"Золотий" фонд школи


     Школа №1 – це колектив педагогів, батьків та учнів, які створюють сприятливі умови для виявлення буттєвого потенціалу особистості учня та його подальшого розгортання в школі і самостійному житті.
     Серед учнів школи переможці та призери всеукраїнських олімпіад, конкурсів, спортивних змагань.
     Педагоги та учні школи постійно є активними учасниками різноманітних конкурсів, змагань, учнівських олімпіад.      Школа бере участь в оглядах-конкурсах художньої самодіяльності, у спортивних змаганнях, де неодноразово учні школи посідали призові місця.
     Високим рівнем виконання та підготовки відрізняються виступи учасників драматичного гуртка ( керівник – Воронюк Н.В.), лялькового (керівник – ЗаремськаН.Ф.), фольклорного (керівники – Назімко Л.С., Шпарук Л.П., Шевчук М.О.), хореографічний (керівник – Базан Л.П.). У школі працює студія образотворчого мистецтва (керівник Летвинко Н.А.) та літературна студія (керівник Горбова Т.В.); творчі роботи учасників студій неодноразово посідали призові місця на обласних та всеукраїнських конкурсах.
     Спортсмени школи – переможці обласних спортивних змагань «Старти надій», всеукраїнського турніру з футболу «Шкіряний м`яч”, учасники чемпіонату світу з футболу в французькому місті Ліон. В школі учні мають можливість займатися в таких спортивних секціях: гандбол, волейбол, баскетбол, футбол, легка атлетика ( керівники – Герасимчук В.П., Федорчук Н.І., Поліщук В.П.) Діє в школі і гурток спортивного туризму (керівники – Олійник С.В. та Васильчишин С.Ф.)
     На базі першої школи в червні працює оздоровчий табір «Сонечко». Директор табору Мельниченко Неля Анатоліївна, вчитель фізики.
     Закінчили школу 87 випускників, з них нагороджені золотою медаллю 2 – Шатохіна Надія та Коваль Інна. 67% випускників навчаються у вищих учбових закладах.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад 2013-2014н.р.:


Географія
Машук Олеся, учениця 9 класу – І місце (вчитель Соболик Т.А.)
Рябчук Тетяна, учень 8 класу – ІІІ місце (вчитель Адамчук А.П.)

Історія
Корнієнко Валентин, учень 8 класу – І місце (вчитель Ковальчук В.Л.)
Піддубняк Володимир, учень 10 класу – ІІІ місце (вчитель Козак Н.О., Пасічник С.С. )
Машук Олеся, учениця 9 класу – ІІ місце (вчитель Ковальчук В.Л.)
Герасимчук Аліна, учениця 11 класу – ІІІ місце (вчитель Комарецька Г.Є. )

Педагогіка і психологія
Цевух Анастасія, учениця 11 класу – ІІ місце (вчитель Панкіна К.В.)

Українська мова та література
Горлецька Анастасія, учениця 7 класу – І місце (вчитель Шпарук Л.П.)
Гайдук Тетяни, учениця 7 класу – ІІ місце (вчитель Герасичмук Н.П.)
Форсюк Вадим, учень 7 класу – ІІІ місце (вчитель Шпарук Л.П.)
Машук Олеся, учениця 9 класу – І місце (вчитель Гізун Т.В.)
Ятченя Марина, учениця 9 класу – ІІ місце (вчитель Гізун Т.В., Афанасьєва С.В.)
Герасимчук Аліна, учениця 11 класу – І місце (вчитель Назімко Л.С. )
Черняк Анастасія, учениця 11 класу – ІІ місце (вчитель Назімко Л.С.)

Російська мова та література
Андрійчук Вікторія, учениця 8 класу – ІІІ місце (вчитель Рудик Т.Л.)
Ятченя Марина, учениця 9 класу – ІІІ місце (вчитель Рудик Т.Л.)

