Методична скарбничка


Тема тижня “Ігри”

З 12.11.2018 по 16.11.2018 р. в 1-В класі Нетішинської ЗОШ І-ІІІ ст.№1(кл.кер. Ткачук О.В.) пройшов тиждень на тему “Ігри”.
Протягом тижня учні мали можливість знайти відповіді на такі запитання:
Які бувають ігри? У які ігри грали наші батьки? Навіщо потрібні правила гри?
Метою тижня було розвивати творче мислення учнів, ознайомити їх з різними видами ігор, організовувати взаємодію в групах і парах, формувати відповідальне ставлення щодо дотримання правил гри та етичних норм, організовувати творчу діяльність учнів у грі.
Дитячі ігри – це також не просто забавки! Якщо у дорослому світі гра є формою взаємодії, то у дітей, крім цього, гра є своєрідним засобом пізнання навколишнього світу. Граючись, діти вчаться взаємодіяти між собою, дізнаються нову для себе інформацію чи удосконалюють існуючі навички, вчаться дотримуватись певних правил, пізнають насолоду від перемоги та отримують досвід поразок.
            
   


День козацької слави

12 жовтня 2018 року, в Нетішинській ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, з нагоди Дня козацтва та Дня захисника України у 3-В класі (кл.кер. Петровська О.О.) було проведено ряд святкових заходів.
У класі було проведено виховну годину на тему “Нащадки козацької слави”, під час якої учнів познайомили з історією свята Дня захисників України та пригадали традиції славного українського козацтва. Від дівчаток класу лунали віршовані привітання, після яких було вручено невеличкі сюрпризи для маленьких козачат 3-В класу.
На свято також було запрошено рятувальників ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, м.Нетішина (Панцюк Марія Валентинівна, Редька Дмитро, Ткачук Дмитро ), які розповіли учням про специфіку своєї нелегкої праці, чому вони обрали саме цю професію. В кінці бесіди зацікавлені учні мали можливість поставити запитання кожному з гостей. За участю рятувальників та учнів 3-В класу на шкільному подвір’ї закладу освіти проведено цікаву квест-естафету. Учасники завзято змагалися у силі та спритності, координації рухів.
За підсумками результатів естафети перемогла дружба.

         

      


Тиждень «Осінь золота ходить по землі»

З 01 по 05 жовтня 2018 року в початкових класах Нетішинської ЗОШ І-ІІІ ст.. №1 пройшов тиждень тематичних інтегрованих занять на тему “Осінь”. Учні 1-Б класу (кл.кер. Конченко Л.М. ) знайомилися з прикметами осені, вели спостереження за змінами у природі, виготовляли вироби з природного матеріалу, брали участь в іграх і конкурсах.

   

Під час роботи учні 1-В класу (кл. кер. Ткачук О.В.) спостерігали, експериментували, брали участь у конкурсах, малювали, ліпили, слухали музику, розглядали картини й ілюстрації.

      

Під час спостережень за явищами природи діти проводили власні дослідження, вчилися правилам безпечної поведінки для природи і для себе.
      

Учні 1-А класу, які навчаються за науково-педагогічним проектом “Інтелект України” (кл.кер. Ковальчук М.Л) провели виставку дитячих робіт з природнього матеріалу. Першокласники ще зовсім маленькі діти і їм було цікаво майструвати вироби з природних матеріалів будь-яких звірят і лісових чарівних істот. Такі композиції завжди дуже прості у виконанні і викликають бажання пофантазувати, розвивають уяву.

   

Основною метою тематичних занять було розширення кругозору та систематизація знань дітей про осінь, як пору року, її ознаки та явища: поглиблення уявлень про зміни в природі восени; розвиток вміння спостерігати за живими об’єктами і явищами неживої природи; розвиток вміння бачити красу навколишнього світу, різноманітність його форм і фарб; виховання моральних і духовних якостей дитини під час спілкування з природою.
Класні керівники створюють надійну основу для перетворення першого місяця періоду адаптації учнів Нової української школи, для пізнання нового для себе, опанування новим довкіллям.
Вчителі створюють все для уміння застосовувати науковий метод, спостерігати, аналізувати, формулювати гіпотези, збирати дані, проводити експерименти, аналізувати результати.

