Меню шкільної їдальні


Меню у шкільній їдальні за попередньо придбаними талонами з 18.11.2019- 22.11.2019р.

Понеділок (18 листопада)
1.Cалат з кв. огірка
2. Ковбаса відварна
3. Каша гречана розс.
4. Сік натуральний
5. Хліб
Вівторок (19 листопада)
1.Ікра бурякова
2.Шніцель рибний
3.Пюре картопляне
4.Компот з с/ф
5.Хліб
Середа (20 листопада)
1.Салат з св.капусти
2.Биточок запечений з рисом
3.Запіканка сирна
4.Чай з лимоном
5. Хліб
Четвер (21 листопада)
1.Помідори консервовані
2.Чахохбілі з курки
3.Макарони відварні
4.Какао з молоком
5.Хліб
П'ятниця (22 листопада)
1.Капуста тушкована
2.Пюре картопляне
3.Риба смажена
4.Сік фруктовий
5.Хліб

Меню у шкільній їдальні за попередньо придбаними талонами з 04.11.2019- 08.11.2019р.

Понеділок (04 листопада)
1.Cалат з св.капусти
2. Ковбаса відварна
3. Пюре картопляне
4. Сік натуральний
5. Хліб
Вівторок (05 листопада)
1.Ікра бурякова
2.Шніцель рибний
3.Рис відварний
4.Компот з с/ф
5.Хліб
Середа (06 листопада)
1. Помідори свіжі
2.Биточок мясний з соусом
3.Каша гречана
4.Запіканка сирна
5.Чай з лимоном
6. Хліб
Четвер (07 листопада)
1.Ікра морквяна
2.Чахохбілі з курки
3.Макарони відварні
4.Какао з молоком
5.Хліб
П'ятниця (08 листопада)
1.Капуста тушкована
2.Пюре картопляне
3.Риба смажена
4.Чай Каркаде
5.Хліб
6.Печиво

Меню у шкільній їдальні за попередньо придбаними талонами з 15.10.2019- 18.10.2019р.

Вівторок (15 жовтня)
1.Помідори свіжі
2.Ковбаса відварна
3.Макарони відварні
4.Сік фруктовий
5.Яйце варене
6.Хліб
Середа (16 жовтня)
1. Ікра бурякова
2.Биточок мясний
3. Пюре картопляне
4.Запіканка сирна
5.Чай з лимоном
6. Хліб
Четвер (17 жовтня)
1.Салат з св.капусти,моркви,яблук
2.Чахохбілі з курки
3.Рис відварний
4.Какао на згущ.молоці
5.Хліб
П'ятниця (18 жовтня)
1.Капуста тушкована
2.Пюре картопляне
3.Котлета рибна
4.Компот з с/ф
5.Хліб
6.Печиво

Меню у шкільній їдальні за попередньо придбаними талонами з 09.09.2019- 13.09.2019р.

Понеділок (30 вересня)
1.Cалат з св.капусти
2. Ковбаса відварна
3. Макарони з тв.сиром
4. Сік натуральний
5. Хліб
Вівторок (01 жовтня)
1.Салат з св.огірка і помідор
2.Шніцель рибний
3.Картопля відварна з маслом
4.Компот з св.фруктів
5.Хліб
Середа (02 жовтня)
1. Салат овочевий
2.Биточок запечений з рисом
3.Запіканка сирна
4.Чай з лимоном
5. Хліб
Четвер (03 жовтня)
1.Помідор свіжий
2.Чахохбілі з курки
3.Каша гречана
4.Какао на згущ.молоці
5.Хліб
П'ятниця (04 жовтня)
1.Салат вітамінний
2.Пюре картопляне
3.Палички курячі
4.Чай Каркаде
5.Хліб
6.Печиво

Перспективне меню у шкільній їдальні за попередньо придбаними талонами




I меню (10.00-12.00)ІI меню (12.00-16.00)

Понеділок (15.04)
1.Cалат з кв.огірка і циб.
2. Ковбаса відварна
3. Каша гречана в'язка
4. Сік натуральний
5. Хліб
Вівторок (16.04)
1. Капуста тушкована
2.Шніцель рибний
3.Пюре картопляне
4.Компот з с/ф
5.Хліб
6.Вафелька
Середа (17.04)
1.Ікра морквяна
2.Каша перлова в'язка
3.Фрикаделька з соус.
4.Чай з лимоном
5. Запіканка сирна
6. Хліб
Четвер (18.04)
1. Ікра бурякова
2. Макарони відварні
3. Котлета куряча
4. Какао з молоком
5. Хліб
П'ятниця (19.04)
1. Огірок консерв.
2.Пюре картопляне
3.Риба смажена
4.Компот з св.яблук
5.Хліб

Понеділок (15.04)
1.Салат з кваш. капусти
2.Пюре картопляне
3.Риба смажена
4. Компот з св. яблук
5. Хліб
Вівторок (16.04)
1. Салат з кв. огірка і циб.
2.Картопля смажена
3.Шніцель рибний
4.Компот з с/ф
5.Яйце варене
6. Хліб
Середа (17.04)
1. Ікра бурякова
2.Каша гречана роз.
3.Шніцель м’ясний
4.Запіканка сирна
5. Чай
6. Хліб
Четвер (18.04)
1.Помідори конс.
2.Курка варена
3.Макарони з тв.сиром.
4.Сік натуральний
5.Хліб
П'ятниця (19.04)
1.Огірок консер.
2.Катропля тушкована
3.Ковбаса варена
4.Чай з лимоном
5.Хліб


Меню у шкільній їдальні за попередньо придбаними талонами з 17.10.2017- 20.10.2017р.

