Кодекс честі


Кодекс честі випускника першої школи
1.Випускник – патріот, що любить свою країну, турбується про неї, про свою родину та школу, бо для українців споконвіку найбільшою цінністю була рідна земля.

2.Випускник береже та примножує традиції своєї школи. Незабаром нашій школі 30 років, за цей період у ній склалися певні традиції.

3.Випускник – працелюбний, дисциплінований і вимогливий до себе, старанно навчається, адже найшановніший герой в Україні – трудар.

4.Випускник – доброзичливий та милосердний, він намагається примножити добро на землі, він любить людей і себе, і дружелюбний.

5.Випускник добре проінформований про сучасний світ професій і потребу в них держави. Він вивчає себе, свої здібності, можливості, визначає свою мету.

6.Випускник – чесний, чистий у думках, словах та справах. Несе відповідальність за свої вчинки. Знає закони своєї держави і поважає їх.

7.Випускник поважає права та думку іншого, вчиться слухати і чути. Він толерантний та терпимий до чужих думок та вірувань.

8.Випускник впроваджує та пропагує здоровий спосіб життя. Адже він відповідальний за здоров’я майбутньої нації.

9.Випускник дбає про свою мовленнєву, мистецьку, політичну, екологічну культуру, культуру спілкування та культуру праці.


10.Випускник – розумна людина, яка постійно прагне вдосконалення.

11.Випускник – впевнена в собі людина, яка чітко визнає свою мету та шляхи її досягнення.


Кожного року випускники додають нове правило у кодекс!
Пошук у новинах
Знайти
Навігація
}