Методична скарбничка


Школа майбутнього першокласника

11 квітня 2018 року у Нетішинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 розпочала свою роботу Школа майбутнього першокласника. Це був незвичайний день, а свято радості та творчості.
         

Майбутніх першокласників радо зустрічали вчителі Ковальчук М.Л., Конченко Л.М., Ткачук О.В., Янчук К.М.
Святково прикрашена сцена та повний зал глядачів створили гарну атмосферу урочистості. На свято завітали Мікі Маус, Міні Маус та учні 4-х класів. Вони подарували запальні танці, вірші, загадки, пісні та веселі ігри майбутнім учням.
      

З вітальним словом до гостей звернулася директор школи Соболик Т.А.


Тренінг на тему : « Технологія креативного мислення, як стимул до творчості»

10 лютого 2018 року учителі початкових класів Нетішинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 взяли участь у тренінгу на тему : « Технологія креативного мислення, як стимул до творчості».
         

         

         

Навчання проводила сертифікований тренер-коуч, консультант з питань розвитку та виховання дитини, член Асоціації коучів і фаситілитаторів України Жанна Вихристенко. Педагоги створювали образ креативного вчителя, працювали з асоціаціями, виконували чимало творчих завдань, які допомогли їм краще розкритися та відчути, в якому форматі краще пропонувати завдання для дитини, аби їй було цікаво навчатися.
Кожен учасник отримав сертифікат.
         

      


Новорічне свято

Новорічні свята - чарівні. Напередодні Нового року, з 20 по 22 грудня 2017 року, для жителів «Веселкової Галактики» в спортивній залі нашої школи пройшло Новорічне свято. Саме з цього часу ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання.
В цей день у всіх учнів, вчителів та батьків був предсвятковий настрій, відчуття казки та чогось чарівного – новорічного. Для учнів 1-4 класів педагогом-організатором Поліщук Н.І. було підготовлено святкову феєричну програму з новорічними сюжетами, конкурсами, піснями та хороводами.
Із наступаючим Новим 2018 роком батьків, учнів та гостей привітала директор школи Соболик Т.А., і побажала всіляких гараздів: здоров'я, добра, миру, процвітання. Ні один новорічний ранок не залишився поза увагою адміністрації школи (Іванець О.М., Тимчук І.М., заступників директора).
Гарним настроєм, радістю, відчуттям чарівної новорічної казки – ось з якими емоціями учні нашої школи зустрічатимуть Новий 2018 рік.

            


            


            

            


День Святого Миколая

У нас, в Україні, діти з великим нетерпінням чекають 19 грудня. Вони напередодні свята пишуть листи до Святого Миколая. У день перед святом згадують всі свої добрі та злі вчинки, зважають: чого більше.
Ось і настала мить, коли Миколай завітав до дітей молодшої та середньої ланки Нетішинської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1. Дійство відбулося зранку, о 9.00 год, 19 грудня. Чудотворець був зі своїми помічниками-ангелами. Жодна дитина не залишилася без подарунка.

         

         

         


Конкурс листівок

22 вересня 2017 року Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 святкувала свій День Народження (36-річчя).
З нагоди цього свята, шкільною організацією «Веселкова Галактика» було організовано виставку вітальних листівок «З Днем Народження, моя школо!».
Учні підготували чудові листівки з гарними побажаннями, виготовлені власними руками.

         


Доброчинна акція «Від серця до серця хай іде доброта»

13 листопада 2017 року у Нетішинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відзначався Всесвітній день доброти.
В зв’язку з цим у школі була проведена доброчинна акція «Від серця до серця хай іде доброта», яка проходила протягом листопада. Метою акції став збір іграшок, які школярі передали у Берездівський дитячий будинок. Благодійна акція пройшла досить вдало. Учні радо відгукнулися на заклик. З особливим трепетом до участі в акції віднеслись школярі початкових класів, які щиро передавали у руки організаторів свої іграшки. Дехто приносив не одну іграшку, а кілька.
Ми висловлюємо щиру вдячність всім, хто взяв участь у акції. Адже разом з іграшками вони передали частинку свого тепла та любові дітям.
Також до Всесвітнього дня доброти, шкільною організацією «Веселкова Галактика» було організовано акцію «Долоньки доброти». Учні мали змогу намалювати свою долоньку та написати на ній приємні побажання.
         

      

      


Реалізації проекту «Люби природу, сортуй сміття – думай про своє майбутнє вже зараз».

З 6 листопада 2017 року шкільна організація «Веселкова галактика» взяла участь у реалізації проекту «Люби природу, сортуй сміття – думай про своє майбутнє вже зараз».
Головна ціль якого покращити екологічний стан міста за допомогою впровадження роздільного збору сміття.
Учні почали сортувати сміття у баки для збору сміття – папір, пластик, батарейки.
         

