Методична скарбничка


Семінар-практикум «Ранкові зустрічі – розвиток взаємоповаги та толерантності».

30.10.2017року на базі Нетішинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся семінар-практикум учителів початкових класів з питання «Ранкові зустрічі – розвиток взаємоповаги та толерантності».
            

            

            

Метою семінару-практикуму було практичне ознайомлення вчителів початкових класів з методами та способами реалізації проекту «Ранкові зустрічі: розвиток взаємоповаги та толерантності»; залучення до проекту вчителів початкових класів; розширення кола професійного спілкування вчителів, які беруть участь у реалізації даного проекту.Виховна година "Зустрічаємо птахів".

20 березня 2017 року у Нетішинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 для учнів 2 - В класу, класним керівником Моргулевською Л.А. була проведена виховна година на тему: "Зустрічаємо птахів".
Під час виховної години учні подорожували по різним станціям, де дізнавалися щось цікаве і нове. Вчитель початкових класів розповіла про зимуючих та перелітних птахів, провела цікаву вікторину, за допомогою технічних засобів навчання учні мали змогу почути мелодійний спів різних птахів.

         

      


Бібліотечний пізнавальний урок «Як з’явилася книга? Походження книги»

17 березня 2017 року у Нетішинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, шкільною організацією «Веселкова галактика», Біловус Т.Д., завідувачем шкільної бібліотеки до Міжнародного дня дитячої книги було проведено змістовний, бібліотечний пізнавальний урок «Як з’явилася книга? Походження книги» для учнів 2-х класів навчального закладу.
Учнів ознайомили із історією створення книги, значенням книги у житті людини.

            


Шевченківський тиждень.

З 9 по 15 березня 2017 року у Нетішинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 проходив Шевченківський тиждень.
На честь пам’яті видатного письменника України Тараса Григоровича Шевченка з учнями 3 – В класу (класний керівник Осіпова І.А.) та педагогом-організатором Поліщук Н.І. було проведено змістовний виховний захід «Тарас Григорович Шевченко – безсмертний Кобзар українського народу».
Метою заходу було ознайомити дітей з життям і творчістю Т.Г. Шевченка. Ввести дітей у світ поезії відомого українського поета. Вчити учнів сприймати зміст поезій на слух. Виховувати любов до рідного слова, до рідної мови, до свого краю.

            

         

         


Розважально-конкурсна програма «Нумо, дівчатка».

7 березня 2017 року у Нетішинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 до Дня 8 Березня у 3 – Б класі класним керівником Ткачук О.В. та педагогом-організатором Поліщук Н.І було організовано розважально-конкурсну програму «Нумо, дівчатка».
Під час свята дівчатка брали участь у різних розважальних конкурсах: «Візитка», «Інтелектуальний», «Покажи себе у танці», «У мені живе артист», «Усміхнутися так просто»…
Всі отримали масу позитивних емоцій та хороший настрій.
В кінці заходу хлопці привітали своїх красунь та подарували їм невеличкі подарунки.

            

            


Музейна мандрівка «Я відкриваю скарби мого краю»

З 20 по 24 лютого 2017 року у Нетішинській ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1, шкільною організацією «Веселкова галактика», вчителями початкових класів Янчук К. М. (3 – В кл.), Конченко Л.М. (3 – А кл.), Осіповою І. А. (3 – Г кл.) було організовано екскурсії у Нетішинський краєзнавчий музей на музейну мандрівку «Я відкриваю скарби мого краю» .
Учні мали змогу самостійно розшукувати відповіді на запитання, мандруючи залами у супроводі екскурсовода.

         

         


«Небесна сотня. Герої не вмирають!»

20 лютого 2017 року у Нетішинській ЗОШ І –ІІІ ступенів № 1, шкільною організацією «Веселкова галактика», педагогом – організатором Поліщук Наталією Іванівною та вчителем початкових класів Рухало Наталією Іванівною (2 – Г клас) було проведено виховний захід на тему: «Небесна сотня. Герої не вмирають!».

            

Метою даного заходу було вшанувати пам’ять героїв Небесної сотні, прищепити любов до Батьківщини, виховати патріотичну свідомість, розвивати бажання стати гідними громадянами України.

