24 жов 2014 о 16:44 1150 Головний редактор

Тиждень іноземної мови
З 13 по 17 жовтня в Нетішинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 проходив Тиждень іноземної мови. Заочні подорожі, святкові розважальні програми, конкурси дали можливість учням більше дізнатися про мови світу та зацікавити їх вивченням.


Брейн – ринг
« Easy English»


Тиждень іноземної мови


Перегляд мультфільмів англійською мовою учнями початкових класів
«Welcome to our cinema»


Тиждень іноземної мови


Флеш- моб
«Smile»


Тиждень іноземної мови    Тиждень іноземної мови    Тиждень іноземної мови


Розважальна програма
«Happy English»


Тиждень іноземної мови    Тиждень іноземної мови    Тиждень іноземної мови


Урочисте закриття Тижня іноземних мов


Тиждень іноземної мови
Детальніше
24 жов 2014 о 13:37 1169 Головний редактор

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

В Нетішинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 з 20 по 24 жовтня 2014 року пройшов Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. В рамках цього тижня пройшло багато цікавих і пізнавальних заходів:
20.10.2014р. учні 9-10 класів переглянули навчальні фільми з питань дій у надзвичайних ситуаціях та правил надання першої медичної допомоги;

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності


22.10.2014р. відбулась зустріч учнів 8 класів з начальником та його заступником Нетішинських міських курсів ІІІ категорії навчально-методичного центру цивільного захисту і безпеки життєдіяльності Адонієвим А.В. та Сотником О.О., на якій учні 11 класу виступили з інсценуванням терористичного акту із захопленням заручників з числа учнів;

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності    Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності    Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності    Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності


23.10.2014р. учні 7 класів приймали участь в вікторині з питань правил дорожнього руху, яку провела інженер з охорони праці Груша І.С.;

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності


23.10.2014р. класний керівник 5-А класу Власюк М.В. підготувала вікторину на тему: «Дії у разі виникнення пожежі під час відпочинку в лісі» з учнями підпорядкованого їй класу;

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності    Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності    Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльностіПротягом тижня відбулась виставка малюнків на тему: «Правила дорожнього руху», в якій приймали участь учні 2-11 класів;

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності    Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності    Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності


Протягом тижня класними керівниками 1-11 класів проведено виховні години з питань безпеки життєдіяльності, протипожежної безпеки та цільові інструктажі з учнями щодо правил поведінки під час осінніх канікул;
• Класними керівниками 1-11 класів протягом жовтня 2014 року проведено навчання учнів з питань правил безпечного користування газом.
Детальніше
23 жов 2014 о 21:49 1091 Головний редактор

    22 жовтня 2014 року в ЗОШ І-ІІІ ст. №1 пройшла традиційна загальношкільна батьківська конференція «Школа та родина – потенційні партнери у вихованні дітей на сучасному етапі розвитку освіти». В її роботі взяли участь Мичківська Є.С., головний спеціаліст з питань школи відділу освіти, батьківська громадськість, педагогічні працівники, учні.
    На порядку денному:
    1) звіт голови Ради школи про роботу та використання благодійних батьківських внесків в 2013-2014 н. р. – Волос Т.А.;
   2) освітнє середовище школи: створення умов щодо рівного доступу до якісної освіти – виступ директора школи Соболик Т.А.;
  3) учнівське самоврядування у вирішенні проблем навчально-виховного процесу – виступ Яцюк Тетяни, голови учнівського парламенту;
    4) про довибори Ради школи, вибори голови Ради школи.
    Святковий, піднесений настрій створив виступ дітей, які акцентували увагу на тому, що школа і родина – дві могутні сили виховання.
    Перед початком роботи Таміла Анатоліївна вручила подяки батькам за активну участь у житті школи та подякувала громадській організації «Асоціація батьків ЗОШ І-ІІІ ст. №1 «Співпраця»», батьківській громадськості за надану фінансову допомогу у проведенні ремонтно-упоряджувальної кампанії влітку 2014, міській владі за видатки з місцевого бюджету розвитку на придбання технологічного, спортивного обладнання, коштів (в тому числі з обласного бюджету) на проведення капітального ремонту покрівлі.

