Турнір з футболу серед дівчат

25 кві 2011 о 22:21 942 NoMoneyNoCrysis
    
Турнір з футболу серед дівчат


      Усі ми звикли, що у футбол переважно грають хлопці та чоловіки. Проте, це хибна думка, адже у футбол можуть грати усі. Цього разу спростували це твердження дівчата нашої школи, які вслід за хлопцями прийняли участь у міських змаганнях між загальноосвітніми школами.
      Те, що дівчата віднеслися до цих змагань досить серйозно доводить те, що майже щодня вони ходили на тренування, не залишаючи сил ні на що. До складу команди ввійшли: Ковальчук Альона (11-Б), Доценко Наталія (11-А), Груша Яна (9-Г), Шевчук Ліля (9-Г), Остафьєва Анастасія (4-Г), Шевчук Ірина (9-Б), М`ясоєдова Надія (9-Б), Потайчук Карина (8-Г), Поліщук Юлія (10-Б).
      Отже перейдемо до самого турніру. У перший же день у нашої команди щось пішло не так: вони просто з тріском програли для НВК із рахунком 0-8. Це, мабуть, їх так завело, що на наступні ігри вони виходили з більш серйозним настроєм. Була здобута перемога над ЗОШ №4 із рахунком 3-1, а також подолана ЗОШ №2 із рахунком 1-0. Завдяки цим 2-м перемогам наші дівчата зайняли почесне друге місце на турнірі. Варто відзначити, що найкращою у команді, на думку вболівальників, була учениця 4-Г класу Остафьєва Анастасія.
      Хочеться побажати дівчатам і наступного року взяти участь у цьому турнірі і здобути на ньому переконливі перемоги, щоб зайняти перше місце.Турнір з футболу серед дівчат Турнір з футболу серед дівчат Турнір з футболу серед дівчат
Турнір з футболу серед дівчат
td align=

Інформація

"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Пошук у новинах
Знайти
Навігація
}