Загальні правила поведінки на сайті


Загальні правила поведінки на сайті:


Почнемо з того, що на сайті можуть спілкуватися люди різних релігійних поглядів, і всі вони є повноправними відвідувачами нашого сайту, тому якщо ми хочемо щоб це співтовариство людей функціонувало нам - необхідні правила. Ми настійно рекомендуємо прочитати правила, це займе у вас всього хвилин п'ять, але збереже нам і вам час та допоможе зробити сайт більш цікавим і організованим.

На нашому сайті потрібно поводитися шанобливо до всіх відвідувачів сайту. Не треба образ по відношенню до учасників, це завжди зайве. Якщо є претензії - звертайтеся до Адмінів або Модераторів (скористайтеся особистими повідомленнями) або тех. підтримкою на нашому форумі. Образа інших відвідувачів вважається у нас одним з найтяжчих порушень і строго карається адміністрацією. У нас строго заборонений расизм, релігійні вислови. Заздалегідь дякуємо вам за розуміння і за бажання зробити наш сайт більш ввічливим і дружелюбним.

На сайті суворо заборонено:


- Повідомлення, що не відносяться до змісту статті або до контексту обговорення
- Образа і погрози на адресу відвідувачів сайту
- У коментарях забороняються вирази, які містять ненормативну лексику, принижують людську гідність, розпалюють міжнаціональну ворожнечу
- Спам, а також реклама будь-яких товарів і послуг, інших ресурсів, ЗМІ або подій, що не відносяться до контексту обговорення статті (додатково тут)
- Заборонено ставити у своїх профілях незрозумілі аватари (з невідповідним для шкільного сайту змістом). Відповідно і правельно заповняти дані у своїх профілях.

Давайте будемо поважати один одного і сайт, на який Ви та інші читачі приходять поспілкуватися і висловити свої думки. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти коментарі або частину коментарів, якщо вони не відповідають даним вимогам. Дотримуйтесь правил мовленневого етикету і пам'ятайте що це шкільний сайт.

При порушенні правил вам може бути дано попередження. У деяких випадках можуть дати бан без попереджень. З питань зняття бана писати адміністраторам:
Адміністратор №1
Адміністратор №2

Образа адміністраторів або модераторів також караються баном - поважайте чужу працю.
Пошук у новинах
Знайти
Навігація
}