            

Під час заходу учні розповідали вірші про наших героїв України,які були та є учасниками антитерористичної операції на сході, переглянули відео тих жахливих подій, які відбувалися на Майдані у 2014 році, запалили свічку пам’яті, пом’янули героїв хвилиною мовчання та з тривогою у серці слухали розповідь учасника АТО Костючика Євгенія Васильовича, який був свідком усіх тих жахливих подій.
Діти настільки проникнулись тими подіями, що не змогли втримати своїх сліз.

         

Мій тато у АТО
Я йшов у 1-й клас,
А поряд мама йшла.
Всміхавсь татусь до нас,
Був сповнений тепла
До сина першачка,
До донечок (їх двоє)
Й ніхто з нас не гадав
Яке чека нас горе,
Настав весняний час,
Прийшло до нас тепло,
Та в березні від нас
Мій тато йде в АТО.
Лише по кілька слів
Ми мали перемов –
В них тато як умів,
Висловлював любов,
Чекали ми гуртом
З надією на те,
Що і у другий клас
Мій тато відведе.
Та що це, що це?
Хто?! – придумав те АТО?
Як літечко прийшло,
Вже тата не було.
Так, він прибув,
Та вже ні слова не сказав,
Бо в скроні кулю мав,
Бо він життя віддав.
За те щоб Україна
Була у нас єдина,
За те щоб гордість зріла
У Діми, його сина,
Щоб доньки ним гордились
Що добровольцем йшов
Щоб ворога відбити
І відродить любов.
АТО… АТО… АТО…
Якби не мій тато,
То хто?

Автор: вчитель 3 – В класу
Янчук Катерина Миколаївна

   


«Стрітення Господнє»

15 лютого 2017 року у Нетішинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, а саме в 2 – Б класі (класний керівник Унтік Галина Віталівна), було проведено виховну годину на тему «Стрітення Господнє».
Метою виховної години було ознайомити дітей з народними звичаями, з народними обрядами Стрітення, особливостями святкування; виховувати любов до свого народу, до прекрасного; виховувати любов і бережливе ставлення до природи.

            

         

15 лютого 2017 року у Нетішинській ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1, вчителем початкових класів Шевчук Марією Олексієвною у 2 – А класі було проведено народні рухливі ігри.

Метою проведення даних ігор - виховувати патріотичні почуття на основі знайомства дитини з народними іграми, їхнім національним колоритом; розвивати орієнтацію в просторі, швидку реакцію, доброзичливі взаємини.
Діти із великим задоволенням брали участь у іграх і отримали масу позитивних емоцій від них.

      

      


День Святого Валентина

14 лютого 2017 року у Нетішинській ЗОШ № 1 «Веселкова галактика» святкувала День Святого Валентина. В цей день у школі І ступеня була організована «Пошта Амура», у яку діти мали змогу кидати листівки та валентинки для учнів та вчителів .
З нагоди свята було проведено виставку валентинок, виготовлених власними руками.

            

            Клас – це одна сім’я, а наша школа – це одна велика родина.

Тому, 31 січня 2017 року у Нетішинській ЗОШ І –ІІІ ступенів № 1 у школі І ступеня проходила акція «Наша школа рідний дім – всі ми дружні діти в нім».
Метою цієї акції було: Допомогти! Підказати! Подружитися!
         

Учні 4-А класу завітали на урок трудового навчання до 1-А класу, щоб допомогти діткам у виконанні практичного завдання. Під час взаємної роботи в учнів виховувалися такі якості: дружелюбність; взаєморозуміння; бажання допомогти та підтримати.
      

      


«Червоний сніг січня»

30 січня 2017 року у Нетішинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, шкільною організацією «Веселкова Галактика» було проведено годину вшанування героїв, загиблих під Крутами під назвою «Червоний сніг січня».
            

Метою заходу було розширити знання учнів про трагічні події січня 1918 року під Крутами; на прикладі подвигу виховувати почуття патріотизму, поваги до історичного минулого українського народу, борців за незалежність України.
Минає рік за роком,
Нестанно дні пливуть,
І у віки залізним кроком
Герої Крут ідуть.
І креслять їх осяйні тіні
В безсмертя славну путь,
В віках віків бійці нетлінні,
Герої Крут не вмруть!

   


19 січня 2017 року у Нетішинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, шкільною організацією «Веселкова Галактика» було проведено інформаційні хвилинки «Водохреща» та годину спілкування «Від свята до свята».
         

Мета таких заходів – поглибити знання учнів про свято Водохреща, звичаї, обряди, традиції пов’язані з циклом Різдвяних свят. Учні дізналися, як святкували це свято наші прапрадіди, ділилися як вони його святкують у своїй родинні нині
але найбільше їм сподобалося частувати освячену воду.
         