Підсумки загальношкільної батьківської конференції


   Лейтмотивом зустрічі було питання співпраці, розуміння, взаємопідтримки всіх учасників навчально-виховного процесу. Адже, як зазначила директор, сучасні завдання школи суттєво ускладнюються необхідністю позитивних змін підвищення якості освіти, удосконалення всіх видів діяльності, конструктивні зміни для педагогів, учнів, батьків. Окрім того, ситуація в країні вчить нас цінувати одне одного, поважати і розуміти тих, із ким, і для кого ми працюємо – відмітила Таміла Анатоліївна. Цікаво, конструктивно у формі діалогу виступила директор.
    В полі обговорення питання стратегічного розвитку школи, реалізації Державного стандарту в 3-х, 6-х класах, якості навчання, відвідування, шкільної форми, збереження здоров’я дітей, харчування, забезпеченості підручниками, змін в нормативно-правових документах розвитку освіти, новації ДПА, ЗНО, тощо.
    Мичківська Є.С. акцентувала увагу батьків на усіх нововведеннях нового навчального року, побажала усім якісної співпраці.
    Тетяна Яцюк внесла нові пропозиції, щодо, роботи учнівського самоврядування.
    Школа, батьки, дитина – ми одна родина!
    За результатами роботи прийнято відповідні рекомендації!
Детальніше
13 жов 2014 о 13:01 1092 Головний редактор

Увага! Увага! Увага!


З 13 по 24 жовтня 2014 року

у Нетішинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 проходитимуть шкільні олімпіади з навчальних дисциплін. Запрошуємо учнів навчального закладу взяти активну участь у предметних олімпіадах.


Графік проведення шкільних олімпіад у Нетішинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 у 2014-2015 навчальному році


grafik2014.doc
Детальніше
3 жов 2014 о 15:29 1142 Головний редактор

З Днем працівника освіти!!!Шановні педагогічні працівники!

Вітаємо Вас із професійним святом
Днем працівників освіти!

Ваша справа в усі часи була найціннішою.
Будьте вірні своєму покликанню сіяти
розумне, добре, вічне!
Нехай кожен Ваш день буде сонячним і радісним.
Нехай панує в душі любов і гармонія.
Будьте завжди усміхненими,
сповненими надій та оптимізму.
Залишайтеся мудрими, надійними,
компетентними.
Нехай Ваші думки, почуття, щедро
віддані своїй справі, працюють на майбутнє!
Здоров’я, терпіння, вдячності, задоволення, добробуту!

Адміністрація школи

Детальніше
30 вер 2014 о 15:03 1179 Головний редактор

До уваги батьків, педагогічних працівників, учнів, громадськості!

Загальношкільна батьківська конференція "Школа та родина - потенційні партнери у вихованні дітей" відбудеться 22 жовтня 2014 року о 18 год.00 хв. в приміщенні актової зали навчального закладу.
Запрошуємо взяти участь у її роботі та до співпраці.
Адміністрація школи
Детальніше
29 вер 2014 о 20:09 1023 Головний редактор

Міжрегіональне засідання викладачів кафедр управління освітою   Міжрегіональне засідання викладачів кафедр управління освітою   Міжрегіональне засідання викладачів кафедр управління освітою


25-26 вересня Соболик Т.А., директор школи була учасником міжрегіонального засідання викладачів кафедр управління освітою Хмельницького, Рівненського, Волинського інститутів післядипломної педагогічної освіти з теми: «Формування професійної культури керівника навчального закладу в сучасному освітньому середовищі».

Кінцевим результатом зустрічі стало ухвалення теоретичної моделі професійної культури керівника, вироблено рекомендації.

Вимогою часу стала необхідність системно поновлювати свої знання, вміння з проблем управління, поділилася своїми враженнями Таміла Анатоліївна.

Надзвичайно насиченою була 2-х денна програма, особливо відзначено рівень шкіл м. Луцька, Любомиля, Куснища щодо формування освітньо-інформаційного середовища закладів, створення мережевих технологій, блогів. Ці заклади розуміють роль глобальних тенденцій інформаційно-комунікативних технологій в сторону творчості.

Управлінцями відзначено проблему відсутності системної підготовки керівника сучасного навчального закладу.

Неповторні враження залишились від перебування в оздоровчому таборі «Супутник» оз. Світязь, та прекрасна екскурсія до Літературно-меморіального музею-садиби Лесі Українки (с. Колодяжне Ковельського району).

Отже, потрібно працювати над створенням авторських лабораторій на базі управлінського досвіду.

Кореспондент учнівського парламенту.
Детальніше
26 вер 2014 о 17:55 1050 Головний редактор

Підведено підсумки участі учнів у Міжнародному природничому інтерактивному конкурсі «Колосок»: брало участь у конкурсі 107 учнів 1-4 класів, з них 47 отримали сертифікати «Золотий колосок», набравши максимальну кількість балів за виконані завдання.

