Вітаємо з Днем Перемоги!

9 травня 2011 о 01:26 1664 mihanik
    

Дорогі ветерани й учасники війни! Щиро вітаємо Вас із нагоди святкування 66-ї річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні!


Вітаємо з Днем Перемоги!

      9 травня ми відзначаємо День Перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945рр. Не щезне з пам’яті людської, не піде в забуття великий подвиг нашого народу – його перемога над фашизмом.
      9 травня назавжди залишиться осяяний сонцем Перемоги. Його наближували, як могли, люди, котрим було дуже не легко в ті вогненні літа і яким найважче сьогодні. У довічному боргу наше покоління і перед тими ветеранами війни, кому пощастило пройти через пекло битв і дожити до світлого Дня Перемоги. Все менше залишається їх в життєвому строю. Даються в знаки і опалена війною молодість, сирі окопи і бліндажі, голод і холод, хвороби і рани. Їхні груди вкриті медалями, на скронях – сивина. Але вони пам’ятають ті страшні часи, хоч часто їм і не хочеться про них згадувати. Проте війна сама нагадує про себе тисячами обелісків і братських могил. Вони – святиня нашої пам’яті. На меморіалі Вічної Слави завжди панує скорботно урочиста тиша. Полум’я вічного вогнища, вічна пам’ять про синів і дочок, які не повернулися з поля бою. Пожертвували своїм життям заради миру та спокою на землі.
Ми, які вже 66 років живемо під мирним, світлим небом щиро вдячні та низько вклоняємося Вам, ветерани, за Вашу мужність і героїзм, за те що вистояли і перемогли. Світла і вічна пам'ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям!
      У цей святковий день щиро бажаємо усім міцного здоров'я, добра й благополуччя. Нехай у Ваших домівках завжди панують мир, спокій та достаток!

td align=

Інформація

"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Пошук у новинах
Знайти
Навігація
Погода
Контактна інформація
(03848) 9-02-96 — Директор
(03848) 9-02-90 — Методичний кабінет
e-mail: zoshnet1_2016@urk.net
Наша адреса
Хто онлайн?
Всього на сайті: 2

Користувачів: 0


Роботів: 0


Гостей: 2

Інформаційний куточок
Навчальний заклад, в якому Ви навчаєтесь, обслуговує інспектор ювінальної превенції поліції м.Нетішина
Демчук Олег Сергійович
p.т. 3 – 47 – 95 каб. № 23
приміщення Нетішинського МВ
З усіма питаннями, що належать до компетенції кримінальної міліції у справах дітей, Ви можете звернутись за телефонами:
Чергова частина Нетішинського МВ УМВС України в Хмельницькій області працює цілодобово
Адреса: м. Нетішин, вул. Енергетиків, 4
Телефони: 102 або 3-25-02
e-mail: ditypolice@mvs.gov.ua
Місцевий час
Календар
}