Методична скарбничка


Акція «Герої серед нас»

7-11 жовтня 2019 року у Нетішинській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 була проведена акція «Герої серед нас», до якої приєднались усі учні нашої школи.
Дітлахи виготовили своїми руками листівки та намалювали патріотичні малюнки для наших солдат. Школярі сподіваються, що їхні роботи грітимуть їх у нелегкі години та допоможуть скоріше повернутися додому живими, відверто та щиро наші діти в своїх листах вітають зі святом, дякують, намагаються розрадити, підняти настрій. Дитячі роботи разом з іншими пожертвами передадуть військовим, які зараз перебувають в зоні ООС (АТО).

        
        


Квест «Стежками прочитаних книг»

У рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек в Нетішинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся квест для учнів 4-А і 4-Б класів «Стежками прочитаних книг» , за творами усної народної творчості. Для того, щоб знайти скарб, діти повинні були пройти 4 станції: «Мудра Сова», «Юний літературознавець», «Логічна», «Сад творчості», які були розташовані у виховних центрах закладу освіти: у шкільній «Світлиці», залі пам’яті Героїв Небесної Сотні, у медіатеці та інклюзивно-ресурсному центрі та які необхідно було віднайти за підказками у маршрутному листі. На завершення у медіатеці було організовано перегляд мультфільму «Король Лев».

                


Тема тижня “Веселка”

З 06.05.2019 по 11.05.2019 р. в 1-В класі Нетішинської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 (кл.кер. Ткачук О.В.) пройшов тиждень на тему “Веселка”.
Головним завданням було навчити формувати уявлення про колір, спостерігати за явищами природи, аналізувати їх, розвивати мислення, мовлення, уяву, увагу, творчі здібності.
Протягом “веселкового” тижня учні працювали над питаннями: скільки та які кольори у веселки.
            
        


День вишиванки

Кожна нація, кожен народ має свої звичаї та традиції. Вишиванка є споконвічним символом українського народу, це – національна святиня, що несе в собі духовне багатство, мудрість і зв’язок багатьох поколінь, який не переривається віками. Сьогодні вишиванка – не просто генетичний код української нації, це наш визнаний світом бренд.
        

16 травня 2019 року у Нетішинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 , як і по всій Україні, відзначали День вишиванки. Учні, вчителі закладу освіти традиційно долучилися до акції “Одягни вишиванку , як символ єдності українського народу”.
Учні початкових класів взяли активну участь у яскравому флешмобі «Нас єднає вишиванка».

Проведення таких заходів продемонструвало, що учні разом зі своїми батьками та наставниками - вчителями відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв і традицій свого народу.


Майстер-клас до Дня матері

10 травня 2019 року у Нетішинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, напередодні свята Дня матері, у 3-В класі( кл.кер.Петровська О.О.) проведено майстер-клас з виготовлення солодкого подарунка для мами.
Учні з Любов’ю і старанністю прикрашали смаколики
                


Міське методичне об'єднання учителів початкових класів

24 квітня 2019 року на базі закладу освіти у медіатеці відбулося засідання міського методичного об’єднання учителів початкових класів з теми: «Використання дидактичного матеріалу на уроках математики»
Учителі 2-х класів закладу освіти (Дацюк О.І., Базан Л.П., Марунько І.А., Автушенко Л.Є.) продемонстрували високу педагогічну майстерність та якість підготовки до даного засідання.

                    


Екскурсія в швейний цех

Цікаво та змістовно пройшла екскурсія 2-А класу (кл.кер. Дацюк О.І.), який навчається за науково-педагогічним проектом «Інтелект України» у майстерні з обробки тканини в швейному цеху Торгової марки «GOLDI» Рівненського льонокомбінату. Діти ознайомилися з тим, яку продукцію випускає дане підприємство та яке обладнання для цього застосовують.

                


Передсвятковий майстер клас

Напередодні Великодніх свят у 1-А та 2- А класах, які навчаються за науково-педагогічним проектом «Інтелект України» працювала творча кулінарна майстерня. Учні отримали величезне задоволення!

        
            


Тема тижня “Світ рослин”

З 25.02.2019 по 01.03.2019 р. в 1-В класі Нетішинської ЗОШ № 1 (кл.кер. Ткачук О.В.) пройшов тиждень на тему “Світ рослин”.
Головним завданням було ознайомити учнів з різноманітністю рослинного світу, розкрити взаємозв’язки з неживою природою і рослинами; між рослинами і людиною, формувати навички дослідницької діяльності, порівнювати, узагальнювати, зіставляти набуті знання та використовувати їх в повсякденному житті.