Підсумки Міжнародного природничого інтерактивного конкурску «Колосок»   Підсумки Міжнародного природничого інтерактивного конкурску «Колосок»   Підсумки Міжнародного природничого інтерактивного конкурску «Колосок»


Найактивнішими учасниками конкурсу були учні 3-А та 4-В класів (вч. Петровська О. О., Шевчук М. О.)

Підсумки Міжнародного природничого інтерактивного конкурску «Колосок»   Підсумки Міжнародного природничого інтерактивного конкурску «Колосок»

Детальніше
17 вер 2014 о 21:52 1136 Головний редактор

Флешмоб "Діти Нетішина за мир"    Флешмоб "Діти Нетішина за мир"


16 вересня 2014 року о 10.00 на стадіоні Нетішинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся флешмоб на підтримку перемир’я, оголошеного Президентом України щодо військових дій на Сході України під час якого учні школи випустили повітряні кульки жовто-блакитного кольору, листівки з написами «Діти Нетішина за МИР» після звучання Державного Гімну України.

Флешмоб "Діти Нетішина за мир"    Флешмоб "Діти Нетішина за мир"

Флешмоб "Діти Нетішина за мир"    Флешмоб "Діти Нетішина за мир"
Детальніше
15 вер 2014 о 21:19 848 Головний редактор

З 08.09.2014р по 12.09.2014р. в Нетішинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 був проведений тиждень фізичної культури та спорту. Розпочався тиждень позакласним заходом 08.09.2014р. «Олімпійський урок» (вчителі Федорчук Н.І., Герасимчук В.П., Корнєєва Н.Ю, Поліщук В.С.). Захід проходив в вигляді усного журналу, основними сторінками якого були: історична сторінка, фізіологічна сторінка, природнича сторінка, статистична сторінка, літературна сторінка. В ході заходу учні розповідали проОлімпійських чемпіонів України й міста, ділилися своїми перемогами в різних видах спорту, демонстрували нагороди: кубки, медалі, грамоти; ділилися секретами успіху; агітували до ведення здорового способу життя: правильного харчування, розподілу часу, відмови від шкідливих звичок.

Вчителями Федорчук Н.І., Герасимчук В.П., Корнєєвою Н.Ю., Поліщуком В.С., фізичної культури, протягом Олімпійського тижня проведено ряд спортивних змагань: зі «Стрітболу» (11.09.2014р.), «Веселі старти» (10.09.2014р., 12.09.2014 р.), «Веселі розваги» (09.09.2014р.) для збірних команд учнів 2-4 класів. , «Футболу» (10.09.14р.), «Волейболу»(11.09.14 р.)Учні виборювали перемогу у цікавих змаганнях та естафетах: "Веселі старти", "Неслухняна кулька", "Біг з обручем", "Черговий". Святковий настрій сприяв активній участі в усіх конкурсах .В цілому до участі в конкурсах та змагання було залучено 520 учнів школи.

Олімпійський тиждень дав можливість проявити свої здібності не лише спортсменам, а й художникам, літераторам. Учні 4-А, 5-А, 6-А, Б, 7-А класів взяли участь у конкурсах малюнків на олімпійську тематику, конкурсі стінгазет, які прикрашали рекреацію І поверху та спортивний зал.

8-12 вересня - Тиждень "Фізичної культури та спорту"


Протягом 08.09.2014р. – 12.09.2014р. класними керівниками 2-4 класів проведено виховні години на спортивну тематику. До участі у проведені тижня запрошувались тренери спортивних клубів м. Нетішина.

В цілому тиждень проведено організовано та цікаво.

8-12 вересня - Тиждень "Фізичної культури та спорту"    8-12 вересня - Тиждень "Фізичної культури та спорту"
Детальніше
Пошук у новинах
Знайти
Навігація
Погода
Контактна інформація
(03848) 9-02-96 — Директор
(03848) 9-02-90 — Методичний кабінет
e-mail: zoshnet1_2016@urk.net
Наша адреса
Хто онлайн?
Всього на сайті: 9

Користувачів: 0


Роботів: 0


Гостей: 9

Інформаційний куточок
Навчальний заклад, в якому Ви навчаєтесь, обслуговує інспектор ювінальної превенції поліції м.Нетішина
Демчук Олег Сергійович
p.т. 3 – 47 – 95 каб. № 23
приміщення Нетішинського МВ
З усіма питаннями, що належать до компетенції кримінальної міліції у справах дітей, Ви можете звернутись за телефонами:
Чергова частина Нетішинського МВ УМВС України в Хмельницькій області працює цілодобово
Адреса: м. Нетішин, вул. Енергетиків, 4
Телефони: 102 або 3-25-02
e-mail: ditypolice@mvs.gov.ua
Місцевий час
Календар
}