Ігровий автомат 20 Burning Hot – фруктова класика з прогресивними джекпотами

Провайдер EGT Digital
Тип гри Слот
Тематика Фрукти
Кількість ліній 20
Кількість барабанів 5
RTP

У серпні 2017 року провідний провайдер EGT Digital випустив ігровий автомат 20 Burning Hot із популярної серії Clover Chance. Апарат приваблює гостей казино багатьма перевагами. Це фруктова тематика, гарна графіка та чотири рівні джекпотів. Гра доступна в платному та демо режимі. Запускайте апарат з комп’ютера або телефона – софт іменитого бренду чудово працює на будь-якій платформі.

ігровий автомат 20 Burning Hot

Гра 20 Burning Hot – дизайн та управління

 

Автомат оформлений у яскравій палітрі. Саундтрек – традиційні звуки та спецефекти. На початку вивчіть правила та таблицю виплат. Потім вкажіть розмір та опцію ставки. Є автогра з вибором кількості спінів та умов зупинки. Ви можете вибрати три варіанти швидкості обертання барабанів. Запускайте поодинокі спіни великою круглою кнопкою або клавішею «Пробіл».

Геймплей ігрового апарату 20 Burning Hot

Схема ігрового поля 5х3 та 20 фіксованих виграшних ліній. Волатильність низька. Спектр ставок великий – 1-5000 жетонів. Символи та опції гри:

Сімка виплачує приз, починаючи з комбінації з двох іконок. Інші знаки приносять нагороду за три символи.

Clover Chance – виграй джекпот

слот 20 Burning Hot

Після будь-якого обертання випадково може активуватися гра на шанси з чотирма прогресивними джекпотами. На табло, що розташовані вгорі екрана, видно назви джекпотів та суми. Оскільки прогресивні джекпоти, суми збільшуються на очах.

Виграти джекпоти допомагають символи різних кольорів:

Загалом у грі на шанс 15 символів – 12 простих та 3 конюшини. Залежно від певної комбінації, що склалася з них, виплачується джекпот.

Карткова гра на ризик

Є можливість збільшити вдвічі свій виграш, якщо ризикнути їм, поставивши на кін. Механіка раунду проста. Потрібно вгадати колір карти – червоний чи чорний. Якщо вибір правильний, можна забрати приз або продовжити грати. У разі невірного прогнозу, гість повертається до базової гри без виграшу. Усього надається 5 спроб випробувати успіх.

Ігровий автомат 20 Burning Hot підходить для розваг як досвідченим любителям азарту, так і новачкам. Зрозумілі правила та зручне керування з тонкими налаштуваннями забезпечують комфорт. Можливість виграти джекпот інтригує та викликає додатковий азарт. Широкий діапазон розміру ставок та додаткові опції дають можливість грати обережно, особливо не ризикуючи, або піти ва-банк та поставити максимальну суму. Під час гри з телефону функціонують режим економії заряду та опція лівої руки.

УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЬ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