               


Тиждень початкової школи серед учнів 3-х класів.

З 04 по 08 лютого 2019р. у Нетішинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 згідно затвердженого плану проходив Тиждень початкової школи серед учнів 3-х класів.

         

         

         
   

Учителі початкових класів ( Юрчук М.М., кл.кер.3-А кл., Міськів В.Г., кл.кер.3-Б кл., Петровська О.О., кл.кер. 3-В кл., Заремська Н.Ф., кл.кер.3-Гкл.) творчо і відповідально підійшли до підготовки і проведення Тижня. Учителі розробили та провели різноманітні цікаві, захоплюючі заходи з елементами STEM-освіти. Робота була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сторони діяльності вчителів, учнів та батьків, були цікавими, корисними і сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дитини.

         

Тиждень початкових класів промайнув дуже швидко і запам’ятався багатством подій та позитивних емоцій.“Намалюю казку на вікні”

Хоч і скінчилися новорічно - різдвяні свята, але дух зимової казки ще залишився у стінах рідної школи.
Нетішинська ЗОШ І-ІІ ст.№ 1 дивує своїми казковими малюнках на вікнах початкової ланки. Дивлячись на них, ми мов би потрапляємо в дивовижний світ зимових пригод. Учні та батьки доклали чимало зусиль, щоб кожен міг потрапити у країну Зими-чарівниці.

               


День Святого Миколая…

Свято Миколая – це одне з найочікуваніших свят для дітей і дорослих. Всі діти писали листи до Святого Миколая і намагалися бути чемними та слухняними. Учні з нетерпінням очікували приходу Святого Миколая.
І ось 19 грудня 2018 року він завітав до учнів Нетішинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1. Святий Миколай разом з янголятами привітав всіх учнів та вчителів зі святом та вручив подарунки всім учням школи.

               


Виховний захід “Осінь, до побачення і за все спасибі”

Сьогодні, 30.11.2018 року, в Нетішинській ЗОШ №1 учні 3-В класу (кл.к. Петровська О.О.) провели виховний захід на тему “Осінь, до побачення і за все спасибі”. Програма святкового заходу була яскравою танцювальними та музичними номерами. Свято пройшло у колі друзів, у барвах осені, з квітами та дарами природи.
            Тема тижня “Fashion Week”

З 26.11.2018 по 30.11.2018 р. в 1-В класі Нетішинської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 (кл.кер. Ткачук О.В.) пройшов тиждень на тему “Мода”.
Головним завданням було дізнатися, що таке мода, як вона допомагає виділитися, чи варто заради моди поступатися будь-чим – зручністю, повагою, дружбою, спілкуванням. Що важливіше – зовнішня краса чи особисті якості людини? Але чи варто нехтувати чистотою й охайністю одягу, підкреслюючи свою неповторність або непересічні особисті якості?
Протягом Тижня високої моди пройшли покази колекції модного одягу. Свої колекції на ньому представляли учні 1-В класу.
               


Тема тижня “Ігри”

З 12.11.2018 по 16.11.2018 р. в 1-В класі Нетішинської ЗОШ І-ІІІ ст.№1(кл.кер. Ткачук О.В.) пройшов тиждень на тему “Ігри”.
Протягом тижня учні мали можливість знайти відповіді на такі запитання:
Які бувають ігри? У які ігри грали наші батьки? Навіщо потрібні правила гри?
Метою тижня було розвивати творче мислення учнів, ознайомити їх з різними видами ігор, організовувати взаємодію в групах і парах, формувати відповідальне ставлення щодо дотримання правил гри та етичних норм, організовувати творчу діяльність учнів у грі.
Дитячі ігри – це також не просто забавки! Якщо у дорослому світі гра є формою взаємодії, то у дітей, крім цього, гра є своєрідним засобом пізнання навколишнього світу. Граючись, діти вчаться взаємодіяти між собою, дізнаються нову для себе інформацію чи удосконалюють існуючі навички, вчаться дотримуватись певних правил, пізнають насолоду від перемоги та отримують досвід поразок.

