Періодичні видання

 
 
 
 

Видання для дітей молодшого шкільного віку


Пізнайко від 6

Найкращий український розвивально-пізнавальний журнал для сучасних дітей віком від 6 років. Подорожі, пригоди, народознавство, логічні завдання, конкурси з призами у кожному номері. Великі настільні ігри! Матеріали готуються з урахуванням загальноосвітніх програм для шкіл.
Офіційний сайт - www.posnayko.com.ua/


Барвінок

Барвінок – щомісячний літературно-художній журнал для дітей молодшого та середнього віку.(1-6 кл.)
Визнаний приклад найефективнішого розвитку пристрасті до читання, усвідомлення дитиною уже з першого класу особливої цінності знань, родини, безпеки здоров’я. Оригінальне поєднання художніх творів, незвичних пояснень правил життя, конкурсних завдань, тренінгів, ігор з призмами захоплює школяра несподіваними успіхами у саморозвитку.


Видання для дітей середнього шкільного віку


Країна знань

Країна знань
науково-популярний журнал для юнацтва, для допитливих, для тих, хто прагне мати знання про Світ. Його девіз: «Scienta vinces» («Наукою переможемо» (лат.)). Його мета – ознайомлення молодого покоління з найрізноманітнішими галузями знань. Журнал публікує статті, присвячені математиці, фізиці, хімії, біології, астрофізиці, філології.Сторінка з періодичними виданнями буде щоразу оновлюватись...
 
 
 
 
 
 
Пошук у новинах
Знайти
Навігація
}