   


Результати конкурсу “Колосок-весняний 2018”

28 вересня 2018 року, учні Нетішинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 за підсумками Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу “Колосок”, отримали сертифікати за активну участь у конкурсі. Варто відзначити , що переважна кількість учнів школи І ступеня, отримали « срібні» та « золоті» сертифікати.
За результатами конкурсу беззаперечну перемогу у номінації “Найактивніший клас” отримали учні 2-А класу ( кл.кер.Дацюк О.І.), які навчаються за науково-педагогічним проектом «Інтелект України», вони були нагороджені сертифікатом «Найактивніший клас».
Усі учні, які приймали участь у даному конкурсі, отримали магніти “Мій перший Колосок”. Дітям дуже подобаються цікаві та пізнавальні завдання, завдяки яким вони дізнаються багато нового та цікавого про світ природи. Щиро вітаємо. Молодці!!!

         


Бесіда на тему “Правила дорожнього руху пам’ятай”

27 вересня 2018 року, до Нетішинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 завітали інспектори ювенальної превенції Нетішинського ВП: Демчук Олег Сергійович, Бабійчук Віталій Олександрович та Чесновський Петро Анатолійович. Серед учнів початкової ланки було проведено інтерактивну бесіду на тему “Правила дорожнього руху пам’ятай”. Метою заходу було вивчення правил дорожнього руху, дорожніх знаків та сигналів світлофору.
Після цього діти продемонстрували свої знання Правил дорожнього руху, розповідали про різні ситуації, які трапилися на дорозі з ними та їхніми батьками . Учні повторили правила уникнення травматизму та збереження життя під час дорожнього руху.
Школярі з користю провели час, набувши для себе нового цікавого досвіду.

      


«Здоров'я кожної людини – це його багатство».

З нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту в школі пройшли Олімпійські уроки для учнів 1-4-х класів.
Вчитель Євтушенко Людмила Євгеніївна організувала та провела спортивні змагання для учнів 2-В класу. Перед проведенням естафет учні виконали розминку, вправи для формування правильної постави.
Команди класу змагалися в різних видах естафет. Боротьба була досить напруженою. Палкими оплесками учасників підтримували вболівальники.
Всі учні з користю для свого здоров’я провели цей день. Побажаємо учням успіху в подальших звершеннях, адже спортивне життя школи не обмежується одним тижнем, попереду в кожного – багато досягнень.

         


Школа майбутнього першокласника

11 квітня 2018 року у Нетішинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 розпочала свою роботу Школа майбутнього першокласника. Це був незвичайний день, а свято радості та творчості.
         

Майбутніх першокласників радо зустрічали вчителі Ковальчук М.Л., Конченко Л.М., Ткачук О.В., Янчук К.М.
Святково прикрашена сцена та повний зал глядачів створили гарну атмосферу урочистості. На свято завітали Мікі Маус, Міні Маус та учні 4-х класів. Вони подарували запальні танці, вірші, загадки, пісні та веселі ігри майбутнім учням.
      

З вітальним словом до гостей звернулася директор школи Соболик Т.А.


Тренінг на тему : « Технологія креативного мислення, як стимул до творчості»

10 лютого 2018 року учителі початкових класів Нетішинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 взяли участь у тренінгу на тему : « Технологія креативного мислення, як стимул до творчості».
         

         

         

Навчання проводила сертифікований тренер-коуч, консультант з питань розвитку та виховання дитини, член Асоціації коучів і фаситілитаторів України Жанна Вихристенко. Педагоги створювали образ креативного вчителя, працювали з асоціаціями, виконували чимало творчих завдань, які допомогли їм краще розкритися та відчути, в якому форматі краще пропонувати завдання для дитини, аби їй було цікаво навчатися.
Кожен учасник отримав сертифікат.
         