      Тиждень фізичної культури і спорту

Доброю традицією стало у нашій школі проведення тижня фізичної культури і спорту, присвяченого дню фізичної культури та спорту.
З 11.09.2017 по 15.09.2017 в школі пройшов тиждень фізичної культури і спорту. Мета якого розвиток фізичних якостей, спритності і виховування любові до спорту та здорового способу життя.
Так на протязі тижня були проведенні веселі естафети серед 3-іх та 4-их класів, рухливі ігри на перервах та було організовано виставку малюнків « Спорт – це здоров’я».

         

         

         


Всеукраїнський рейд "Увага! Діти — на дорозі!"

З 04.09.2017 по 08.09.2017 у Нетішинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, шкільною організацією «Веселкова Галактика» було проведено Всеукраїнський рейд "Увага! Діти — на дорозі!".
Учнями 4 – Б класу та педагогом-організатором Поліщук Н.І. було організовано агітбригаду «Світлофор», яка виступила у 1 – 3 класах.
Метою їхнього виступу було— проведення додаткової профілактичної роботи по недопущенню порушень Правил дорожнього руху його юними учасниками.

         


Семінар-практикум «Ранкові зустрічі – розвиток взаємоповаги та толерантності».

30.10.2017року на базі Нетішинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся семінар-практикум учителів початкових класів з питання «Ранкові зустрічі – розвиток взаємоповаги та толерантності».
            

            

            

Метою семінару-практикуму було практичне ознайомлення вчителів початкових класів з методами та способами реалізації проекту «Ранкові зустрічі: розвиток взаємоповаги та толерантності»; залучення до проекту вчителів початкових класів; розширення кола професійного спілкування вчителів, які беруть участь у реалізації даного проекту.


Виховна година "Зустрічаємо птахів".

20 березня 2017 року у Нетішинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 для учнів 2 - В класу, класним керівником Моргулевською Л.А. була проведена виховна година на тему: "Зустрічаємо птахів".
Під час виховної години учні подорожували по різним станціям, де дізнавалися щось цікаве і нове. Вчитель початкових класів розповіла про зимуючих та перелітних птахів, провела цікаву вікторину, за допомогою технічних засобів навчання учні мали змогу почути мелодійний спів різних птахів.

         

      


Бібліотечний пізнавальний урок «Як з’явилася книга? Походження книги»

17 березня 2017 року у Нетішинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, шкільною організацією «Веселкова галактика», Біловус Т.Д., завідувачем шкільної бібліотеки до Міжнародного дня дитячої книги було проведено змістовний, бібліотечний пізнавальний урок «Як з’явилася книга? Походження книги» для учнів 2-х класів навчального закладу.
Учнів ознайомили із історією створення книги, значенням книги у житті людини.

            


Шевченківський тиждень.

З 9 по 15 березня 2017 року у Нетішинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 проходив Шевченківський тиждень.
На честь пам’яті видатного письменника України Тараса Григоровича Шевченка з учнями 3 – В класу (класний керівник Осіпова І.А.) та педагогом-організатором Поліщук Н.І. було проведено змістовний виховний захід «Тарас Григорович Шевченко – безсмертний Кобзар українського народу».
Метою заходу було ознайомити дітей з життям і творчістю Т.Г. Шевченка. Ввести дітей у світ поезії відомого українського поета. Вчити учнів сприймати зміст поезій на слух. Виховувати любов до рідного слова, до рідної мови, до свого краю.

            

         

         


Розважально-конкурсна програма «Нумо, дівчатка».

7 березня 2017 року у Нетішинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 до Дня 8 Березня у 3 – Б класі класним керівником Ткачук О.В. та педагогом-організатором Поліщук Н.І було організовано розважально-конкурсну програму «Нумо, дівчатка».
Під час свята дівчатка брали участь у різних розважальних конкурсах: «Візитка», «Інтелектуальний», «Покажи себе у танці», «У мені живе артист», «Усміхнутися так просто»…
Всі отримали масу позитивних емоцій та хороший настрій.
В кінці заходу хлопці привітали своїх красунь та подарували їм невеличкі подарунки.

            

            


Музейна мандрівка «Я відкриваю скарби мого краю»

З 20 по 24 лютого 2017 року у Нетішинській ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1, шкільною організацією «Веселкова галактика», вчителями початкових класів Янчук К. М. (3 – В кл.), Конченко Л.М. (3 – А кл.), Осіповою І. А. (3 – Г кл.) було організовано екскурсії у Нетішинський краєзнавчий музей на музейну мандрівку «Я відкриваю скарби мого краю» .
Учні мали змогу самостійно розшукувати відповіді на запитання, мандруючи залами у супроводі екскурсовода.