Інформаційні технологіїї
Машук Олеся, учениця 9 класу – І місце (вчитель Збаровська Л.М.)
Піддубняк Володимир, учень 10 класу – І місце (вчитель Збаровська Л.М.)
Полюхович Вадим, учень 11 класу – І місце (вчитель Терещук Т.В.)
Побережник Олексій, учень 9 класу – ІІІ місце (вчитель Збаровська Л.М.)
Фізика
Самчук Тарас, учень 7 класу – ІІ місце (вчитель Главацька Н.П.)
Шевчук Інна, учениця 7 класу – ІІІ місце (вчитель Главацька Н.П.)
Корнієнко Валентин, учень 8 класу – ІІІ місце (вчитель Мельниченко Н.А.)
Побережник Олексій, учень 9 класу – ІІІ місце (вчитель Главацька Н.П.)
Полюхович Вадим, учень 11 класу – ІІІ місце (вчитель Шевчук Б.П.)

Математика
Руй Дмитро, учень 6 класу – ІІІ місце (вчитель Шевчук О.А.)
Шаповал Ярослав, учень 7 класу – І місце (вчитель Кухарєва Т.С.)
Шевчук Інна, учениця 7 класу – ІІІ місце (вчитель Нижня Л.М.)
Полюхович Вадим, учень 11 класу – І місце (вчитель МороГ.М.)
Машук Олеся, учениця 9 класу – ІІІ місце (вчитель Демянчук Л.П.)
Комарецька Анастасія, учениця 10 класу - ІІІ місце (вчитель Шевчук О.А.)

Технічна праця
Побережник Олексій, учень 9 класу – ІІ місце (вчитель Заремський М.Б.)
Прокопчук Андрій, учень 11 класу – ІІІ місце (вчитель Заремський М.Б.)
Обслуговуюча праця
Петрушина Марія, учениця 8 класу – І місце (вчитель Оксюта О.В.)
Рукавчук Іванна, учениця 11 класу – ІІ місце (вчитель Оксюта О.В.)
Равчук Тетяна, учениця 8 класу – ІІ місце (вчитель Оксюта О.В.)
Мартинюк Юлія, учениця 11 класу – ІІІ місце (вчитель Оксюта О.В.)
Астрономія
Полюхович Вадим, учень 11 класу – ІІ місце (вчитель Шевчук Б.П.)

Економіка
Кондратюк Оксана, учениця 11 класу – ІІІ місце (вчитель Олійник С.В..)

Інформатика
Полюхович Вадим, учень 11 класу – І місце (вчитель Терещук Т.В.)
Корнієнко Валентин, учень 8 класу – І місце (вчитель Терещук Т.В.)

Екологія
Піддубняк Володимир, учень 10 класу – ІІІ місце (вчитель Ярмолюк Н.Г.)
Кирилюк Тетяна, учениця 11 класу – ІІІ місце (вчитель Лукашук О.І.)

Хімія
Горлецька Катерина, учениця 8 класу – ІІІ місце (вчитель Машук К.А.)
Піддубняк Володимир, учень 10 класу – ІІ місце (вчитель Коритовська Ю.А.)
Герасимчук Аліна, учениця 11 класу – ІІІ місце (вчитель Коритовська Ю.А.)

Біологія
Петрушиної Марії, учениця 8 класу – ІІ місце (вчитель Ярмолюк Н.Г.)
Нижня Інна, учениця 11 класу – І місце (вчитель Лукашук О.І.)

Англійська мова
Черняк Анастасія, учениця 11 класу – ІІ місце (вчитель Власюк М.В.)
Мельник Вікторія, учениця 8 класу – ІІ місце (вчитель Гусар О.В.)
Корнієнко Валентин, учениця 8 класу - ІІІ місце (вчитель Власюк М.В.)

Французька мова
Іванова Анна, учениця 9 класу – І місце (вчитель Кравець Н.А.)

Німецька мова
Пилипчук Ангеліна, учениця 10 класу – ІІ місце (вчитель Поліщук Л.П.)
Пащук Олександра, учениця 10 класу – ІІІ місце (вчитель Поліщук Л.П.)

