З метою забезпечення єдиних підходів до створення електронного освітнього середовища навчання організовано на сучасній освітній платформі Google G-Suite for Education, з використанням комунікаційних онлайнсервісів та інструментів, обраній педагогічною радою закладу освіти (від 30.09.2020 року Протокол №2). Це платформа, у якій вчителями створено віртуальні класи (Google Classroom, Meet – Google, Google Диск) через електронну пошту додано учнів, де можна буде під час проведення занять, уроків ставити завдання в спільному структурованому просторі всім школярам, оперативно обмінюватися інформацією, створювати свої завдання або додавати їх з інших платформи. З цією метою класні керівники 2-11 класів створили облікові записи, які були надані учням підпорядкованих класів.
Заклад освіти забезпечує регулярне відстеження результатів навчання учнів у період дистаційної форми здобуття освіти. Оцінювання навчальних досягнень учнів здійснюється до відповідних методичних рекомендацій МОН України (4-11 класи за 12-бальною шкалою оцінювання, 2-3 класів - формувальне та підсумкове оцінювання).
Батьки є суб'єктами дистанційного навчання (разом із учнями та педагогічними працівниками) і надзвичайно важливе значення має їх сприяння виконанню дитиною освітньої програми та досягненню дитиною певних результатів навчання
Під час дистанційного навчання (як і під час очного) батьки мають права та обов'язки, визначені статтею 55 Закону України «Про освіту», частиною другою статті 14, частиною другою статті 20, статтями 25 1 30, частиною п'ятою статті 59 Закону України «Про повну загальну середню освіту», пунктом 13 розділу І, пунктом 2 розділу ІІ, пунктом 5 розділу ІІІ Положення. Також батьки сприяють технічному забезпеченню своїх дітей та зв’язку із учителями, дбають про фізичне та психічне та фізичне здоров’я дітей, сприяють дотриманню учнями академічної доброчесності в освітньому процесі. Якщо під час дистанційної форми навчання батьки не виконують свої обов’язки щодо забезпечення здобуття дитиною освіти, зокрема не забезпечують участь дитини протягом 10 робочих днів підряд з невідомих причин, буде повідомлено про це у відповідну службу у справах дітей.
У разі відсутності технічної можливості (відсутній Інтернет, технічні засоби тощо) забезпечення зв’язку з учнями вчителями закладу освіти використовуватимуться доступні засоби комунікації (телефонний, поштовий зв'язок тощо) для учнів, які не можуть взяти участь у синхронному режимі взаємодії з поважних причин (стан здоров'я, відсутність доступу (обмежений доступ) до мережі Інтернет або технічних засобів навчання тощо).
Інформуємо додатково, що у МОН також рекомендують платформу для учнів 5-11 класів "Всеукраїнська школа онлайн" - E-SCHOOL.net.ua – це сучасний онлайн-ресурс для змішаного та дистанційного навчання учнів середньої та старшої школи з матеріалами, що пройшли експертизу та відповідають державним освітнім стандартам. Діти зможуть користуватися платформою не тільки під час карантину, а й для ознайомлення з темою, яку пропустили в школі через хворобу або з інших причин.