            
   


День козацької слави

12 жовтня 2018 року, в Нетішинській ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, з нагоди Дня козацтва та Дня захисника України у 3-В класі (кл.кер. Петровська О.О.) було проведено ряд святкових заходів.
У класі було проведено виховну годину на тему “Нащадки козацької слави”, під час якої учнів познайомили з історією свята Дня захисників України та пригадали традиції славного українського козацтва. Від дівчаток класу лунали віршовані привітання, після яких було вручено невеличкі сюрпризи для маленьких козачат 3-В класу.
На свято також було запрошено рятувальників ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, м.Нетішина (Панцюк Марія Валентинівна, Редька Дмитро, Ткачук Дмитро ), які розповіли учням про специфіку своєї нелегкої праці, чому вони обрали саме цю професію. В кінці бесіди зацікавлені учні мали можливість поставити запитання кожному з гостей. За участю рятувальників та учнів 3-В класу на шкільному подвір’ї закладу освіти проведено цікаву квест-естафету. Учасники завзято змагалися у силі та спритності, координації рухів.
За підсумками результатів естафети перемогла дружба.

         

      


Тиждень «Осінь золота ходить по землі»

З 01 по 05 жовтня 2018 року в початкових класах Нетішинської ЗОШ І-ІІІ ст.. №1 пройшов тиждень тематичних інтегрованих занять на тему “Осінь”. Учні 1-Б класу (кл.кер. Конченко Л.М. ) знайомилися з прикметами осені, вели спостереження за змінами у природі, виготовляли вироби з природного матеріалу, брали участь в іграх і конкурсах.

   

Під час роботи учні 1-В класу (кл. кер. Ткачук О.В.) спостерігали, експериментували, брали участь у конкурсах, малювали, ліпили, слухали музику, розглядали картини й ілюстрації.

      

Під час спостережень за явищами природи діти проводили власні дослідження, вчилися правилам безпечної поведінки для природи і для себе.
      

Учні 1-А класу, які навчаються за науково-педагогічним проектом “Інтелект України” (кл.кер. Ковальчук М.Л) провели виставку дитячих робіт з природнього матеріалу. Першокласники ще зовсім маленькі діти і їм було цікаво майструвати вироби з природних матеріалів будь-яких звірят і лісових чарівних істот. Такі композиції завжди дуже прості у виконанні і викликають бажання пофантазувати, розвивають уяву.

   

Основною метою тематичних занять було розширення кругозору та систематизація знань дітей про осінь, як пору року, її ознаки та явища: поглиблення уявлень про зміни в природі восени; розвиток вміння спостерігати за живими об’єктами і явищами неживої природи; розвиток вміння бачити красу навколишнього світу, різноманітність його форм і фарб; виховання моральних і духовних якостей дитини під час спілкування з природою.
Класні керівники створюють надійну основу для перетворення першого місяця періоду адаптації учнів Нової української школи, для пізнання нового для себе, опанування новим довкіллям.
Вчителі створюють все для уміння застосовувати науковий метод, спостерігати, аналізувати, формулювати гіпотези, збирати дані, проводити експерименти, аналізувати результати.

   


Результати конкурсу “Колосок-весняний 2018”

28 вересня 2018 року, учні Нетішинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 за підсумками Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу “Колосок”, отримали сертифікати за активну участь у конкурсі. Варто відзначити , що переважна кількість учнів школи І ступеня, отримали « срібні» та « золоті» сертифікати.
За результатами конкурсу беззаперечну перемогу у номінації “Найактивніший клас” отримали учні 2-А класу ( кл.кер.Дацюк О.І.), які навчаються за науково-педагогічним проектом «Інтелект України», вони були нагороджені сертифікатом «Найактивніший клас».
Усі учні, які приймали участь у даному конкурсі, отримали магніти “Мій перший Колосок”. Дітям дуже подобаються цікаві та пізнавальні завдання, завдяки яким вони дізнаються багато нового та цікавого про світ природи. Щиро вітаємо. Молодці!!!

         


Бесіда на тему “Правила дорожнього руху пам’ятай”

27 вересня 2018 року, до Нетішинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 завітали інспектори ювенальної превенції Нетішинського ВП: Демчук Олег Сергійович, Бабійчук Віталій Олександрович та Чесновський Петро Анатолійович. Серед учнів початкової ланки було проведено інтерактивну бесіду на тему “Правила дорожнього руху пам’ятай”. Метою заходу було вивчення правил дорожнього руху, дорожніх знаків та сигналів світлофору.
Після цього діти продемонстрували свої знання Правил дорожнього руху, розповідали про різні ситуації, які трапилися на дорозі з ними та їхніми батьками . Учні повторили правила уникнення травматизму та збереження життя під час дорожнього руху.
Школярі з користю провели час, набувши для себе нового цікавого досвіду.