Правознавство
Герасимчук Аліна, учениця 11 класу – І місце (вчитель Яцюк М.С.)
Кулікова Елеонора, учениця 10 класу – ІІ місце (вчитель Яцюк М.С.)
Яцюк Тетяна, учениця 9 класу – І місце (вчитель Яцюк М.С.)
Іванова Анна, учениця 9 класу – ІІ місце (вчитель Яцюк М.С.)

Фізична культура
Юрчик Владислав, учень 11 класу – ІІ місце (вчитель Герасимчук В.П.)


Призери ІІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Переможці Всеукраїнських предметних олімпіад 2012-2013н.р.:

Овсіюк Юрій, учень 11-А класу:
ІІІ місце, міський етап заочної олімпіади з світової літератури
ІІІ місце, міський етап конкурсу ім. Т.Шевченка
ІІ місце, міський етап олімпіади з географії
ІІІ місце, міський етап олімпіади з астрономії

Головач Назарій, учень 11-А класу:
І місце, міський етап олімпіади з російської мови

Форсюк Максим, учень 11-А класу:
І місце, міський етап олімпіади з трудового навчання

Ястремська Яна, учениця 11-А класу:
ІІІ місце, міський етап олімпіади з фізкультури

Бійчук Дмитро, учень 1-Б класу:
ІІ місце, міський етап олімпіади з фізкультури

Вем Аліна, учениця 11-Б класу:
ІІІ місце, міський етап конкурсу стінгазет присв. Д.н. Г.Сковороди
ІІ місце, міський етап конкурсу-захисту МАН
ІІ місце, міський етап олімпіади з правознавства

Колежнюк Дмитро, учень 11-Б класу:
І місце, міський етап олімпіади з географії
ІІ місце, міський етап олімпіади з астрономії
ІІІ місце, міський етап олімпіади з біології
ІІ місце, обласний етап олімпіади з географії

Стремедловська Юлія, учениця 11-Б класу:
ІІ місце, міський етап конкуру-захисту МАН
ІІІ місце, міський етап заочного конкурсу з екології
І місце, міський етап олімпіади з психології та педагогіки
ІІІ місце, міський етап олімпіади з трудового навчання

Терещук Ірина, учениця 11-Б класу:
І місце, міський етап конкурсу з інформаційних технологій
І місце, міський етап конкуру-захисту МАН
ІІІ місце, міський етап конкурсу з укр. мови ім. П.Яцика
І місце, міський етап олімпіади з інформаційних технологій
ІІ місце, міський етап олімпіади з російської мови

Оплєтаєв Дмитро, учень 11-Б класу:
ІІІ місце, міський етап олімпіади з математики

Шевчук Ірина, учениця 11-Б класу:
І місце, міський етап конкурсу “ Юний математик ”
І місце, міський етап конкурсу-захисту МАН (математика)
ІІ місце, міський етап конкурсу з укр.мови ім П.Яцика
ІІ місце, міський етап конкурсу “ Зоряний шлях ”
І місце, міський етап олімпіади з правознавства
І місце, міський етап олімпіади з астрономії
ІІ місце, міський етап олімпіади з фізики
ІІ місце, міський етап олімпіади з математики
ІІІ місце, міський етап олімпіади з історії
ІІІ місце, міський етап олімпіади з педагогіки та психології
ІІІ місце, Інтернет - олімпіада з математики
ІІІ місце, обласний етап олімпіади з фізики


Переможці ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад 2011-2012н.р.:


На ІІ етапі (міський рівень) Всеукраїнських предметних олімпіад учні нашої школи показали високий рівень навчальних досягнень, творчих здібностей.
Вітаємо переможців та призерів учнівських олімпіад з базових дисциплін:

з історії
• Герасимчук Аліна, учениця 9 класу – І місце (вчитель. )
• Піддубняк Володимир, учень 8 класу – ІІ місце (вчитель Пасічник С.С. )
• Шевчук Ірина, учениця 10 класу – ІІ місце (вчитель Комарецька Г.Є. )
• Якимчук Вадим, учень 11 класу – ІІ місце (вчитель Ковальчук В.Л.)
• Брижук Євгеній, учень 9 класу – ІІІ місце (вчитель Комарецька Г.Є. )
з педагогіки і психології
• Кобернік Неля, учениця 11 класу – ІІІ місце (вчитель Панкіна К.В.)
з української мови та літератури
• Герасимчук Аліна, учениця 9класу – І місце (вчителі Герасимчук Н.П., Назімко Л.С. )
• Овсіюк Юрій, учень 10 класу – І місце (вчитель Герасимчук Н.П.)
• Машук Олеся, учениця 7 класу – ІІ місце (вчитель Гізун Т.В.)
• Колежнюк Дмитро, учень 10 класу – ІІ місце (вчитель Герасимчук Н.П.)
• Головко Іванна, учениця 9 класу – ІІІ місце (вчитель Назімко Л.С.)
з російської мови та літератури
• Терещук Ірина, учениця 10 класу – ІІ місце (вчитель Стасюк С.О.)
з інформаційних технологій
• Терещук Ірина, учениця 10 класу – І місце (вчитель Збаровська Л.М.)
• Ізюмов Євгеній, учень 11 класу – І місце (вчитель Терещук Т.В.)
• Вем Аліна, учениця 10 класу – ІІ місце (вчитель Терещук Т.В.)
• Нижня Ірина, учениця 11 класу – ІІ місце (вчитель Збаровська Л.М. )
з фізики
• Машук Олеся, учениця 7 класу – І місце (вчитель Главацька Н.П.)
• Побережник Олексій, учень 7 класу – ІІ місце (вчитель Главацька Н.П.)
• Колежнюк Дмитро, учень 10 класу – ІІ місце
• Леонов Вадим, учень 7 класу – ІІІ місце (вчитель Главацька Н.П.)
• Шевчук Ірина, учениця 10 класу – ІІІ місце
з математики
• Корнієнко Валентин, учень 6 класу – І місце (вчитель Мороз Г.М.)
• Шевчук Ірина, учениця 10 класу – І місце (вчитель Нижня Л.М.)
• Машук Олеся, учениця 7 класу – І місце (вчитель Дем’янчук Л.П.)
• Якимчук Вадим, учень 11 класу – ІІ місце (вчитель Шевчук О.А.)
• Швець Володимир, учень 11 класу – ІІІ місце (вчитель Шевчук О.А.)
з технічної праці
• Захожий Сергій, учень 8 класу – ІІ місце (вчитель Заремський М.Б.)
• Юрчук Сергій, учень 8 класу – ІІ місце (вчитель Заремський М.Б.)
з обслуговуючої праці
• Рукавчук Іванна, учениця 9 класу – ІІ місце (вчитель Оксюта О.В.)
• Салата Юлія, учениця 11 класу – ІІ місце (вчитель Оксюта О.В.)
з астрономії
• Семенюк Роман, учень 11 класу – І місце (вчитель Шевчук Б.П.)
• Кобернік Неля, учениця 11 класу – ІІІ місце (вчитель Шевчук Б.П.)
з інформатики
• Полюхович Вадим, учень 9 класу – ІІ місце (вчитель Терещук Т.В.)
• Якимчук Вадим, учень 11 класу – ІІІ місце (вчитель Терещук Т.В.)
з екології
• Овсіюк Юрій, учень 10 класу – І місце (вчитель Ярмолюк Н.Г.)
з хімії
• Герасимчук Аліна, учениця 9 класу – ІІІ місце (вчитель Коритовська Ю.А.)
з біології
• Соколов Руслан, учень 8 класу – ІІ місце (вчитель Ярмолюк Н.Г.)
• Піддубняк Володимир, учень 8 класу – ІІІ місце (вчитель Ярмолюк Н.Г.)
• Якимчук Вадим, учень 11 класу – ІІІ місце (вчитель Лукашук О.І.)
з географії
• Піддубняк Володимир, учень 7 класу – І місце (вчитель Олійник С.В.)
• Овсіюк Юрій, учень 10 класу – І місце (вчитель Соболик Т.А.)
• Колежнюк Дмитро, учень 10 класу – ІІ місце (вчитель Соболик Т.А.)
• Бойко Тетяна, учениця 7 класу – ІІІ місце (вчитель Адамчук А.П.)
з англійської мови
• Черняк Анастасія, учениця 9 класу – ІІ місце (вчитель Гусар О.В.)
з французької мови
• Цевух Анастасія, учениця 11 класу – ІІ місце (вчитель Деркач О.С.)
• Таранушенко Марія, учениця 11 класу – ІІІ місце (вчитель Деркач О.С.)
з німецької мови
• Пащук Олександра, учениця 8 класу – ІІ місце (вчитель Поліщук Л.П.)
• Рой Владислав, учень 8 класу – ІІІ місце (вчитель Поліщук Л.П.)
з основ правознавства
• Кулікова Елеонора, учениця 9 класу – І місце (вчитель Яцюк М.С.)
• Шевчук Ірина, учениця 10 класу – І місце (вчитель Яцюк М.С.)
• Герасимчук Аліна, учениця 9 класу – ІІ місце (вчитель Яцюк М.С.)
• Вем Аліна, учениця 10 класу – ІІ місце (вчитель Яцюк М.С.)
• Дудар Іван, учень 11 класу – ІІ місце (вчитель Яцюк М.С.)
• Колежнюк Дмитро, учень 10 класу – ІІІ місце (вчитель Яцюк М.С.)
• Якимчук Вадим, учень 11 класу – ІІІ місце (вчитель Яцюк М.С.)


