22 кві 2014 о 09:14 1265 Головний редактор


Електронні версії збірників завдань державної підсумкової атестації учнів 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів у 2013/2014 навчальному році
ДПА 2014 року в старшій школі проводиться з трьох предметів: української мови; історії України або математики (для учнів, які навчалися у класах універсального профілю), профільний предмет (для учнів, які навчалися у класах з іншим профілем навчанням) та один предмет за вибором.

Електронні версії збірників завдань для проведення державної підсумкової атестації учнів 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів з предметів інваріантної складової Типових навчальних планів
Детальніше
21 лют 2014 о 09:57 1298 Головний редактор

Всероссийский конкурс "Молодежное движение"
Уважаемые педагоги!

Приглашаем вас принять участие в новом всероссийском конкурсе "Молодежное движение". Цель конкурса – оказать реальную поддержку и помощь учащимся, дать ощущение уверенности в своих силах и совершенно неважно, какая на данный момент у конкретного школьника успеваемость.
Конкурс будет проведен в начале марта по различным дисциплинам. Посмотреть список дисциплин можно на сайте Молодежное движение

Для кого этот конкурс
К участию в конкурсе допускаются без предварительного отбора учащиеся 2–11 классов общеобразовательных учебных заведений и студенты первого курса начального и среднего профессионального образования , оплатившие организационный взнос.

Как принять участие в конкурсе
Принять участие в конкурсе очень просто - необходимо пройти несложную процедуру регистрации на нашем сайте, оплатить орг. взнос и провести конкурс в своей школе.
Подробная информация о том, как принять участие в конкурсе, находится здесь.

Наш телефон: +7 (913) 222 - 9 - 222
Наш E-mail: mldvhelp@mail.ru
Детальніше
12 лют 2014 о 20:29 1301 Головний редактор

Реєстрація на ЗНО-2014: абітурієнти не надто активні

За три тижні до завершення реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання спостерігається низька активність бажаючих взяти участь у тестуванні.

Незважаючи на те, що цього року кількість випускників шкіл з повною загальною середньою освітою складає більше 280 тисяч осіб, регіональними центрами якості освіти станом на 11 лютого зареєстровано лише 75 532 учасника, які є випускниками 2014 року. Загалом з урахуванням випускників минулих років для участі у ЗНО-2014 поки зареєструвалося 87 213 осіб.

Як відомо, торік кількість випускників шкіл дорівнювала майже 279 тисяч, а загальна кількість зареєстрованих на тестування склала більше 322 тисяч абітурієнтів.
За словами директора Українського центру оцінювання якості освіти Ірини Зайцевої, найбільше абітурієнтів зареєструвалося в Донецькій та Дніпропетровській областях. Найменша кількість зареєстрованих у Чернівецькій області.

Дізнатись про особливості реєстрації на ЗНО-2014 та завантажити програму реєстрації ви можете у розділі Реєстрація на ЗНО 2014

Детальніше
5 лют 2014 о 17:27 1454 Головний редактор

11 березня 2014 року Інститут Розвитку Шкільної Освіти проводитиме предметний конкурс «Іду з дитинства до Тараса». Ми запропонуємо учням 8 – 11 класів цікаві тестові завдання для перевірки знань про Т.Г. Шевченка та його творчість. Зробити заявку можна до 7 лютого (включно) на саті http://www.irsho.ua/schevchenko або за телефонами (032) 242-01-45; (050) 379-74-75; (067) 673-40-96.

З повагою,
Інститут Розвитку Шкільної Освіти.
Детальніше
30 січ 2014 о 12:11 1312 Головний редактор

УВАГА!!!
Здійснюється набір волонтерів для проведення акції
"Турбота про ветеранів Великої Перемоги"
Детальніше
25 лис 2013 о 23:49 1360 Головний редактор

Міністерством освіти і науки визначено 4 з 10 варіантів, що будуть запропоновані учням 10-х класів для складання тесту моніторингу якості освіти з фізики.

Проведення моніторингу якості загальної середньої освіти з фізики за результатами навчання учнів 10 класів в основній школі відбудеться 26 листопада 2013 року.

За результатами відбору номерів варіантів тестів, шляхом випадкових чисел, кожен десятикласник складе один з наступних номерів тестів зі збірника завдань:

Фізика. 10 клас. Збірник завдань для проведення моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів в основній школі (авт. Непорожня Л.В., Меньшикова Н.М., Петренко А.М.): №1, №3, №8, №9.
Відповідно до методичних рекомендацій з проведення моніторингу, номери чотирьох завдань, що містяться у збірниках, між учнями має розподілити вчитель, який проводить моніторинг.

Детальніше
12 лис 2013 о 14:28 1227 Головний редактор

Міністерством освіти і науки визначено 4 з 10 варіантів, що будуть запропоновані учням 10-х класів для складання тесту моніторингу якості освіти з геометрії.

Проведення моніторингу якості загальної середньої освіти з геометрії за результатами навчання учнів 10 класів в основній школі відбудеться 14 листопада 2013 року.

За результатами відбору номерів варіантів тестів, шляхом випадкових чисел, кожен десятикласник складе один з наступних номерів тестів:

Геометрія 10 клас. Збірник завдань для проведення моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів в основній школі. (авт. Глобін О.І., Вашуленко О.П., Козаківська А.В.): № 2, № 5, № 7, № 8.