      


Новорічне свято

Новорічні свята - чарівні. Напередодні Нового року, з 20 по 22 грудня 2017 року, для жителів «Веселкової Галактики» в спортивній залі нашої школи пройшло Новорічне свято. Саме з цього часу ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання.
В цей день у всіх учнів, вчителів та батьків був предсвятковий настрій, відчуття казки та чогось чарівного – новорічного. Для учнів 1-4 класів педагогом-організатором Поліщук Н.І. було підготовлено святкову феєричну програму з новорічними сюжетами, конкурсами, піснями та хороводами.
Із наступаючим Новим 2018 роком батьків, учнів та гостей привітала директор школи Соболик Т.А., і побажала всіляких гараздів: здоров'я, добра, миру, процвітання. Ні один новорічний ранок не залишився поза увагою адміністрації школи (Іванець О.М., Тимчук І.М., заступників директора).
Гарним настроєм, радістю, відчуттям чарівної новорічної казки – ось з якими емоціями учні нашої школи зустрічатимуть Новий 2018 рік.

            


            


            

            


День Святого Миколая

У нас, в Україні, діти з великим нетерпінням чекають 19 грудня. Вони напередодні свята пишуть листи до Святого Миколая. У день перед святом згадують всі свої добрі та злі вчинки, зважають: чого більше.
Ось і настала мить, коли Миколай завітав до дітей молодшої та середньої ланки Нетішинської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1. Дійство відбулося зранку, о 9.00 год, 19 грудня. Чудотворець був зі своїми помічниками-ангелами. Жодна дитина не залишилася без подарунка.

         

         

         


Конкурс листівок

22 вересня 2017 року Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 святкувала свій День Народження (36-річчя).
З нагоди цього свята, шкільною організацією «Веселкова Галактика» було організовано виставку вітальних листівок «З Днем Народження, моя школо!».
Учні підготували чудові листівки з гарними побажаннями, виготовлені власними руками.

         


Доброчинна акція «Від серця до серця хай іде доброта»

13 листопада 2017 року у Нетішинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відзначався Всесвітній день доброти.
В зв’язку з цим у школі була проведена доброчинна акція «Від серця до серця хай іде доброта», яка проходила протягом листопада. Метою акції став збір іграшок, які школярі передали у Берездівський дитячий будинок. Благодійна акція пройшла досить вдало. Учні радо відгукнулися на заклик. З особливим трепетом до участі в акції віднеслись школярі початкових класів, які щиро передавали у руки організаторів свої іграшки. Дехто приносив не одну іграшку, а кілька.
Ми висловлюємо щиру вдячність всім, хто взяв участь у акції. Адже разом з іграшками вони передали частинку свого тепла та любові дітям.
Також до Всесвітнього дня доброти, шкільною організацією «Веселкова Галактика» було організовано акцію «Долоньки доброти». Учні мали змогу намалювати свою долоньку та написати на ній приємні побажання.
         

      

      


Реалізації проекту «Люби природу, сортуй сміття – думай про своє майбутнє вже зараз».

З 6 листопада 2017 року шкільна організація «Веселкова галактика» взяла участь у реалізації проекту «Люби природу, сортуй сміття – думай про своє майбутнє вже зараз».
Головна ціль якого покращити екологічний стан міста за допомогою впровадження роздільного збору сміття.
Учні почали сортувати сміття у баки для збору сміття – папір, пластик, батарейки.
         

      Тиждень фізичної культури і спорту

Доброю традицією стало у нашій школі проведення тижня фізичної культури і спорту, присвяченого дню фізичної культури та спорту.
З 11.09.2017 по 15.09.2017 в школі пройшов тиждень фізичної культури і спорту. Мета якого розвиток фізичних якостей, спритності і виховування любові до спорту та здорового способу життя.
Так на протязі тижня були проведенні веселі естафети серед 3-іх та 4-их класів, рухливі ігри на перервах та було організовано виставку малюнків « Спорт – це здоров’я».

         

         

         


Всеукраїнський рейд "Увага! Діти — на дорозі!"

З 04.09.2017 по 08.09.2017 у Нетішинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, шкільною організацією «Веселкова Галактика» було проведено Всеукраїнський рейд "Увага! Діти — на дорозі!".
Учнями 4 – Б класу та педагогом-організатором Поліщук Н.І. було організовано агітбригаду «Світлофор», яка виступила у 1 – 3 класах.
Метою їхнього виступу було— проведення додаткової профілактичної роботи по недопущенню порушень Правил дорожнього руху його юними учасниками.