      


«Здоров'я кожної людини – це його багатство».

З нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту в школі пройшли Олімпійські уроки для учнів 1-4-х класів.
Вчитель Євтушенко Людмила Євгеніївна організувала та провела спортивні змагання для учнів 2-В класу. Перед проведенням естафет учні виконали розминку, вправи для формування правильної постави.
Команди класу змагалися в різних видах естафет. Боротьба була досить напруженою. Палкими оплесками учасників підтримували вболівальники.
Всі учні з користю для свого здоров’я провели цей день. Побажаємо учням успіху в подальших звершеннях, адже спортивне життя школи не обмежується одним тижнем, попереду в кожного – багато досягнень.

         


Школа майбутнього першокласника

11 квітня 2018 року у Нетішинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 розпочала свою роботу Школа майбутнього першокласника. Це був незвичайний день, а свято радості та творчості.
         

Майбутніх першокласників радо зустрічали вчителі Ковальчук М.Л., Конченко Л.М., Ткачук О.В., Янчук К.М.
Святково прикрашена сцена та повний зал глядачів створили гарну атмосферу урочистості. На свято завітали Мікі Маус, Міні Маус та учні 4-х класів. Вони подарували запальні танці, вірші, загадки, пісні та веселі ігри майбутнім учням.
      

З вітальним словом до гостей звернулася директор школи Соболик Т.А.


Тренінг на тему : « Технологія креативного мислення, як стимул до творчості»

10 лютого 2018 року учителі початкових класів Нетішинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 взяли участь у тренінгу на тему : « Технологія креативного мислення, як стимул до творчості».
         

         

         

Навчання проводила сертифікований тренер-коуч, консультант з питань розвитку та виховання дитини, член Асоціації коучів і фаситілитаторів України Жанна Вихристенко. Педагоги створювали образ креативного вчителя, працювали з асоціаціями, виконували чимало творчих завдань, які допомогли їм краще розкритися та відчути, в якому форматі краще пропонувати завдання для дитини, аби їй було цікаво навчатися.
Кожен учасник отримав сертифікат.
         

      


Новорічне свято

Новорічні свята - чарівні. Напередодні Нового року, з 20 по 22 грудня 2017 року, для жителів «Веселкової Галактики» в спортивній залі нашої школи пройшло Новорічне свято. Саме з цього часу ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання.
В цей день у всіх учнів, вчителів та батьків був предсвятковий настрій, відчуття казки та чогось чарівного – новорічного. Для учнів 1-4 класів педагогом-організатором Поліщук Н.І. було підготовлено святкову феєричну програму з новорічними сюжетами, конкурсами, піснями та хороводами.
Із наступаючим Новим 2018 роком батьків, учнів та гостей привітала директор школи Соболик Т.А., і побажала всіляких гараздів: здоров'я, добра, миру, процвітання. Ні один новорічний ранок не залишився поза увагою адміністрації школи (Іванець О.М., Тимчук І.М., заступників директора).
Гарним настроєм, радістю, відчуттям чарівної новорічної казки – ось з якими емоціями учні нашої школи зустрічатимуть Новий 2018 рік.

            


            


         
Пошук у новинах
Знайти
Навігація
Погода
Контактна інформація
(03848) 9-02-96 — Директор
(03848) 9-02-90 — Методичний кабінет
e-mail: zoshnet1_2016@urk.net
Наша адреса
Хто онлайн?
Всього на сайті: 3

Користувачів: 0


Роботів: 0


Гостей: 3

Інформаційний куточок
Навчальний заклад, в якому Ви навчаєтесь, обслуговує інспектор ювінальної превенції поліції м.Нетішина
Демчук Олег Сергійович
p.т. 3 – 47 – 95 каб. № 23
приміщення Нетішинського МВ
З усіма питаннями, що належать до компетенції кримінальної міліції у справах дітей, Ви можете звернутись за телефонами:
Чергова частина Нетішинського МВ УМВС України в Хмельницькій області працює цілодобово
Адреса: м. Нетішин, вул. Енергетиків, 4
Телефони: 102 або 3-25-02
e-mail: ditypolice@mvs.gov.ua
Місцевий час
Календар
}