Відповідно до методичних рекомендацій з проведення моніторингу номери чотирьох завдань, що містяться у збірниках, між учнями має розподілити вчитель, який проводить моніторинг.
Детальніше
31 січ 2013 о 11:23 1250 Головний редактор

У перші вихідні лютого в Києві відбудеться міжнародна виставка, в який візьмуть участь більше 130 навчальних закладів з 25 країн світу


2 та 3 лютого у столичному готелі Hyatt Regency відбудеться міжнародна виставка "Канікули, школи і коледжі за кордоном"", на якій буде представлено більше 130 навчальних закладів із 25 країн. На сьогоднішній день це наймасовіший і широкоформатне захід в Україні, присвячений закордонним освітнім програмам.

У виставці візьмуть участь представники рейтингових шкіл-пансіонів, коледжів, університетів, підготовчих і мовних курсів.

В рамках виставки відбудуться заходи для школярів, студентів і батьків: індивідуальні консультації, майстер-класи, тренінги, семінари та відкриті уроки.

Навчальні заклади презентуватимуть стипендії, і реєструватимуть кандидатів серед відвідувачів.

Також на виставці буде працювати Консультаційний центр міжнародного освітнього агентства DEC education, яке є організатором заходу, де відвідувачі зможуть підібрати для себе навчальний заклад, отримати консультацію за всіма програмами, що представлені на виставці, відповіді на запитання щодо вступу, навчання та організації поїздки за кордон.

"Наша виставка є універсальним заходом, в ході якого кожен отримає вичерпну інформацію щодо існуючих освітніх програм: від мовних курсів до магістратури. Ми зібрали найкращі пропозиції, що сьогодні існують на ринку. Запросили для зустрічі з українськими школярами, студентами та батьками найкращі рейтингові навчальні заклади, які отримали численні позитивні відгуки наших клієнтів", - зазначає директор міжнародного освітнього агентства DEC education Наталя Тарченко.

"Запрошуємо вас відвідати виставку всією сім'єю! Ви отримаєте максимум корисної практичної інформації та зможете обрати для себе або своєї дитини найбільш вдалу освітню пропозицію", - підкреслює фахівець.

Варто зазначити, що одночасно з виставкою будуть проходити безкоштовні майстер-класи та тренінги провідних психологів і тренерів з актуальних для підлітків та студентів тем: "Як підготуватися до іспиту IELTS за 7 тижнів?", "Ейдетика - особливий характер пам'яті, або як пам'ятати все" , "Психологія конфліктів та вирішення конфліктних ситуацій", "Успехологія", "Як правильне фінансове виховання в дитинстві впливає на ставлення до життя і бізнесу в майбутньому?", "Як допомогти дитині вибрати професію?", "Управління часом для молодих людей 14 - 18 років" та інші.

Організатор виставки - міжнародне освітнє агентство DEC education - офіційно представляє учасників виставки в Україні і надає послуги з оформлення документів і вступу до навчальних закладів за кордоном.

Вхід на виставку безкоштовний, за попередньою реєстрацією >>


За матеріалами: Освіта.ua
Дата публікації: 30.01.2013
Детальніше
31 січ 2013 о 11:16 1199 Головний редактор

Поспішай виграти 50000 грн!!!

Для того, щоб подати заявку, натисніть тут.
Детальніше
24 січ 2013 о 00:40 2125 Головний редактор

Ваші учні мало читають? Може варто організувати рекламну кампанію оновленої шкільної бібліотеки?


Реклама в сучасному суспільстві є всюдисущою. Її можна зневажати за недостатній смак і недолюблювати за надмірну настирливість. Однак саме завдяки їй ми дізнаємося про відкриття сучасних магазинів і ресторанів, отримуємо інформацію про переваги нових видів товарів і послуг, можливість, не підводячись із дивана, замовити собі додому піцу або квитки в кіно. Звертаючись до всіх наших почуттів, вона існує в кожній сфері людської діяльності. Газети, журнали, телебачення, радіо, Інтернет, поштові скриньки, громадський транспорт, інші сфери життя переповнені рекламою, а рекламодавці продовжують шукати нові способи поширення своїх ідей для нових аудиторій. ...Н. Сковородкіна, бібліотекар Білозерської школи № 15 м. Добропілля, для Освіта.ua
Детальніше
Пошук у новинах
Знайти
Навігація
Погода
Контактна інформація
(03848) 9-02-96 — Директор
(03848) 9-02-90 — Методичний кабінет
e-mail: zoshnet1_2016@urk.net
Наша адреса
Хто онлайн?
Всього на сайті: 2

Користувачів: 0


Роботів: 1
Yandex

Гостей: 1

Інформаційний куточок
Навчальний заклад, в якому Ви навчаєтесь, обслуговує інспектор ювінальної превенції поліції м.Нетішина
Демчук Олег Сергійович
p.т. 3 – 47 – 95 каб. № 23
приміщення Нетішинського МВ
З усіма питаннями, що належать до компетенції кримінальної міліції у справах дітей, Ви можете звернутись за телефонами:
Чергова частина Нетішинського МВ УМВС України в Хмельницькій області працює цілодобово
Адреса: м. Нетішин, вул. Енергетиків, 4
Телефони: 102 або 3-25-02
e-mail: ditypolice@mvs.gov.ua
Місцевий час
Календар
}