Реєстрація на ЗНО-2014: абітурієнти не надто активні

12 лют 2014 о 20:29 901 Головний редактор
    
Реєстрація на ЗНО-2014: абітурієнти не надто активні

За три тижні до завершення реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання спостерігається низька активність бажаючих взяти участь у тестуванні.

Незважаючи на те, що цього року кількість випускників шкіл з повною загальною середньою освітою складає більше 280 тисяч осіб, регіональними центрами якості освіти станом на 11 лютого зареєстровано лише 75 532 учасника, які є випускниками 2014 року. Загалом з урахуванням випускників минулих років для участі у ЗНО-2014 поки зареєструвалося 87 213 осіб.

Як відомо, торік кількість випускників шкіл дорівнювала майже 279 тисяч, а загальна кількість зареєстрованих на тестування склала більше 322 тисяч абітурієнтів.
За словами директора Українського центру оцінювання якості освіти Ірини Зайцевої, найбільше абітурієнтів зареєструвалося в Донецькій та Дніпропетровській областях. Найменша кількість зареєстрованих у Чернівецькій області.

Також директор УЦОЯО під час прес-конференції повідомила про певні зміни пріоритетів абітурієнтів у виборі тестових предметів. Вона зазначила, що за попередніми даними у порівнянні з минулим роком в абітурієнтів дещо підвищився інтерес до англійської мови, хімії та світової літератури, натомість знизився – до історії України та географії.
Іншою тенденцією цього року є збільшення кількість відмов у реєстрації порівняно з аналогічним періодом минулого року.

"Найпоширенішими помилками, що допускаються абітурієнтами під час реєстрації, є: невідповідність даних у поданих абітурієнтами документах; відсутність дати й підпису на заяві-реєстраційній картці; відсутність тексту в заяві, яким абітурієнт засвідчує факт ознайомлення зі своїми правами та обов’язками; відсутність засвідчувального напису на копіях документів; надсилання копії довідки з місця навчання замість оригіналу, фотокартки не вклеєно до заяви-реєстраційної картки або використано так звані "домашні" фотографії для оформлення заяви-реєстраційної картки тощо", - зазначила Ірина Зайцева.
Також, за інформацією директора УЦОЯО, у поточному році багато абітурієнтів відмовляються надавати згоду на обробку персональних даних, що є підставою для відмови в реєстрації для участі в ЗНО.

В Українському центрі оцінювання якості освіти вкотре порадили абітурієнтам не відкладати реєстрацію на останні дні, оскільки абітурієнт може не встигнути за необхідності внести зміни до своїх даних або виправити можливі помилки, допущені під час реєстрації.

Як відомо, подання документів для реєстрації участі у тестуванні буде завершено 5 березня. Для абітурієнтів, які зареєструвалися на ЗНО, відкрито інформаційні сторінки, що розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.
Кожен абітурієнт має можливість зареєструватись для складання від 1 до 4 тестів за визначеним переліком тестових предметів.
Для реєстрації на ЗНО необхідно надіслати комплект реєстраційних документів на поштову адресу регіонального центру оцінювання якості освіти, що обслуговує регіон проживання абітурієнта.

Майбутні учасники ЗНО можуть зареєструватись самостійно, сформувавши комплект реєстраційних документів за допомогою спеціальної програми, або звернутися за допомогою до одного з 176 пунктів реєстрації відкритих в усіх регіонах.

Дізнатись про особливості реєстрації на ЗНО-2014 та завантажити програму реєстрації ви можете у розділі Реєстрація на ЗНО 2014

td align=

Інформація

"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Пошук у новинах
Знайти
Навігація
Погода
Контактна інформація
(03848) 9-02-96 — Директор
(03848) 9-02-90 — Методичний кабінет
e-mail: zoshnet1_2016@urk.net
Наша адреса
Хто онлайн?
Всього на сайті: 2

Користувачів: 0


Роботів: 0


Гостей: 2

Інформаційний куточок
Навчальний заклад, в якому Ви навчаєтесь, обслуговує інспектор ювінальної превенції поліції м.Нетішина
Демчук Олег Сергійович
p.т. 3 – 47 – 95 каб. № 23
приміщення Нетішинського МВ
З усіма питаннями, що належать до компетенції кримінальної міліції у справах дітей, Ви можете звернутись за телефонами:
Чергова частина Нетішинського МВ УМВС України в Хмельницькій області працює цілодобово
Адреса: м. Нетішин, вул. Енергетиків, 4
Телефони: 102 або 3-25-02
e-mail: ditypolice@mvs.gov.ua
Місцевий час
Календар
}