Методичні розробки вчителів


Шановні вчителі!


До Вашої уваги розробки уроків та методичні посібники вчителів Нетішинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

"Управлінський проект. Модель школи «Школа – культури здоров’я»", директор школи Т.А. СоболикПосібник "Ми обираємо майбутнє", вчитель Івчук І.В.Посібник "Завдання для усних обчислень на уроках математики в 1 класі", вчитель Петровська О.О.Посібник "Я це роблю так... (використання методу проектів на уроках англійської мови)", вчитель Гусар О.В.Посібник "Із щоденника одного класу", вчитель Гусар О.В.Розробки уроків вчителя української мови та літератури Лосінець С.Ю."Німецькі тексти для аудіювання та читання з тестовими завдання (8-11 класи), автор-упорядник Поліщук Л.П.
Впровадження нових державних стандартів з трудового навчання (6 клас), упорядник Троцик Л.В., автор Васильчишин С.Ф."Готуємось до олімпіади з математики 7 клас", автори Шевчук О.А.,Нижня Л.М."ВИКОРИСТАННЯ ЗДОРОВ’ЯЗБЕРІГАЮЧИХ ТЕХНОЛОГІЙ НА УРОКАХ В ПОЧАТКОВИХ КЛАСАХ", підготувала творча група вчителів початкових класів"Робочий зошит з інформатики 5 клас ", вчитель Збаровська Л.М."Впроваджую державні стандарти 6 клас ", вчитель Лукашук О.І.
"Методичний посібник для вчителів англійської мови. Казка як ефективний елемент вивчення англійської мови ", вчитель Івчук І.В."Методичний посібник для вчителів англійської мови «Шляхи реалізації комунікативних вмінь і навичок на уроках англійської мови» ", творча група вчителів англійської мови ЗОШ №1"Методичний посібник «Формування в учнів навичок здорового способу життя засобами фізичного виховання» ", вчитель Федорчук Н.І."Методичний посібник «Дидактична гра як засіб пізнання і розвитку творчості учнів» ", вчитель Шевчук М.О."Методичний посібник ", вчитель Машук К.А."Розробки уроків та контроль знань", вчитель Мельниченко Н.А."Розробки уроків з англійської мови ", вчитель Іванець О.М."Методичний посібник. Біологія. Нестандартні узагальнюючі уроки у 8 класі ", вчитель Яцюк Н.П."Виховні заходи національно-патріотичного спрямування", вчитель Козак Н.О."Національно-патріотичне виховання школярів на уроках трудового навчання", вчитель Васильчишин С.Ф.
Пошук у новинах
Знайти
Навігація
}