Математична сторінка


Матеріал, розміщений на цих сторінках, може стати в нагоді не лише учням, вчителям математики, які мають справу з одноманітними перерахунками, але й тим, хто бажає відновити знання з математики в обсязі програми середньої школи.
Дані матеріали наданий сайтом Formula.co.ua – математика для школи виключно в ознайомлювальних цілях. Адміністрація не несе відповідальності за їх вміст.


Алгебра

      Алгебра (від арабського аль-джебр — відновлення) — розділ математики, що вивчає властивості дій над різноманітними величинами і розв'язки рівняннь, повязаних з цими діями. Вивчення властивостей композицій різного виду в 19 столітті призвело до думки, що основне завдання алгебри — вивчення властивостей операцій незалежно від об'єктів, до яких вони застосовуються. З того часу алгебра стала розглядатися як загальна наука про властивості та закони композиції операцій. В наші дні алгебра — одна з найважливіших частин математики, що знаходить застосування як у суто теоретичних, так і в практичних галузях науки.

Алгебра
Дроби Степерні і корені Рівняння Системи рівнянь
Нерівності Функції Тригонометрія Послідовності
Прогресії Комбінаторика Логарифми Тригенометричні рівняння
Комплексні числа Границя функції Похідна функції Первісна та інтеграл


Геометрія

      Геометрія (грецьке слово, яке означає землемірство; geo – Земля, metreo – міряю) – розділ математики, що вивчає просторові відношення (наприклад, взаємне розташування) і форми (наприклад, геометричні тіла) та їх узагальнення.

Геометрія
Основні поняття Відрізки Кути
Трикутник Чотирикутник Многокутник
Тіла обертання Коло, круг Многогранник
Вектори    
Пошук у новинах
Знайти
Навігація
}