Підсумки загальношкільної батьківської конференції

23 жов 2014 о 21:49 1187 Головний редактор
    

    22 жовтня 2014 року в ЗОШ І-ІІІ ст. №1 пройшла традиційна загальношкільна батьківська конференція «Школа та родина – потенційні партнери у вихованні дітей на сучасному етапі розвитку освіти». В її роботі взяли участь Мичківська Є.С., головний спеціаліст з питань школи відділу освіти, батьківська громадськість, педагогічні працівники, учні.
    На порядку денному:
    1) звіт голови Ради школи про роботу та використання благодійних батьківських внесків в 2013-2014 н. р. – Волос Т.А.;
   2) освітнє середовище школи: створення умов щодо рівного доступу до якісної освіти – виступ директора школи Соболик Т.А.;
  3) учнівське самоврядування у вирішенні проблем навчально-виховного процесу – виступ Яцюк Тетяни, голови учнівського парламенту;
    4) про довибори Ради школи, вибори голови Ради школи.
    Святковий, піднесений настрій створив виступ дітей, які акцентували увагу на тому, що школа і родина – дві могутні сили виховання.
    Перед початком роботи Таміла Анатоліївна вручила подяки батькам за активну участь у житті школи та подякувала громадській організації «Асоціація батьків ЗОШ І-ІІІ ст. №1 «Співпраця»», батьківській громадськості за надану фінансову допомогу у проведенні ремонтно-упоряджувальної кампанії влітку 2014, міській владі за видатки з місцевого бюджету розвитку на придбання технологічного, спортивного обладнання, коштів (в тому числі з обласного бюджету) на проведення капітального ремонту покрівлі.

Підсумки загальношкільної батьківської конференції


   Лейтмотивом зустрічі було питання співпраці, розуміння, взаємопідтримки всіх учасників навчально-виховного процесу. Адже, як зазначила директор, сучасні завдання школи суттєво ускладнюються необхідністю позитивних змін підвищення якості освіти, удосконалення всіх видів діяльності, конструктивні зміни для педагогів, учнів, батьків. Окрім того, ситуація в країні вчить нас цінувати одне одного, поважати і розуміти тих, із ким, і для кого ми працюємо – відмітила Таміла Анатоліївна. Цікаво, конструктивно у формі діалогу виступила директор.
    В полі обговорення питання стратегічного розвитку школи, реалізації Державного стандарту в 3-х, 6-х класах, якості навчання, відвідування, шкільної форми, збереження здоров’я дітей, харчування, забезпеченості підручниками, змін в нормативно-правових документах розвитку освіти, новації ДПА, ЗНО, тощо.
    Мичківська Є.С. акцентувала увагу батьків на усіх нововведеннях нового навчального року, побажала усім якісної співпраці.
    Тетяна Яцюк внесла нові пропозиції, щодо, роботи учнівського самоврядування.
    Школа, батьки, дитина – ми одна родина!
    За результатами роботи прийнято відповідні рекомендації!
td align=

Інформація

"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Пошук у новинах
Знайти
Навігація
Погода
Контактна інформація
(03848) 9-02-96 — Директор
(03848) 9-02-90 — Методичний кабінет
e-mail: zoshnet1_2016@urk.net
Наша адреса
Хто онлайн?
Всього на сайті: 9

Користувачів: 0


Роботів: 0


Гостей: 9

Інформаційний куточок
Навчальний заклад, в якому Ви навчаєтесь, обслуговує інспектор ювінальної превенції поліції м.Нетішина
Демчук Олег Сергійович
p.т. 3 – 47 – 95 каб. № 23
приміщення Нетішинського МВ
З усіма питаннями, що належать до компетенції кримінальної міліції у справах дітей, Ви можете звернутись за телефонами:
Чергова частина Нетішинського МВ УМВС України в Хмельницькій області працює цілодобово
Адреса: м. Нетішин, вул. Енергетиків, 4
Телефони: 102 або 3-25-02
e-mail: ditypolice@mvs.gov.ua
Місцевий час
Календар
}