Шановні абітурієнти!

22 чер 2011 о 15:23 848 mihanik
    

На персональних сторінках, що знаходяться на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, розміщено офіційну інформацію про отримані Вами результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, математики, іноземних мов (англійська, французька, німецька, іспанська) та російської мови.Нагадуємо, що відповідно до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2011 році, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06 грудня 2011 року № 1207, Ви маєте право на подання апеляційної заяви в разі непогодження з результатами зовнішнього незалежного оцінювання із предмета (зразок апеляційної заяви тут).

Апеляційні заяви надсилайте поштою протягом трьох днів із моменту офіційного оголошення результатів на адресу: 01135 м. Київ, вул. Чорновола, 24 (із поміткою «Апеляційна комісія Українського центру оцінювання якості освіти»).

Розгляд апеляційних заяв щодо результатів зовнішнього оцінювання здійснюватиметься комісією, як правило, протягом десяти днів із часу їх надходження.

За бажанням, заявники можуть бути присутніми під час розгляду заяви апеляційною комісією. Інформація про час і місце засідання апеляційної комісії та списки абітурієнтів, заяви яких розглядатимуться, будуть розміщуватися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти в переддень засідання.

За наслідками розгляду апеляційної заяви абітурієнтам надсилатиметься витяг із протоколу засідання апеляційної комісії, копії бланків відповідей та картка абітурієнта на адресу, вказану ними під час реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання.


td align=

Інформація

"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Пошук у новинах
Знайти
Навігація
}