«Про затвердження нормативно - правових актів щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти».

29 кві 2011 о 11:32 516 Головний редактор
    
      До відома педагогів, учнів, батьків випускників!!!


      Відповідно до наказів МОН України № 1207 від 06.12.2010 року «Про затвердження нормативно - правових актів щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти». № 1265 від 22.12.2010 року «Про затвердження календарного плану підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2011 році» у 2011 році в термін з 27 червня по 6 липня буде організована і проведена додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Для участі у додатково організованій сесії абітурієнти подають протягом п'яти робочих днів (уключаючи день проведення зовнішнього незалежного оцінювання з відповідного предмета) заяву до регламентної комісії ВРЦОЯО. До заяви додають документ, що підтверджує об'єктивні причини, які унеможливили проходження ЗНО у визначені терміни.
      До об'єктивних причин (наказ МОН України № 1207 від 06.12.2010 року «Про затвердження нормативно - правових актів щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти», п.9 «Організація та проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання»), які перешкодили абітурієнту взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні, належать:
1. Участь у міжнародних конкурсах, змаганнях, олімпіадах, що включені до офіційних заходів Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури і туризму України, Міністерства України у справах сім’ї молоді та спорту.
2. Хвороба, що перешкоджає участі у тестуванні, підтверджена довідкою з відповідного закладу охорони здоров’я.
3. Смерть рідних по крові, або по шлюбу.
4. Стихійне лихо, пожежа, техногенна катастрофа в день або переддень тестування.
5. Інші об’єктивні причини, що унеможливили участь у проходженні зовнішнього оцінювання.

      Начальник відділу освіти М.А.Моцик

td align=

Інформація

"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Пошук у новинах
Знайти
Навігація
}