичний кабінет
e-mail: zoshnet1_2016@urk.net
Наша адреса
Хто онлайн?
Всього на сайті: 1

Користувачів: 0


Роботів: 0


Гостей: 1

Інформаційний куточок
Навчальний заклад, в якому Ви навчаєтесь, обслуговує інспектор ювінальної превенції поліції м.Нетішина
Демчук Олег Сергійович
p.т. 3 – 47 – 95 каб. № 23
приміщення Нетішинського МВ
З усіма питаннями, що належать до компетенції кримінальної міліції у справах дітей, Ви можете звернутись за телефонами:
Чергова частина Нетішинського МВ УМВС України в Хмельницькій області працює цілодобово
Адреса: м. Нетішин, вул. Енергетиків, 4
Телефони: 102 або 3-25-02
e-mail: ditypolice@mvs.gov.ua
Місцевий час
Календар
}