         

         


«Небесна сотня. Герої не вмирають!»

20 лютого 2017 року у Нетішинській ЗОШ І –ІІІ ступенів № 1, шкільною організацією «Веселкова галактика», педагогом – організатором Поліщук Наталією Іванівною та вчителем початкових класів Рухало Наталією Іванівною (2 – Г клас) було проведено виховний захід на тему: «Небесна сотня. Герої не вмирають!».

            

Метою даного заходу було вшанувати пам’ять героїв Небесної сотні, прищепити любов до Батьківщини, виховати патріотичну свідомість, розвивати бажання стати гідними громадянами України.

            

Під час заходу учні розповідали вірші про наших героїв України,які були та є учасниками антитерористичної операції на сході, переглянули відео тих жахливих подій, які відбувалися на Майдані у 2014 році, запалили свічку пам’яті, пом’янули героїв хвилиною мовчання та з тривогою у серці слухали розповідь учасника АТО Костючика Євгенія Васильовича, який був свідком усіх тих жахливих подій.
Діти настільки проникнулись тими подіями, що не змогли втримати своїх сліз.

         

Мій тато у АТО
Я йшов у 1-й клас,
А поряд мама йшла.
Всміхавсь татусь до нас,
Був сповнений тепла
До сина першачка,
До донечок (їх двоє)
Й ніхто з нас не гадав
Яке чека нас горе,
Настав весняний час,
Прийшло до нас тепло,
Та в березні від нас
Мій тато йде в АТО.
Лише по кілька слів
Ми мали перемов –
В них тато як умів,
Висловлював любов,
Чекали ми гуртом
З надією на те,
Що і у другий клас
Мій тато відведе.
Та що це, що це?
Хто?! – придумав те АТО?
Як літечко прийшло,
Вже тата не було.
Так, він прибув,
Та вже ні слова не сказав,
Бо в скроні кулю мав,
Бо він життя віддав.
За те щоб Україна
Була у нас єдина,
За те щоб гордість зріла
У Діми, його сина,
Щоб доньки ним гордились
Що добровольцем йшов
Щоб ворога відбити
І відродить любов.
АТО… АТО… АТО…
Якби не мій тато,
То хто?

Автор: вчитель 3 – В класу
Янчук Катерина Миколаївна

   


«Стрітення Господнє»

15 лютого 2017 року у Нетішинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, а саме в 2 – Б класі (класний керівник Унтік Галина Віталівна), було проведено виховну годину на тему «Стрітення Господнє».
Метою виховної години було ознайомити дітей з народними звичаями, з народними обрядами Стрітення, особливостями святкування; виховувати любов до свого народу, до прекрасного; виховувати любов і бережливе ставлення до природи.

            

         

15 лютого 2017 року у Нетішинській ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1, вчителем початкових класів Шевчук Марією Олексієвною у 2 – А класі було проведено народні рухливі ігри.

Метою проведення даних ігор - виховувати патріотичні почуття на основі знайомства дитини з народними іграми, їхнім національним колоритом; розвивати орієнтацію в просторі, швидку реакцію, доброзичливі взаємини.
Діти із великим задоволенням брали участь у іграх і отримали масу позитивних емоцій від них.

      

      


День Святого Валентина

14 лютого 2017 року у Нетішинській ЗОШ № 1 «Веселкова галактика» святкувала День Святого Валентина. В цей день у школі І ступеня була організована «Пошта Амура», у яку діти мали змогу кидати листівки та валентинки для учнів та вчителів .
З нагоди свята було проведено виставку валентинок, виготовлених власними руками.

         
Пошук у новинах
Знайти
Навігація
Погода
Контактна інформація
(03848) 9-02-96 — Директор
(03848) 9-02-90 — Методичний кабінет
e-mail: zoshnet1_2016@urk.net
Наша адреса
Хто онлайн?
Всього на сайті: 4

Користувачів: 0


Роботів: 0


Гостей: 4

Інформаційний куточок
Навчальний заклад, в якому Ви навчаєтесь, обслуговує старший оперуповноважений сектору кримінальної міліції у справах дітей Нетішинського МВ УМВС капітан міліції
Чаленко Наталія Олександрівна
p.т. 3 – 47 – 95 каб. № 23
приміщення Нетішинського МВ
З усіма питаннями, що належать до компетенції кримінальної міліції у справах дітей, Ви можете звернутись за телефонами:
Чергова частина Нетішинського МВ УМВС України в Хмельницькій області працює цілодобово
Адреса: м. Нетішин, вул. Енергетиків, 4
Телефони: 102 або 3-25-02
e-mail: ditypolice@mvs.gov.ua
Місцевий час
Календар
}