Акція «Годівничка для синички»

5 грудня 2016 року у Нетішинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1,шкільною організацією «Веселкова галактика» було проведено акцію «Годівничка для синички».
Мета цієї акції:
- виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття;
- ознайомлення з видовим різноманіттям зимуючих птахів своєї місцевості;
- розширення знань учнів з біології птахів, особливостей їх підгодівлі взимку;
- розвиток гуманного ставлення до птахів, мотивація до їх охорони;
- розвиток творчих здібностей учасників.
         

Діти та їхні батьки дуже відповідально та творчо підійшли до виконання робіт. Були створені годівнички з різних матеріалів.
Ніхто, звичайно, не залишився без нагороди. Усі учнівські колективи отримали подяки за активну участь.
      

      


Новорічні ранки «Казкова феєрія»

26.12.2016 та 27.12.2016 року у Нетішинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, було проведено Новорічні ранки «Казкова феєрія» для учнів школи І ступеня.
         

         

         

Головним завданням якого було подарувати дітям радість і багато позитивних емоцій у процесі святкування Нового року.
            


Майстер – клас по виготовленню ялинкових прикрас.

22 грудня 2016 року у Нетішинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, а саме в 3 – В класі було проведено вчителем художньої школи, Вітою Юріївною Майстер – клас по виготовленню ялинкових прикрас.
         

      

Учні із великим задоволенням та цікавістю виготовляли ялинкові прикраси.
Під час майстер – класу було продемонстровано цікаву презентацію про історію виникнення ялинкових іграшок від початку і до сьогодення. Всі учасники змогли сфотографуватися зі своєю іграшкою та прикрасити свою ялинку.

Конкурс на «Найкращу ялинкову прикрасу»

З 5 по 15 грудня 2016 року у Нетішинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 проходив конкурс на «Найкращу ялинкову прикрасу» серед учнів школи І ступеня.
Мета конкурсу: конкурс проводився з метою підтримки та розвитку творчої діяльності та самореалізації учнів початкової школи.
            

            

15 грудня 2016 року шкільною організацією «Веселкова галактика» було організовано виставку учнівських робіт «Найкраща ялинкова прикраса».
Всі учнівські колективи школи і ступеня взяли активну участь у конкурсі, проявили свою творчу фантазію, креативність, уяву та були нагороджені грамотами.

Конкурс мовознавців (брейн-ринг) «Мова моя мова, мова калинова»

14 листопада 2016 р. у Нетішинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 шкільною організацією «Веселкова галактика», вчителем початкових класів Романюк С.Г. у наполегливій боротьбі та захоплюючій атмосфері пройшов конкурс мовознавців (брейн-ринг) «Мова моя мова, мова калинова» серед учнів 3-х класів, де перемогу здобули дві команди «Знавці» учні 3- А класу та «Патріоти» учні 3- Б класу.
Метою проведення даного заходу було:
- Навчити учнів розуміти і збагачувати рідну мову, мислити творчо.
- Розвивати уміння аналізувати і синтезувати, активність, мислення, творчі здібності дітей.
- Виховувати повагу до рідної мови, дружбу, згуртованість, бажання змагатись і перемагати у чесній грі.
            
            

      11 листопада 2016 р. у Нетішинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 шкільною організацією «Веселкова галактика», 4 – В класом ( кл.керівник Базан Л.П.) було проведено Конкурс читців «Слово про рідну мову» серед учнів 4-х класів:
1. Яворська Кароліна 4 – А клас
2. Єремейчук Ольга 4 – А клас
3. Медлярський Сергій 4 – Б клас
4. Коханенко Анна 4 – Б клас
5. Андрійчук Дарина 4 – В клас
6. Демидюк Дарина 4 – В клас
7. Харченко Лук’ян 4 – В клас
8. Літінхай Валерія 4 – Г клас
9. Кучерук Анастасія 4 – Г клас
10. Ковальчук Юрій 4 – Г клас
Конкурс було проведено з метою вшанувати нашу рідну мову, глибше пізнати і відчути чудові неперевершені рядки поетів про рідне слово.
Школярі продемонструвати свої здібності у виразному читанні віршів напам’ять та були нагороджені грамотами.
         

         

      

Пошук у новинах
Знайти
Навігація
}