Переможці олімпіад та конкурсів:

1. Кучер Марина
2. Паламарчук Катерина
3. Горбовий Роман
4. Місюк Юлія
5. Дроздов Олександр
6. Брижук Андрій
7. Іванова Наталія
8. Петянчина Інна



Золотий спортивний фонд

Нетішинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1


1. Пундик Галина, 1987 р. н., заслужений майстер спорту з фехтування, чемпіонка ХХVІІІ-х Олімпійських Ігор (Пекін-2008 р.), чемпіонка світу, чемпіонка Європи і України в командних змаганнях.

2. Пилипчук Юрій, 1981 р. н., заслужений майстер спорту з боротьби самбо, чемпіон світу з бойового самбо; призер чемпіонатів Європи і світу, чемпіон України з боротьби самбо.

3. Бабійчук Дмитро, 1984 р. н., заслужений майстер спорту з боротьби самбо, майстер спорту з дзюдо, чемпіон Європи, призер чемпіонатів світу, призер та переможець етапів Кубку світу, чемпіон України з боротьби самбо; призер чемпіонатів України з дзюдо серед чоловіків.

4. Васильчук Іван, 1984 р.н., майстер спорту міжнародного класу з боротьби самбо, майстер спорту з дзюдо, призер чемпіонатів світу та Європи, переможець етапу Кубку світу, неодноразовий призер чемпіонатів та Кубків України з боротьби самбо.

5. Пундик Дмитро, 1989 р. н., майстер спорту міжнародного класу з фехтування, бронзовий призер чемпіонату Європи серед юніорів, чемпіон та неодноразовий призер чемпіонатів України в командних змаганнях.

6. Дядюк Наталія, 1984 р. н., майстер спорту з боксу, бронзова призерка чемпіонату світу зі всестильового карате серед жінок (2003), чемпіонка України з боксу та кікбоксингу серед жінок.

7. Бацман Марина, 1986 р. н., кандидат в Майстри спорту з боксу і кікбоксингу, срібна призерка чемпіонату Європи з кікбоксингу і з боксу серед жінок.