Вівторок (17 жовтня)
1 Салат з свіжої капусти і яблук 50
2 Риба смажена 150
3 Рис відварний 150
4 Сік натуральний 200
5 Хліб житній 60
6 Яйце варене 1/2 шт
Середа (18 жовтня)
1 Капуста тушкована 75
2 Котлета м'ясна 50
3 Пюре картопляне 150
4 Чай з цукром 200/15
5 Хліб житній 60
6 Запіканка сирна 50
Четвер (19 жовтня)
1 Вінегрет 75
2 Котлета куряча з соусом 50/30
3 Каша рисова в'язка 150
4 Компот з свіжих яблук 200
5 Хліб житній 60
П'ятниця (20 жовтня)
1 Помідор свіжий 75
2 Котлета рибна 75
3 Пюре картопляне 150
4 Компот з с/ф 200
5 Хліб житній 60

Меню у шкільній їдальні за попередньо придбаними талонами з 09.10.2017- 13.10.2017р.

Понеділок (09 жовтня)
1 Салат з помідорів та солодкого перцю 75
2 Ковбаса відварна 50
3 Макарони відварні 150
4 Сік натуральний 200
5 Хліб житній 60
6 Яйце 1/2
Вівторок (10 жовтня)
1 Салат з капустою і яблуком 75
2 Шніцель рибний 75
3 Пюре картопляне 150
4 Компот з свіжих яблук 200
5 Хліб житній 60
Середа (11 жовтня)
1 Капуста тушкована 75 75
2 Фрикаделька в соусі 55/50
3 Каша гречана 150
4 Чай з цукром 200/15
5 Хліб житній 60
Четвер (12 жовтня)
1 Ікра бурякова 75
2 Шніцель курячий 75
3 Каша рисова 150
4 Чай з молоком 150/50/15
5 Хліб житній 50
6 Сирники 50
П'ятниця (13 жовтня)
1 Помідор свіжий 50
2 Риба смажена 50
3 Пюре картопляне 150
4 Компот з с/ф 200
5 Хліб житній 60


Меню у шкільній їдальні за попередньо придбаними талонами з 17.10.2017- 20.10.2017р.

Вівторок (17 жовтня)
1 Салат з свіжої капусти і яблук 50
2 Риба смажена 150
3 Рис відварний 150
4 Сік натуральний 200
5 Хліб житній 60
6 Яйце варене 1/2 шт
Середа (18 жовтня)
1 Капуста тушкована 75
2 Котлета м'ясна 50
3 Пюре картопляне 150
4 Чай з цукром 200/15
5 Хліб житній 60
6 Запіканка сирна 50
Четвер (19 жовтня)
1 Вінегрет 75
2 Котлета куряча з соусом 50/30
3 Каша рисова в'язка 150
4 Компот з свіжих яблук 200
5 Хліб житній 60
П'ятниця (20 жовтня)
1 Помідор свіжий 75
2 Котлета рибна 75
3 Пюре картопляне 150
4 Компот з с/ф 200
5 Хліб житній 60

Меню у шкільній їдальні за попередньо придбаними талонами з 09.10.2017- 13.10.2017р.

Понеділок (09 жовтня)
1 Салат з помідорів та солодкого перцю 75
2 Ковбаса відварна 50
3 Макарони відварні 150
4 Сік натуральний 200
5 Хліб житній 60
6 Яйце 1/2
Вівторок (10 жовтня)
1 Салат з капустою і яблуком 75
2 Шніцель рибний 75
3 Пюре картопляне 150
4 Компот з свіжих яблук 200
5 Хліб житній 60
Середа (11 жовтня)
1 Капуста тушкована 75 75
2 Фрикаделька в соусі 55/50
3 Каша гречана 150
4 Чай з цукром 200/15
5 Хліб житній 60
Четвер (12 жовтня)
1 Ікра бурякова 75
2 Шніцель курячий 75
3 Каша рисова 150
4 Чай з молоком 150/50/15
5 Хліб житній 50
6 Сирники 50
П'ятниця (13 жовтня)
1 Помідор свіжий 50
2 Риба смажена 50
3 Пюре картопляне 150
4 Компот з с/ф 200
5 Хліб житній 60


Меню у шкільній їдальні за попередньо придбаними талонами з 13.02.2017- 17.02.2017р.

menyu.pdf


Меню у шкільній їдальні за попередньо придбаними талонами з 06.02.2017- 10.02.2017р.

06-10.pdf


Меню у шкільній їдальні за попередньо придбаними талонами з 30.01.2017- 03.02.2017р.

11111111.pdf
Пошук у новинах
Знайти
Навігація
Погода
Контактна інформація
(03848) 9-02-96 — Директор
(03848) 9-02-90 — Методичний кабінет
e-mail: zoshnet1_2016@urk.net
Наша адреса
Хто онлайн?
Всього на сайті: 6

Користувачів: 0


Роботів: 0


Гостей: 6

Інформаційний куточок
Навчальний заклад, в якому Ви навчаєтесь, обслуговує інспектор ювінальної превенції поліції м.Нетішина
Демчук Олег Сергійович
p.т. 3 – 47 – 95 каб. № 23
приміщення Нетішинського МВ
З усіма питаннями, що належать до компетенції кримінальної міліції у справах дітей, Ви можете звернутись за телефонами:
Чергова частина Нетішинського МВ УМВС України в Хмельницькій області працює цілодобово
Адреса: м. Нетішин, вул. Енергетиків, 4
Телефони: 102 або 3-25-02
e-mail: ditypolice@mvs.gov.ua
Місцевий час
Календар
}