         


Семінар-практикум «Ранкові зустрічі – розвиток взаємоповаги та толерантності».

30.10.2017року на базі Нетішинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся семінар-практикум учителів початкових класів з питання «Ранкові зустрічі – розвиток взаємоповаги та толерантності».
            

            

            

Метою семінару-практикуму було практичне ознайомлення вчителів початкових класів з методами та способами реалізації проекту «Ранкові зустрічі: розвиток взаємоповаги та толерантності»; залучення до проекту вчителів початкових класів; розширення кола професійного спілкування вчителів, які беруть участь у реалізації даного проекту.


Виховна година "Зустрічаємо птахів".

20 березня 2017 року у Нетішинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 для учнів 2 - В класу, класним керівником Моргулевською Л.А. була проведена виховна година на тему: "Зустрічаємо птахів".
Під час виховної години учні подорожували по різним станціям, де дізнавалися щось цікаве і нове. Вчитель початкових класів розповіла про зимуючих та перелітних птахів, провела цікаву вікторину, за допомогою технічних засобів навчання учні мали змогу почути мелодійний спів різних птахів.

         

      


Бібліотечний пізнавальний урок «Як з’явилася книга? Походження книги»

17 березня 2017 року у Нетішинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, шкільною організацією «Веселкова галактика», Біловус Т.Д., завідувачем шкільної бібліотеки до Міжнародного дня дитячої книги було проведено змістовний, бібліотечний пізнавальний урок «Як з’явилася книга? Походження книги» для учнів 2-х класів навчального закладу.
Учнів ознайомили із історією створення книги, значенням книги у житті людини.

            


Шевченківський тиждень.

З 9 по 15 березня 2017 року у Нетішинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 проходив Шевченківський тиждень.
На честь пам’яті видатного письменника України Тараса Григоровича Шевченка з учнями 3 – В класу (класний керівник Осіпова І.А.) та педагогом-організатором Поліщук Н.І. було проведено змістовний виховний захід «Тарас Григорович Шевченко – безсмертний Кобзар українського народу».
Метою заходу було ознайомити дітей з життям і творчістю Т.Г. Шевченка. Ввести дітей у світ поезії відомого українського поета. Вчити учнів сприймати зміст поезій на слух. Виховувати любов до рідного слова, до рідної мови, до свого краю.

            

         

         


Розважально-конкурсна програма «Нумо, дівчатка».

7 березня 2017 року у Нетішинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 до Дня 8 Березня у 3 – Б класі класним керівником Ткачук О.В. та педагогом-організатором Поліщук Н.І було організовано розважально-конкурсну програму «Нумо, дівчатка».
Під час свята дівчатка брали участь у різних розважальних конкурсах: «Візитка», «Інтелектуальний», «Покажи себе у танці», «У мені живе артист», «Усміхнутися так просто»…
Всі отримали масу позитивних емоцій та хороший настрій.
В кінці заходу хлопці привітали своїх красунь та подарували їм невеличкі подарунки.

            

         
Пошук у новинах
Знайти
Навігація
Погода
Контактна інформація
(03848) 9-02-96 — Директор
(03848) 9-02-90 — Методичний кабінет
e-mail: zoshnet1_2016@urk.net
Наша адреса
Хто онлайн?
Всього на сайті: 2

Користувачів: 0


Роботів: 0


Гостей: 2

Інформаційний куточок
Навчальний заклад, в якому Ви навчаєтесь, обслуговує інспектор ювінальної превенції поліції м.Нетішина
Демчук Олег Сергійович
p.т. 3 – 47 – 95 каб. № 23
приміщення Нетішинського МВ
З усіма питаннями, що належать до компетенції кримінальної міліції у справах дітей, Ви можете звернутись за телефонами:
Чергова частина Нетішинського МВ УМВС України в Хмельницькій області працює цілодобово
Адреса: м. Нетішин, вул. Енергетиків, 4
Телефони: 102 або 3-25-02
e-mail: ditypolice@mvs.gov.ua
Місцевий час
Календар
}