8. Михальчук Оксана, 1994 р. н., майстер спорту України з боксу, срібна призерка чемпіонату Європи і чемпіонка України серед юніорок з боксу.

9. Гонгало Віталій, 1993 р. н., кандидат в майстри спорту України з боротьби самбо, чемпіон України, учасник чемпіонату Європи серед юнаків з боротьби самбо (VІІ м); призер V-х Літніх спортивних юнацьких ігор України з дзюдо.

10. Гонгало Володимир, 1993 р. н., кандидат в майстри спорту України з боротьби самбо, чемпіон України і переможець Кубка України, учасник чемпіонату і Кубку Європи, серед юнаків з боротьби самбо; призер V-х Літніх спортивних юнацьких ігор України з дзюдо.

11. Польовий Василь, 1993 р. н., майстер спорту України з фехтування, чемпіон України серед юнаків в командних змаганнях, призер Кубка України з фехтування серед чоловіків.

12. Махмет Наталія, 1993 р. н., майстер спорту України з фехтування, чемпіонка України з фехтування серед дівчат і юніорок командних змаганнях.

13. Остапчук Олександр, 1986 р. н., майстер спорту України з боротьби самбо, неодноразовий призер і переможець першостей та Кубків України.

14. Степанюк Віктор, 1986 р. н., майстер спорту України з боротьби самбо, неодноразовий призер чемпіонатів та Кубків України з боротьби самбо.

15. Ліщук Сергій, 1980 р. н., кандидат в майстри спорту по легкій атлетиці.



Члени футбольних клубів України


16. Джурелюк Олександр, 1995 р. н., ф-к «Металіст» Харків.

17. Процюк Владислав, 1995 р. н., ф-к «Харків», член збірної України.

18. Лавриненко Вадим, 1995 р. н., ф-к «Шахтар» Донецьк.

19. Загривий Сергій, 1995 р. н., ф-к «Штурм» Рівне.

20. Семенюк Роман, 1995 р. н., ф-к 2Оболонь» Київ.

21. Афанасьєв Олексій, 1998 р. н., претендент у клуби «Волинь» (Луцьк), «Металіст» (Харків).

22. Піщевський Андрій, 1994 р. н., ф-к «Львів».

23. Косовський Віталій, 1973 р.н., член збірної команди України, гравець команди «Динамо» Київ.

Пошук у новинах
Знайти
Навігація
Опитування
Який Ваш улюблений шкільний предмет?
Укр. мова
Укр. літ.
Математика
Фізика
Астрономія
Біологія
Хімія
Світова літ.
Інформатика
Креслення
Історія
Правознавство
Економіка
Географія

Цікаві лінки


















Федеральный центр информационно-образовательных ресурсов

Сайт учителя інформатики Бройченка А.Г.



Osvita.UA — все про освіту в Україні





Погода
Контактна інформація
(03848) 3-10-79 — Директор
(03848) 3-10-36 — Методичний кабінет
e-mail: zoshnet1_2016@urk.net
Наша адреса
Хто онлайн?
Всього на сайті: 4

Користувачів: 0


Роботів: 1
Inktomi Spider

Гостей: 3

Інформаційний куточок
Навчальний заклад, в якому Ви навчаєтесь, обслуговує старший оперуповноважений сектору кримінальної міліції у справах дітей Нетішинського МВ УМВС капітан міліції
Чаленко Наталія Олександрівна
p.т. 3 – 47 – 95 каб. № 23
приміщення Нетішинського МВ
З усіма питаннями, що належать до компетенції кримінальної міліції у справах дітей, Ви можете звернутись за телефонами:
Чергова частина Нетішинського МВ УМВС України в Хмельницькій області працює цілодобово
Адреса: м. Нетішин, вул. Енергетиків, 4
Телефони: 102 або 3-25-02
e-mail: ditypolice@mvs.gov.ua
Місцевий час
Календар
}